Faktory, ktere zohlednujete pri tipovani fotbalu

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Gagin » čtv dub 03, 2008 18:15

garnett píše:No však, tak hrej ještě vyšší :roll:


On ale většinou kurz klesne takže se nedá hrát vyšší value, ze zde zmíněných tipů, ne u všech. ale do těch -3% od hraného kurzu jsem viděl jako ještě vsaditelný a hratelný zápas.
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod garnett » čtv dub 03, 2008 18:43

aha, já myslel, že vsázíš svoje tipy
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Andis » stř kvě 14, 2008 19:10

Hochu ale to neni jenom o tom jestli máš vsadit velkej kurz . Jistě to hraje svou roli, ale 1) nejdůležitější je mít pořádný kapitál. Jestli vsázíš kurzy 1,6 nebo 2 je v případě stovek v podstatě jedno. Takže chceš -li si hodně přivydělávat je potřeba vsadit pořádný investice. To bych v případě, že nejsi v tom zaběhlej a nedaří se nedělal, nebo zrujnuješ domácnost :wink: .
Nejlepší je založit si co nejvíce možností. Já třeba dost podrobně sleduji německou ligu, tam vsázím vpodstatě jakýkoliv zápas, dál maďarskou a částečně italskou. Pak z některých lig mám vybrané pouze někeré týmy, které sleduji a když si myslím, že přišla jejich chvíle tak vsadím. Dál třeba Nizozemskou ligu( zhřejmě nejútočnější liga světa) vsázím pouze +2,5 golu, kde si zápasy opět vybírám( nevsázím pokaždé). Někdy je třeba dobré zkusit favority z různých lig na jeden tiket ( Arsenal, MU, Inter Milan, FC Porto ). Těch možností je mnoho, třeba si najdi ligu, ve které padá nejvíce remíz a můžeš se zkusit zaměřit i na toto( www.soccervista.com ) atd.
Obecně je dost úspěšné sázení v sériích a to podle postavení týmu. Pokud tým, který se drží stabilně v prostřed tabulky vyhrál už 4 zápasy v řadě tak automaticky ten pátý vsázím proti i když je tým v pozici favorita. ( týmum ve sředu tabulky se běžně nestává aby vyhrávali 4 utkání v řadě nebo 3.). Pokud by to nevyšlo další zápas dám opět proti nim. Stejně tak tým, který už 6 zápasů v řadě nevyhrál, tak je velmi pravděpodobné že ten sedmý už vyhraje ať je to třeba i proti lídrovi tabulky ( takto už sem několikráte trefil kurz třeba kolem 6 i když za málo ). Zde záleží na odhadu a znalosti jednotlivých týmů v jakých seriích se asi tak drží, také na stanovení kurzu atd. Proto to chvíli trvá je třeba to nevzdávat, nevkládat tolik peněz do začátku a ani se nenechat unést náhlou výhrou. Prostě je třeba zkoušet, zkoušet a zkoušet.
Popsal sem tady zhuba můj systém snad to pomůže a doufám, že jste mě pochopili. :roll:
Uživatelský avatar
Andis
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 474
Registrován: čtv úno 07, 2008 20:42

Příspěvekod garnett » stř kvě 14, 2008 19:33

S dost věcem a byhc si dovolil nesouhalsit. Vždy zastávám taktiku value-bettingu, nejde o to, že ten kurz je velký jak píšeš. Value můžeš najít i v kurzu 1,3. Jasně, že to je tvoje strategie, ale třeba jak píšeš, že dát favority na tiket tak to je podle dosti ověřených případů jeden z nejúčinnějších případů, jak ztratit peníze. na tom SK hodně vydělávají na lidích, co sázejí "plachty" jak lístky od nákupu na týden. Já si myslím, že nejlepší je sázet sóla a mě se to teda nejvíc vyplácí. Dá se vsadit i dva, nebo tři zápasy, ale opět říkám, že se musí hledat v kursech value. A pokud tam napereš 4 favority za 1.2, tak věřím, že ve více než 50% případů Inter, Arsenal, MUFC, nebo Real prohraje.
Pokud ti to ale vychází, tak je to dobře a smekám klobouk. :wink:
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod brumla83 » stř kvě 14, 2008 21:08

jj, taky nesouhlasím...
favoriti sice častěji vyhrávají, ale jsou na ně malý podseklý kursy, ktr se navíc nevyplatí sázet. Jednou za čas prohrají a to, co člověk vyhrál na tom týmu X zápasy před tím, tak jednou prohrou ihned ztratí.

A takový ty serie, že tým X-krát prohrál/vyhrál, že zákonitě to ted musí být jinak, to je taky pěkná blbost. Proč by tým nemohl vyhrát třeba 10x v řadě? Ta možnost tady přeci je!
Z toho plyne: to co bylo v minulosti a to co je ve statistikách, vůbec neznamená, že se bude opakovat!! ;-) Tot můj názor! ;-)

PS: postupný navyšování vkladu (Martingale myslím), je pěkně taky o hubu! :D
Uživatelský avatar
brumla83
Host
Host
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte črc 13, 2004 18:25
Bydliště: CZ

Příspěvekod Mathieu » stř kvě 14, 2008 21:19

brumla83 píše:jj, taky nesouhlasím...
favoriti sice častěji vyhrávají, ale jsou na ně malý podseklý kursy, ktr se navíc nevyplatí sázet. Jednou za čas prohrají a to, co člověk vyhrál na tom týmu X zápasy před tím, tak jednou prohrou ihned ztratí.

A takový ty serie, že tým X-krát prohrál/vyhrál, že zákonitě to ted musí být jinak, to je taky pěkná blbost. Proč by tým nemohl vyhrát třeba 10x v řadě? Ta možnost tady přeci je!
Z toho plyne: to co bylo v minulosti a to co je ve statistikách, vůbec neznamená, že se bude opakovat!! ;-) Tot můj názor! ;-)

PS: postupný navyšování vkladu (Martingale myslím), je pěkně taky o hubu! :D


Procpak je postupne navysovani vkladu o hubu? To by me opravdu zajimalo :-).
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod garnett » stř kvě 14, 2008 21:24

tak pokud mas vetsi bank, protoze vyhravas, tak zakonite musis zvysit vklady, jinak okradas sam sebe.
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod JayJay » stř kvě 14, 2008 22:17

Mathieu píše:
brumla83 píše:jj, taky nesouhlasím...
favoriti sice častěji vyhrávají, ale jsou na ně malý podseklý kursy, ktr se navíc nevyplatí sázet. Jednou za čas prohrají a to, co člověk vyhrál na tom týmu X zápasy před tím, tak jednou prohrou ihned ztratí.

A takový ty serie, že tým X-krát prohrál/vyhrál, že zákonitě to ted musí být jinak, to je taky pěkná blbost. Proč by tým nemohl vyhrát třeba 10x v řadě? Ta možnost tady přeci je!
Z toho plyne: to co bylo v minulosti a to co je ve statistikách, vůbec neznamená, že se bude opakovat!! ;-) Tot můj názor! ;-)

PS: postupný navyšování vkladu (Martingale myslím), je pěkně taky o hubu! :D


Procpak je postupne navysovani vkladu o hubu? To by me opravdu zajimalo :-).


On myslí martingale na postupné zvyšování vkladů při sázení proti třeba sériím. Vsadím proti tým X, nevyjde, přiště vsadím dvojnásob opět, nevyjde, tak čtyřnásobek atd...
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod garnett » stř kvě 14, 2008 23:13

jo, tohle, to mě nikdy nelákalo...to je o náhodě víceméně
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Mathieu » čtv kvě 15, 2008 0:03

JayJay píše:
Mathieu píše:
brumla83 píše:jj, taky nesouhlasím...
favoriti sice častěji vyhrávají, ale jsou na ně malý podseklý kursy, ktr se navíc nevyplatí sázet. Jednou za čas prohrají a to, co člověk vyhrál na tom týmu X zápasy před tím, tak jednou prohrou ihned ztratí.

A takový ty serie, že tým X-krát prohrál/vyhrál, že zákonitě to ted musí být jinak, to je taky pěkná blbost. Proč by tým nemohl vyhrát třeba 10x v řadě? Ta možnost tady přeci je!
Z toho plyne: to co bylo v minulosti a to co je ve statistikách, vůbec neznamená, že se bude opakovat!! ;-) Tot můj názor! ;-)

PS: postupný navyšování vkladu (Martingale myslím), je pěkně taky o hubu! :D


Procpak je postupne navysovani vkladu o hubu? To by me opravdu zajimalo :-).


On myslí martingale na postupné zvyšování vkladů při sázení proti třeba sériím. Vsadím proti tým X, nevyjde, přiště vsadím dvojnásob opět, nevyjde, tak čtyřnásobek atd...


aha :-). To muzu jit na ruletu taky :-) ...
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron