importni pravidla do CR

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod mathis » čtv led 24, 2008 16:14

Gintonic píše:Nevim, jestli vam to pomuze, ale objednaval jsem si boty Diesely z Ameriky - Dallasu asi za 60$ a clo jsem neplatil zadne.. Na balicku ten prodejce akorat zaskrtl ze se jedna o darek a bylo to.. :). Dorazili mi asi za 5 prac. dnu..


Hehe kdyz si u te Ameriky,objednaval jsem si kdysi mikinu z NY,mela dojit nejpozdej do tri tydnu,po deseti vyhruznych mejlech mi napsali ze uz to odesilali dvakrat a porad nic :roll: nejak sem to neresil a za pul roku jsem si rekl,ze jim vycinim jeste jednou.No a slovo dalo slovo a do dvou tydnu byla doma.Clo zadne(jaxi rikal stacilo zaskrtnout ze se jedna o darek),akorat postovne z USA bylo skoro drazsi nez mikina.Celkem sem na ni teda cekal temer rok,ale kdo si pocka.... :wink:
Well, I'm Back!!
Uživatelský avatar
mathis
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1245
Registrován: pát bře 05, 2004 20:43
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod Gintonic » čtv led 24, 2008 18:50

mathis píše:
Gintonic píše:Nevim, jestli vam to pomuze, ale objednaval jsem si boty Diesely z Ameriky - Dallasu asi za 60$ a clo jsem neplatil zadne.. Na balicku ten prodejce akorat zaskrtl ze se jedna o darek a bylo to.. :). Dorazili mi asi za 5 prac. dnu..


Hehe kdyz si u te Ameriky,objednaval jsem si kdysi mikinu z NY,mela dojit nejpozdej do tri tydnu,po deseti vyhruznych mejlech mi napsali ze uz to odesilali dvakrat a porad nic :roll: nejak sem to neresil a za pul roku jsem si rekl,ze jim vycinim jeste jednou.No a slovo dalo slovo a do dvou tydnu byla doma.Clo zadne(jaxi rikal stacilo zaskrtnout ze se jedna o darek),akorat postovne z USA bylo skoro drazsi nez mikina.Celkem sem na ni teda cekal temer rok,ale kdo si pocka.... :wink:


Ja ty boty objednaval pres ebay.com a vsechno bylo v pohode.. je tam i hodnoceni shopu, takze si na tom ti obchodnici daji zalezet... hodne asi zalezi na tom, od koho to kupujes.. opravdu verim tomu, ze nekteri jsou pekni parchanti.. nejhorsi na tom je, ze se na tu dalku prava vicemene nedovolas.. co se tyce postovneho, platil jsem asi 30$.. vzhledem k tomu, ze ty boty v Cesku staly cca 2600 Kc a ja za ne z te Ameriky zaplatil asi 50$ + 30$ to postovne, tak jsem usetril asi minimálně 1000 Kc. Takze naprosta spokojenost..
Uživatelský avatar
Gintonic
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1945
Registrován: čtv zář 30, 2004 17:24
Bydliště: Praha

Příspěvekod nedo » čtv led 24, 2008 19:14

Já nakupuju všechno u Vietnamců a mám aspoň jistotu že mýho zboží se žádný CLO netýká
:oops:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Předchozí

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron