Faktory, ktere zohlednujete pri tipovani fotbalu

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Andis » čtv kvě 15, 2008 17:34

garnett píše:S dost věcem a byhc si dovolil nesouhalsit. Vždy zastávám taktiku value-bettingu, nejde o to, že ten kurz je velký jak píšeš. Value můžeš najít i v kurzu 1,3. Jasně, že to je tvoje strategie, ale třeba jak píšeš, že dát favority na tiket tak to je podle dosti ověřených případů jeden z nejúčinnějších případů, jak ztratit peníze. na tom SK hodně vydělávají na lidích, co sázejí "plachty" jak lístky od nákupu na týden. Já si myslím, že nejlepší je sázet sóla a mě se to teda nejvíc vyplácí. Dá se vsadit i dva, nebo tři zápasy, ale opět říkám, že se musí hledat v kursech value. A pokud tam napereš 4 favority za 1.2, tak věřím, že ve více než 50% případů Inter, Arsenal, MUFC, nebo Real prohraje.
Pokud ti to ale vychází, tak je to dobře a smekám klobouk. :wink:


Jistě, že ty favority nehraju pravidelně. Pouze sem udával možnost. Vsadíš jen když z toho máš dobrej pocit a kurz se nemusí pohybovat kolem 1,2. Navíc když hraje favorit venku může to být i 1,7. Občas se to vyplatí, jak řikám je třeba zkoušet. Určitě dokážeš vybrat v jednom kole, třeba ten Arsenal, Real a Inter kdy všichni vyhrajou. Jsou to týmy, které dokáží táhnou sérii třeba 6 zápasů v řadě vítězně.
Pro mě je úspěšné mít prostě více možností. Pokud zrovna se mi nelíbí jedna, vsadim druhou atd. Prostě jak sem popisoval. No jistě každý má svůj styl :wink: . Takže GL 8)
Uživatelský avatar
Andis
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 474
Registrován: čtv úno 07, 2008 20:42

Příspěvekod Andis » čtv kvě 15, 2008 17:48

brumla83 píše:jj, taky nesouhlasím...
favoriti sice častěji vyhrávají, ale jsou na ně malý podseklý kursy, ktr se navíc nevyplatí sázet. Jednou za čas prohrají a to, co člověk vyhrál na tom týmu X zápasy před tím, tak jednou prohrou ihned ztratí.

A takový ty serie, že tým X-krát prohrál/vyhrál, že zákonitě to ted musí být jinak, to je taky pěkná blbost. Proč by tým nemohl vyhrát třeba 10x v řadě? Ta možnost tady přeci je!
Z toho plyne: to co bylo v minulosti a to co je ve statistikách, vůbec neznamená, že se bude opakovat!! ;-) Tot můj názor! ;-)

PS: postupný navyšování vkladu (Martingale myslím), je pěkně taky o hubu! :D



Zkus sám a uvidíš. Vsaď tým, který se drží ve středu tabulky po 4-5 výhrách(většinou to ten tým ani nenahraje). A najdi tým, který má 10 výher v řadě. To se může povést jedině favoritům ligy, který ty neuznáváš :wink: . Rozumíš, nevim proč píšeš, že je to blbost. V životě si to nezkusil tak to netvrď.
Navíc argumentuješ úplně jinam. Já jsem se nezmínil ani slovem o tom, že to musí zákonitě vyjít. Napsal jsem, že je třeba naučit se v tom orientovat a odhadovat.
Možná bys mohl popsat tvůj systém sázení :wink:
Uživatelský avatar
Andis
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 474
Registrován: čtv úno 07, 2008 20:42

Příspěvekod brumla83 » pát kvě 16, 2008 18:41

však v pohodě chlape...;-)
já to četl a psal narychlo...
Moje taktika je kurs kolem 2 a kombinace 2 ze 3. To mi jde nejlip. A na favority dávám bohužel velmi málo, protože jsou malý kursy, který se mi zdají riskantní a nevýhodný.
Uživatelský avatar
brumla83
Host
Host
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte črc 13, 2004 18:25
Bydliště: CZ

Předchozí

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron