Betfair video

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Betfair video

Příspěvekod Seb » pon led 14, 2008 18:27

Vcera se mi behem sledovani AO pres betfair stala vec, kdy zmizel obraz a chteli po me bud zaplaceni 10 liber na sledovani celeho AO,ci uzavreni sazky ve vyssi cca 5 liber.Ale jelikoz jsem celou noc sazel livebetting,tak moc tomu nerozumim.Na mail mi neodpovedeli.
Nemate nekdo podobnou skutecnost ci spis nejake reseni??

Diky
Uživatelský avatar
Seb
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2247
Registrován: úte led 11, 2005 8:52
Bydliště: onthewomenstour

Re: Betfair video

Příspěvekod soustek » pon led 14, 2008 18:50

Seb píše:Vcera se mi behem sledovani AO pres betfair stala vec, kdy zmizel obraz a chteli po me bud zaplaceni 10 liber na sledovani celeho AO,ci uzavreni sazky ve vyssi cca 5 liber.Ale jelikoz jsem celou noc sazel livebetting,tak moc tomu nerozumim.Na mail mi neodpovedeli.
Nemate nekdo podobnou skutecnost ci spis nejake reseni??

Diky


To same je na bet365, aby ti to pustili das takovou zalohu 16EUR a kdyz si vsadis, tak ti to vratej...protocil jsem tam celkem dost a jeste mi to nevratili, ale nevim, jestli mi to budou pocitat po celou dobu AO. Ale myslim, ze ti daj vedet na mail...me se jeste nestalo, ze by mi na mail neodpovedeli. BF je v tomto smeru jedinecna! Na maily mi odpovidaji "vcas" a nekdy se zajimaji sami, jak jsem dany problem vyresil...
Uživatelský avatar
soustek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1390
Registrován: ned črc 10, 2005 15:02
Bydliště: Nymburk

Re: Betfair video

Příspěvekod Seb » pon led 14, 2008 18:53

soustek píše:
Seb píše:Vcera se mi behem sledovani AO pres betfair stala vec, kdy zmizel obraz a chteli po me bud zaplaceni 10 liber na sledovani celeho AO,ci uzavreni sazky ve vyssi cca 5 liber.Ale jelikoz jsem celou noc sazel livebetting,tak moc tomu nerozumim.Na mail mi neodpovedeli.
Nemate nekdo podobnou skutecnost ci spis nejake reseni??

Diky


To same je na bet365, aby ti to pustili das takovou zalohu 16EUR a kdyz si vsadis, tak ti to vratej...protocil jsem tam celkem dost a jeste mi to nevratili, ale nevim, jestli mi to budou pocitat po celou dobu AO. Ale myslim, ze ti daj vedet na mail...me se jeste nestalo, ze by mi na mail neodpovedeli. BF je v tomto smeru jedinecna! Na maily mi odpovidaji "vcas" a nekdy se zajimaji sami, jak jsem dany problem vyresil...


jenze treba na Hobart jsem nemel problem a videl obe SF v pohode...vcera taky v pohode jsem koukal na Yuan a pak sem tam mrknul na Jankovic-Paszek,ale najednou se stalo tohle...ovsem na livebettingu jsem protocil vi,nez pozadovali...
Uživatelský avatar
Seb
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2247
Registrován: úte led 11, 2005 8:52
Bydliště: onthewomenstour

Re: Betfair video

Příspěvekod soustek » pon led 14, 2008 20:02

Seb píše:
soustek píše:
Seb píše:Vcera se mi behem sledovani AO pres betfair stala vec, kdy zmizel obraz a chteli po me bud zaplaceni 10 liber na sledovani celeho AO,ci uzavreni sazky ve vyssi cca 5 liber.Ale jelikoz jsem celou noc sazel livebetting,tak moc tomu nerozumim.Na mail mi neodpovedeli.
Nemate nekdo podobnou skutecnost ci spis nejake reseni??

Diky


To same je na bet365, aby ti to pustili das takovou zalohu 16EUR a kdyz si vsadis, tak ti to vratej...protocil jsem tam celkem dost a jeste mi to nevratili, ale nevim, jestli mi to budou pocitat po celou dobu AO. Ale myslim, ze ti daj vedet na mail...me se jeste nestalo, ze by mi na mail neodpovedeli. BF je v tomto smeru jedinecna! Na maily mi odpovidaji "vcas" a nekdy se zajimaji sami, jak jsem dany problem vyresil...


jenze treba na Hobart jsem nemel problem a videl obe SF v pohode...vcera taky v pohode jsem koukal na Yuan a pak sem tam mrknul na Jankovic-Paszek,ale najednou se stalo tohle...ovsem na livebettingu jsem protocil vi,nez pozadovali...


JJ rozumim, ja jsem se s tim setkal taky poprve...Asi nezbyva nez cekat na odpoved...
Uživatelský avatar
soustek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1390
Registrován: ned črc 10, 2005 15:02
Bydliště: Nymburk

Příspěvekod el magico » pon led 14, 2008 20:29

mam napodobny problem..

od 1-00 som pozeral v pohode ao, asi pri stvrtom zapase sa mi stalo to iste..

akurat naraz ako Seb-ovi
Uživatelský avatar
el magico
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2286
Registrován: úte lis 07, 2006 20:19
Bydliště: Bardejov

Příspěvekod Seb » pon led 14, 2008 22:11

el magico píše:mam napodobny problem..

od 1-00 som pozeral v pohode ao, asi pri stvrtom zapase sa mi stalo to iste..

akurat naraz ako Seb-ovi


jo,o tom jsme si psali pres icq..bohuzel me se to do rana nerozjelo...tak jsem cast sledoval pres channelsurfing ...
Uživatelský avatar
Seb
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2247
Registrován: úte led 11, 2005 8:52
Bydliště: onthewomenstour


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron