Výherný systém na Betfair?

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Výherný systém na Betfair?

Příspěvekod ingem » úte led 08, 2008 22:04

Dnes som dostal takýto mail s popisom, ako vyhrat na Betfair.
Nerozumiem dobre po anglicky, ale aj tak sa mi to akosi nezdá.
Prosím o názory... :dunno :dunno

Hi fellow punter,

I hope you are doing great

As a token of my appreciation to you for joining the Elite Punter Group, I'd like to reveal to you one Back/Lay method which pulled in fortune for me.

Firstly, you pick the team that is one of the most likely to win at reasonable odds (around 1.5 or 1-2). Let's say you pick Manchester United at home to win Sporting Lisbon. You place the bet before the game, for example £100 to win on Man-Utd.

So as they are favorites you expect Man-Utd to score first (in most cases this is what happens). When they do, their odds will shorten, (after the odds are reset, about five minutes) to about 1.2.

If you leave the bet alone then if Man-Utd wins you will get £50. If they lose the game you lose £100. Not a nice ending!

But if you then lay on Man-Utd for £100 after a goal is scored. Then you get the difference in the odds if you win (.3 or £30 in this case), or no loss!
You see! There is absolutely a way to win-win!
ingem
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 29, 2006 17:38

Příspěvekod -=Ondra=- » úte led 08, 2008 23:11

Precetl jsem si info, ktere jsi dostal v emailu a dokonce me prekvapilo, ze te pisatel nenabada k vylozene blbosti. :lol:

"System" je skoro logicky, ale v podstate to neni nejaky system na to, jak zarucene vyhravat a rozhodne neni na nejake zbohatnuti jak pise. Jde v podstate o to, ze musis vybrat takovy zapas, ktery on popisuje a to jest ten, kde da favorit, ten na ktereho si dal, jako prvni gol. Vetsi podstatu by mel system pouze v pripade pokud bys dejme tomu prodal favorita za nizky kurz predevsim proto, ze bys videl ze prvni gol byl nezaslouzeny a tudis bys cekal vyrovnani, abys ho mohl zpet koupit za vyssi kurz a pak dale prelevat pripadne nejak nakupovat a prodavat podle toho jak by se ti zapas zdal pred TV.

precti toto: http://www.vyhra.net/index.php?id=betfair&a=spekulace

Obchodovani na burze neni komplikovana zalezitost, ale neni to tak easy jak by se mohlo po precteni tohot emailu zdat. Staci to trochu cviku a neni v tom zadna veda.

To hlavni, co me napada: Proc rozesilaji takoveto emaily? Myslim, ze hlavni podstata je dostat vice lidi na burzu sazek a tim zvysit objemy v kterych se obchoduje (na tom neni nic spatneho). Druha moznost je nalakat lidi s vidinou neceho dokonaleho na burzu a ti tam nakonec pujdou, ale budou mimo tento system uzavirat JINE sazky z neznalosti, ktere budou vyhodne pro lidi znale...
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod Gagin » pát úno 01, 2008 17:24

Zkoušel někdo nějaké softwary na Betfair? Úspěchy či neúspěchy?
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod Rauuul » pát úno 01, 2008 18:20

Rauuul
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte úno 22, 2005 17:12

Příspěvekod Gagin » pát úno 01, 2008 18:47

Bohužel pro mě je to strašně složitý (ikdyž to třeba ani není) a nezábavný, jen jsem chtěl vědět zda to někdo zkouší a fungujeme mu to :wink:
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod Rauuul » pát úno 01, 2008 20:05

Ja jsem to testoval jen par dni, ze zacatku se v tom tezko orientuje, ale pak si zvyknes. Ten program je hlavne delany na pouzivani ruznych botu, bohuzel ani jeden z nabizenych neni pro me vyuzitelny, tak si nechavam od tvurce naprogramovat pro me specialni. Je to jeden Slovak, takze program ma i slovenske rozhrani.
Rauuul
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte úno 22, 2005 17:12

Příspěvekod Nezmar » čtv bře 06, 2008 0:33

ja použivam fairbot je dost prehladny lahko sa v nom orientuje za 5 min
sa snim skamaratiš podla mna naj soft tu si mozes stiahnut 15 dnovu trial verziu

www.binteko.com
Uživatelský avatar
Nezmar
Host
Host
 
Příspěvky: 19
Registrován: čtv úno 09, 2006 19:25

Příspěvekod btiper » pon kvě 19, 2008 15:20

Nasiel som program pre tipovanie na betfair, na iste vyhry. Stale sa s tym zoznamujem, a nie vsetkemu rozumiem. Hladam tymto niekoho kto by mi poradil ako co najlepsie obchodovat na sportovych zapasoch, a na ktorych sa to najlepsie vyplaca, s najvacsim ziskom. Ak ma niekto skusenosti s betfair, kontaktuj ma na btiper@live.com, mozno si pomozeme navzajom.

Program ktory pouzivam je tu:

http://bfexplorer.net/sk/betfair.htm

Obrázek

Je to slovensky program.
btiper
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon kvě 19, 2008 15:12

betfair video

Příspěvekod btiper » pon srp 18, 2008 8:16

slovenske videa pre obchodovanie a tipovanie na betfair:

http://betfairbotparadise.net/Tag.aspx/Show?tagId=6
btiper
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon kvě 19, 2008 15:12

Je to klasika

Příspěvekod iNvestors » sob říj 11, 2008 9:40

Je to iba radoby pomoc a skor popis zakladneho principu arbitraze. Nie je to bohvieako osozne.
V principe to nie je hlupost, ale v praxi to funguje iba ak by si vedel ze favorit da gol ako prvy a to nikdy nevies. Je to bezny sposob ako namotavat zaciatocnikov, dat im pocit, ze vedia nieco co ini nevedia.
V skutocnosti je to vec ktora automaticky napadne ked zistis ze mas moznost aj Back aj Lay stavky.
Chcelo by to daco viac a to v tom nie je.
Okrem toho sa mi zda ze poznam odkial ten mail je a mozem ti zo skusenosti povedat, ze ide skor o zneuzivane dovery. Stranok, kde su banalne poznatky bez skutocnej hodnoty je hockolko. Ja sam som kedysi minul bezvysledne dost penazi na podobne hluposti.
Kaslal by som na nich.
Tolko moja rada.
iNvestors
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 22, 2008 13:13

Další

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron