Faktory, ktere zohlednujete pri tipovani fotbalu

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Btip » ned bře 23, 2008 17:32

Gagin píše:
kali píše:Sazis na early marketu? Kolik hodin denne se venujes sazeni?


O víkendu kolem 8 hodin denně... možná i více...

Všední dny, kdy toho není moc co sázet se to pohybuje kolem 4 hodin. Myslím si že kolem 35 hodin týdně :cry: takovýho času a nic z toho bohužel.

Sázím jak early tipy, hlavně na víkend tak i live na mansion těsně před začátkem utkání, kdy většinou kurzy ještě stoupnou.


Možná v tom je ten problém. :roll:

Já například o víkendu již téměř nesázím, velmi často ani nejsem u PC ač se to tak lidem může zdát. Ale důvod je prostý, stahuji filmy téměř nonstop. :oops:
Takže, má práce začíná v neděli kolem 18:00, kdy mapuji své ligy, co se kde jak odehrálo. Následuje vytisknutí losů na příští týden všech mnou sledovaných lig + výsledků tohoto víkendu, vezmu si tabulky, nejlepší je OK tip a s tím vším se jdu ponořit do horké vany. Většina mých tipů tak vzniká v horké lázni. :D Zápasy, které mne zaujmou si ohodnotím a pak už jen čekám na open kurzy. Zásadně sázím jen na tým, který má motivaci a také formu. Vždy je snadnější chodit po sérii než-li proti ní. Také je asi velmi důležité nevěnovat se jenom pár ligám. Já v současné době sleduji odhadem cca 30 lig a projet je komplet mi zabere tak 4. hodiny. Když budeš sledovat jen třeba 5. lig daleko hůře se ti bude hledat pěkný zápas. Heh a to je ten problém, já sázím pěkné zápasy. Tedy v mém případě se musí sejít hned dva atributy a to zápas dopředu vybraný, to znamená pěkný zápas a zároveň value v kurzu. Když se sejdou tyto dva atributy, dá se hovořit o sázce za víc. U takového zápasu pak jen proletím případné zranění, či absence pro karty a je hotovo. Pak už jen jako rybář čekáš na první open kurzy. Je to ta největší nuda, ale zároveň vzrušení, když uvidíš o 0,3 větší kurs, než sis sám vypsal. On v asii takovej kurs vydrží jen pár minut v lepším případě hodin, takže když je na všechno člověk sám, je to docela zabíračka, ale zatím je to pro mne novum a tak mě to baví.

Ještě myšlenka na závěr.

Udržet se trvale v plusu, je mnohem snazší při sázení akovek než-li u sól. :!:
Btip
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 658
Registrován: pon led 03, 2005 10:45

Příspěvekod Gagin » ned bře 23, 2008 17:44

No koukám že každý doporučuje něco jiného...

Někdo doporučuje sledovat 1-2 ligy a na ní vydělávat, hledat value apod. Btip sleduje 30 lig, takže mám z toho hlavu zamotanou.

Každopádně u mě nefunguje nic. At sázím jakkoliv tak to nejde a nejde.

A ted trochu tápu, mám se zaměřit na 1-2 ligy nebo ne? Opravdu mi zatím sázení nepřináší především to kůli čemu by to mělo být a to je zábava :roll:
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod kali » ned bře 23, 2008 17:53

svuj system musi najit jen ty sam...

Ja byl vzdycky zastancem specializace, ale dnes tvrdim, ze pro profisazeni si s tim nevystacis. Sice pri specializaci dosahnes lepsich vysledku, ale budes mit malo tipu.

Osobne tvrdim, ze bud dokazes urcit fair kursy jen na zaklade vstupnich statistickych dat (bez jakychkoliv dalsich informaci), nebo nedokazes. Pokud dokazes, nepotrebujes se specializovat, protoze muzes sazet cokoliv.

Treba Btip ma odlisny pristup k sazeni nez ja, jak psal o tom jak vybira zapasy. Ja nasazim z kazdeho kola mych lig prakticky vsechny zapasy, casto jak AH tak u/o, sazim jak tymy, kterou jsou v ritce, tak ty, co jsou v laufu... Neresim absence, suspendace, ani jine veci. Proste mam sve lajny a kursy, sotva Asie vypise,tak nabusim prakticky vsechny zapasy a je to :)

Z toho vyplyva jedna vec, nemuzes to delat tak, jak to nekdo dela, musis to delat tak, jak to bude fungovat tobe.

Jestli chces neco zkusit, tak si sedni ke stats treba na goalzz.com nebo soccerway.com a udelej mi sve odhady na zaklade tabulek na pristi kolo treba KSA ligy. Tu ligu sazim ciste podle tabulky, tuhle ligu zrovna nemam z TV nakoukanou, sazim bez infa, jen ze stats. Pak mi ty estimations posli a ja ti reknu svuj nazor, jestli jsi schopen delat slusne estimations ciste z tabulek
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Gagin » ned bře 23, 2008 18:02

kali píše:Jestli chces neco zkusit, tak si sedni ke stats treba na goalzz.com nebo soccerway.com a udelej mi sve odhady na zaklade tabulek na pristi kolo treba KSA ligy. Tu ligu sazim ciste podle tabulky, tuhle ligu zrovna nemam z TV nakoukanou, sazim bez infa, jen ze stats. Pak mi ty estimations posli a ja ti reknu svuj nazor, jestli jsi schopen delat slusne estimations ciste z tabulek


Asi jsem totální ucho ale KSA je jaká liga?
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod JayJay » ned bře 23, 2008 18:06

Gagin píše:
kali píše:Jestli chces neco zkusit, tak si sedni ke stats treba na goalzz.com nebo soccerway.com a udelej mi sve odhady na zaklade tabulek na pristi kolo treba KSA ligy. Tu ligu sazim ciste podle tabulky, tuhle ligu zrovna nemam z TV nakoukanou, sazim bez infa, jen ze stats. Pak mi ty estimations posli a ja ti reknu svuj nazor, jestli jsi schopen delat slusne estimations ciste z tabulek


Asi jsem totální ucho ale KSA je jaká liga?


Království Saudské Arábie :)
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod Gagin » ned bře 23, 2008 18:33

kali píše:Jestli chces neco zkusit, tak si sedni ke stats treba na goalzz.com nebo soccerway.com a udelej mi sve odhady na zaklade tabulek na pristi kolo treba KSA ligy. Tu ligu sazim ciste podle tabulky, tuhle ligu zrovna nemam z TV nakoukanou, sazim bez infa, jen ze stats. Pak mi ty estimations posli a ja ti reknu svuj nazor, jestli jsi schopen delat slusne estimations ciste z tabulek


Kali zasláno soukromou zprávou
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod Gagin » čtv dub 03, 2008 17:26

Tak trochu update mého beznadějného snažení.

Vsadil jsem dalších cca 70 tipů za týden a co nevidím, momentálně jsem -0,08% :lol:

Prostě se více jak 3 měsíce motám nikde a myslím si, že na sázení musíte mít i talent. V těchto 70 tipech sem se soustředil na kurz, když jsem hrál tipy zde z profíka, nehrál jsem vždy menší kurz než 3% od uvedeného autorem, hrál jsem zápasy, ve kterých jsem viděl vysoké value. Sice jsem dosáhl yieldu ze začátku dobrého. cca 55 tipů a bilance na mě výborná, poté přijde serie 7KO potom jsou 2OK a dalších 4 KO a je znovu vše pryč.

Hold sázecí talent musí být.

Trochu přemýšlím jak změnit strategii, jak je vidět daná strategie mi nevyhovuje, tak v ní pokračovat nebudu, ikdyž vím, že mnozí na tom vydělávají veliké peníze, já se tak akorát koupu v nule a ještě se strachuju o každý zápas.

Takže poraďte, mám se soustředit na menší počet zápasů např. 20 za měsíc a snažit se jen o nejlepší zápasy, nebo se sázením skončit?

Popř. znáte jiný výdělek takto na internetu? forex, fondy nebo tak?
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod garnett » čtv dub 03, 2008 17:51

nevím, já bych být tebou hrál třeba kurzy od 5%, možná i 10% výš. Když nemůžeš být úspěšný na těch současných. Vyber si jich míň, ale dávej opravdu velké value.
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Gagin » čtv dub 03, 2008 17:56

garnett píše:nevím, já bych být tebou hrál třeba kurzy od 5%, možná i 10% výš. Když nemůžeš být úspěšný na těch současných. Vyber si jich míň, ale dávej opravdu velké value.


Takhle asi jsem to špatně napsal...

Např. autor dával kurz fair 1,80, hrál za 2,00 a já jsem hrál max. o 3% menší než je těch 2,00 a stejně mi to nepřineslo zisk.

Takže bohužel už nevím jak na to
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod garnett » čtv dub 03, 2008 18:02

No však, tak hrej ještě vyšší :roll:
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron