Výherný systém na Betfair?

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Re: Gabin

Příspěvekod iNvestors » sob říj 11, 2008 9:52

Hej ja som skusal a stale skusam. Volakedy cudzie, dnes uz vlastne. Mam o tom aj blog a stranku.
Fakt je ten, ze ani ja ani nikto ti neda tie svoje skutocne fungujuce navody. Aspon nie zadarmo.
Inak technik je hocikolko, vsade mozes najst nieco co sa da vyuzit a uspech viacmenej zavisi od toho, kolko dobrych technik vies skombinovat. Na blogu mam o tom clanok.
Ale co sa tyka kupovania navodov a systemov je na mieste nedovera. Ja som do toho volakedy napichal tolko penazi az to boli a az na jeden pripad to vsetko boli vyhodene peniaze. Aj ten jeden mi nezarobil, skor ma daco naucil co som vyuzil neskor. Aj mne stale chodia vselijake skepticke pripomienky k mojim navodom a je to tak spravne. Obsac ma pobavia, ale praveze to ukazuje logicke myslenie. Ono vsetko totiz moze mat zadrhel a aj ten najlepsi system moze zlyhat. Nieco co sa prehliadlo. Ziaden system totiz nefunguje na 100% a z hlay ti kludne vymenujem aspon 20 navodov, ktore funguju v 98% pripadov a tie dva ti vymazu cely bank aj so ziskom.
Skratka a dobre, systemy su, ale najlepsie je si najst svoje. Dlhodobym skusanim, omylmi, vylepsovanim a stratami, sklamaniami a opatovnym skusanim. Ale na konci to moze stat za to.
www.investorsbigbrother.com, email: contact@investorsbigbrother, ICQ: 400734826
iNvestors
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 22, 2008 13:13

Takto používam bfexplore pro

Příspěvekod btiper » ned lis 16, 2008 13:04

„Arbitraz“ (Arbing) je spôsob obchodovania na výsledok športovej udalosti kedy využívaš rozdiel kurzov u rôznych stávkových spoločností. To čo je ukázané na obrázku je zobchodovanie stávky pri použití stávky na výhru a stávky na nevýhru, je to základný princíp obchodovania na výmenných burzách akými sú betfair, betdaq atď., ale nie je to arbing.

Obrázek

Ak obchodujem na betfair vždy je to s kalkulovaným rizikom, a ak je to futbal tak naživo naň obchodujem len ak to súčasne pozerám v televízii, mám totiž možnosť sám zvážiť situáciu, a ak treba uzavrieť svoju pozíciu.

Myslím že autor obrázku vyššie vstúpil do obchodovania v 65 – 70 minúte za stavu 0-1 pre Portsmouth s tým že Portsmouth vyhrá, bol to jeho názor na momentálny vývoj na ihrisku, a z vývoju kurzu je možné vidieť že svoju stávku mohol zobchodovať po 5 minútach so ziskom 47,83 Euro pri predaní pozície v kurze 1,15.

Obrázek

Ako môžeš vidiek na obrázku, aj sám autor zrejme zvážil svoju 1000 Euro pozíciu na Portsmouth, keďže ju neskôr uzavrel pri kurze 1,07. Proste tipovanie alebo obchodovanie na betfair je vždy o správnom rozhodnutí.

Viac sa o tom môžeš dočítať priamo tu:

http://bfexplorer.net/sk/betfair.htm

http://bfbotparadise.org/Tag.aspx/Show?tagId=5

Ja využívam bfexplorer na predzápasové obchodovanie, na trhoch kde je prirodzený pokles kurzu, bfexplorer mi v tomto veľmi pomáha pretože keď sa hrajú ligy s najväčšou likviditou vyberiem si 10 - 20 zápasov na ktorých si spustím robotov pre automatické zobchodovanie stávky, s tým že nastavím automatické zobchodovanie pri poklese o 3 až 5 tikov, prípadne zobchodovanie do malej straty tak aby bola pozícia uzatvorená pred začiatkom zápasu.

Ešte sa mi nikdy nestalo aby som celkovo v daný deň skončil so stratou, je to proste môj spôsob obchodovania. Vypočítaj si aký mám asi zisk pri 3-5 tikoch, takže aký asi točím objem peňazí aby ma obchodovanie na betfair uživilo.

Zápas ktorý je v televízii uzatváram manuálne, podľa toho aký je vývoj na ihrisku. Bfexplorer mi v tomto veľmi pomáha, však si len predstav že by si mal kontrolovať stav kurzov u 20 zápasov, takto to za mňa robí program automaticky.

Takže ak mám možnosť poradiť, daj len na svoje skúsenosti a buď pri obchodovaní na betfair veľmi opatrní.

Urob si vlastný názor aj nato čo tu hovoril iNvestors, ja osobne by som si od človeka ktorý nemá jasno ani v základných pojmoch nič nekupoval.
btiper
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon kvě 19, 2008 15:12

Předchozí

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron