Stryyke pokerové turnaje

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Stryyke pokerové turnaje

Příspěvekod Stryyke » pát led 11, 2008 17:38

Nabídku zde prezentuji se souhlasem admina, kterému za to děkuji!

50 Dollarů jako dárek!

Jde to v celku jednoduše:

Dohodni se ještě s devíti přáteli na jednom termínu a už to může začít! Na www.stryyke.com/poker vám připravíme online pokerový turnaj, který bude zpřístupněn jenom pro vás.

A to nejlepší na konec:
Vy nezaplatíte ani korunu! Stryyke.com vám dá k dispozici výhru ve výši nejméně 50 dollarů, kterou si nejlepší 3 mezi sebou rozdělí! Není v tom žádný trik ani neexistuje žádný háček. Čím více uživatelů se přihlásí, tak o to větší bude vaše prémie. Za každého nového uživatele se vaše výhra zvýší o 5 dollarů!

Tato nábídka platí jedrorázově pouze pro nově zaregistrované uživatele do výše až 50 uživatelů na turnaj.

Jednoduše se na www.stryyke.com/poker zdarma zaregistrujte a pošlete nám e-mail s vaším přihlášovacím herním jménem na poker@stryyke.com. Turnaj bude dle vašeho přání online připraven.

Pokud máte ještě nějaké otázky, tak se obraťte na náš support na www.stryyke.com nebo pište do tohoto fóra.
Stryyke
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 07, 2007 15:44

15 Dolarů jako dárek

Příspěvekod Stryyke » pát led 11, 2008 18:37

Kdo se nyní zaregistruje u Stryyke dostane 15 Dolarů jako dárek na hraní pokeru a přitom nemusíte vložit ani korunu.
Jak na to? Jednoduše:
Buď se přihlásíte na www.stryyke.de přes pokerbonus anebo přes tenhle link: https://www.stryyke.de/mys_coupon_info? ... USDStartUp

Přeju příjemnou zábavu
Stryyke
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 07, 2007 15:44

Příspěvekod Gagin » pát led 11, 2008 18:52

Tak jsem se chtěl trochu pobavit dneska večer ale nic jsem nedostal, registrace přes link, který je zde uveden, možná ještě něco musím udělat, ale zkoušel jste to někdo?
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod Stryyke » pon led 14, 2008 15:58

To Gagin

Musíš jim poslat ofocený občanský průkaz buď faxem na 040 41 36 20 20, anebo emailem na helpdesk@stryyke.de. Poté stačí vytvořit si pokername a už jemon chvíli počkat, než ti budou peníze připsány na účet. Kdyby si měl nějaké potíže, tak napiš sem nebo lépe na support: service.de@stryyke.com

Přeji příjemnou zábavu
Stryyke
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 07, 2007 15:44

Příspěvekod Stryyke » pon led 21, 2008 17:09

Bonus 25 Euro na sportovní sázky!

Stačí když se přes tento link: https://www.stryyke.com/startup_coupon zaregistruješ, pak akorát musíš vložit 20 Euro a hned se ti na tvůj účet připíše dalších 25 Euro!
Stryyke
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 07, 2007 15:44

Příspěvekod Temlis » pon led 21, 2008 17:22

Chtel jsem se zeptat..
Chtel jsem se podivat na vysi kurzu na Allsvenskan. Klikl jsem na prilozeny odkaz, jazyk mam nasteveny na cestinu (zobrazi se muzstva v rustine :lol: ) , pritom do tiketu se to nacita spravne v cestine, stejne tak pri kliknuti na dany zapas se v novem ukne ukazi souperi v cestine..
Tak nevim, prepina se nastaveni jeste jinde? :wink:

Aby jsem neroztahoval misto obrazkem, hodim jen odkaz:
http://img222.imageshack.us/img222/636/ ... kanln9.png

Diky za odpoved
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod Stryyke » pon led 21, 2008 20:00

To Temlis

Tak s tímhle jsem se zatím ještě nikde nesetkal :D Řeč se přepíná v pravym horním rohu ale to jsi měl správně. Kdyby se ti to ještě někdy stalo, tak mi napiš a já to překontroluju.
Stryyke
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 07, 2007 15:44

ruština

Příspěvekod Bengo » pon led 28, 2008 15:20

Na stryyke jsem od dubna 07 a to o čem psal Temlis se mi stalo jen jednou.
Když jsem vsázel minulý týden Tapparu s Ilvesem (22.1.). Takže asi nějaká dočasná chybka.
ŽÁDOSTI O PŘIJETÍ - Tipy: Celkem: 4, Vyhry: 3 , Prohry: 1 , Vráceno: 0 , Jednotky: vsazeno 22, vyhráno 35,05, profit: +13,05, zisk 59,31%
Uživatelský avatar
Bengo
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř zář 12, 2007 12:30
Bydliště: Czech

Příspěvekod Stryyke » pon led 28, 2008 17:11

to Bengo

Děkuji za upozornění. Už by se to nemělo nikdy stát ale pro jistotu jsem právě informoval našeho technika.
Stryyke
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 07, 2007 15:44

stryyke

Příspěvekod Bengo » pon led 28, 2008 17:19

to stryyke:

však to nijak nevadilo :wink:

navíc zápas Tappara Tampere s Ilves Tampere se dá poznat i když rusky neumím :P

jinak až na limit 50e/sázka celkem dobrá sázkovka
ŽÁDOSTI O PŘIJETÍ - Tipy: Celkem: 4, Vyhry: 3 , Prohry: 1 , Vráceno: 0 , Jednotky: vsazeno 22, vyhráno 35,05, profit: +13,05, zisk 59,31%
Uživatelský avatar
Bengo
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř zář 12, 2007 12:30
Bydliště: Czech

Další

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník