Sázení na události ve světě

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Sázení na události ve světě

Příspěvekod Ace » ned bře 16, 2008 21:33

Dobrý den, zajímá mě sázení na světové události, konkrétně jestli existuje nějaká sázková společnost, které bych mohl napsat tip na určitou světovou událost, kterou nemají v nabídce (vymyslel bych si ji) a oni by mi nabídli kurz.. Je něco takového možné? Je jedno jestli u nás, nebo u nějaké zahraniční sázkové společnosti..
Ace
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 16, 2008 21:30

Re: Sázení na události ve světě

Příspěvekod soustek » ned bře 16, 2008 21:56

Ace píše:Dobrý den, zajímá mě sázení na světové události, konkrétně jestli existuje nějaká sázková společnost, které bych mohl napsat tip na určitou světovou událost, kterou nemají v nabídce (vymyslel bych si ji) a oni by mi nabídli kurz.. Je něco takového možné? Je jedno jestli u nás, nebo u nějaké zahraniční sázkové společnosti..


Zkus www.willhill.com tam obcas jsou zbesile nabidky...
Uživatelský avatar
soustek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1390
Registrován: ned črc 10, 2005 15:02
Bydliště: Nymburk

Příspěvekod kali » ned bře 16, 2008 22:52

Zalezi na tom, co by mela ta "svetova udalost" byt.

WillHill asi nejlepsi volba, ackoliv se obavam, ze nabidnuty kurs nebude moc lakavy.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Ace » pon bře 17, 2008 16:50

No myslel jsem sázky třeba na politické změny ve světě, třeba kdybych před dvěma měsíci tipl, že kosovo vyhlásí nezávislost tak by mi nabídli kurz 20:1 (to je jen odhad Smile ) nebo na přírodní anomálie, teroristické útoky.. Může to sice vypadat nemorálně,ale na to kdo vyhraje volby se sázet může a myslím, že zvolení jistého zahraničního prezidenta je daleko větší pohroma pro lidstvo, než některé rozmary přírody..
Ace
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 16, 2008 21:30

Příspěvekod betboss » úte bře 18, 2008 11:16

Podobný typ sázky, kterou nejspíš hledáš nabízí TIPSPORT - viz. Individuální sázky - pošleš jim svůj návrh události na kterou chceš vypsat kurz, oni se zamyslí :D a buˇ%d tebou navrženou sázku vypíšou nebo ne. Myslím, že si tam i stanovují nějaké další podmínky týkající se vkladů, ale podrobnosti jistě zjistíš když bys po tom pátral dál...
George Soros: „Nejde o to, jestli máte pravdu nebo ne, ale o to, kolik vyděláte, když máte pravdu, a kolik proděláte, když se zmýlíte“
betboss
Host
Host
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř čer 21, 2006 20:19


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron