Dobra strategie pro zacatecniky

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod JayJay » pon dub 14, 2008 21:44

Peteas píše:
garnett píše:plachtar neznamena dvackar...nekteri lidi vsazej treba za 20, 40, 50 Kč a vydělávají na tom...nezáleží na vkladu, oni to nedělají kvůli velkým ziskům, ale baví je to a snaží se třeba sázet podle určité strategie. Ikdyž u kamenných SK jde vlue najít dost těžko, když maj ten manipulak. Jsou lidi, který dají plachty třeba za 500 Kč, což už není málo (alespoň pro mne už to jsou docela peníze)


Tohle vůbec není pravda, právěže v kamenkách se value hledá daleko lehčeji než na netu, a nesouhlasím ani s tím co psal JayJay ono totiž ti "plachtaři" jsou v mínusu díky tomu, že nesází value.
Osobně mám vyzkoušeno, že na "plachtách" (považuju plachtu cca 8 a víc zápasů s kurzem 50 a výš) pokud dáváš values dosáhneš překvapivě dlouhodobě nejvyšší yield, ono totiž sázíš za prd občas to chytneš a máš relativně balík.


Jestli na tom dlouhodobě dosahuješ opravdu pozitivní yield, tak gratuluju, jsi buď velmi šťastný člověk, nebo sázkařský bůh. Odporuje to totiž všem matematickým, statistickým nebo jakýmkoliv modelům zkoumajících pravděpodobnosti :) Opravdu, to není sranda, ale pro mě nepochopitelný úspěch. Respekt.
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod Peteas » pon dub 14, 2008 21:57

JayJay píše:
Peteas píše:
garnett píše:plachtar neznamena dvackar...nekteri lidi vsazej treba za 20, 40, 50 Kč a vydělávají na tom...nezáleží na vkladu, oni to nedělají kvůli velkým ziskům, ale baví je to a snaží se třeba sázet podle určité strategie. Ikdyž u kamenných SK jde vlue najít dost těžko, když maj ten manipulak. Jsou lidi, který dají plachty třeba za 500 Kč, což už není málo (alespoň pro mne už to jsou docela peníze)


Tohle vůbec není pravda, právěže v kamenkách se value hledá daleko lehčeji než na netu, a nesouhlasím ani s tím co psal JayJay ono totiž ti "plachtaři" jsou v mínusu díky tomu, že nesází value.
Osobně mám vyzkoušeno, že na "plachtách" (považuju plachtu cca 8 a víc zápasů s kurzem 50 a výš) pokud dáváš values dosáhneš překvapivě dlouhodobě nejvyšší yield, ono totiž sázíš za prd občas to chytneš a máš relativně balík.


Jestli na tom dlouhodobě dosahuješ opravdu pozitivní yield, tak gratuluju, jsi buď velmi šťastný člověk, nebo sázkařský bůh. Odporuje to totiž všem matematickým, statistickým nebo jakýmkoliv modelům zkoumajících pravděpodobnosti :) Opravdu, to není sranda, ale pro mě nepochopitelný úspěch. Respekt.


Právě že to je jednoznačně matematicky podloženo, pokud násobíš value kurzy násobí se i value, jedinej problém je v tom, že čím vyšší kurz nižší pravděpodobnost a tímpádem to déle trvá než se to povede :D . Tohle není určitě systém na živení, ale jenom ze zvědavosti jsem to za drobné zkoušel a ono to opravdu občas jde trefit, a když jsem se díval do stats tak z toho byl celkově opravdu až překvapivě vysokej yield a vcelku to potěšilo, že za drobák byla občas hodně slušná výhra.
On ten problém těch "plachtařů" vidím ve dvou věcech, a to že nesází value a navíc sází ty plachty moc biig rozměrů, že ta pravděpodobnost je potom, tak malá že to za svůj život nestihnou lapnout :lol:
Specializuji se hlavně na fotbal, ale rád tipuju i basket, hokej a občas i volejbal a házenou. Dělám tipéra na LIGA.CZ mé výsledky http://www.liga.cz/tipy/tiperi/?tiper=30
Uživatelský avatar
Peteas
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1075
Registrován: úte zář 26, 2006 18:54
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod saginek » pon dub 14, 2008 22:09

ja souhlasim taky s tim, ze se da value chytit lehcejc v kamennych....na netu je to vetsinou hodne dynamicky, co kamenne nestihaji :)

uvedu priklad co jsem nestihl napsat na net, resp. nemel jsem dobry pristup k netu, z tohoto vikendu... ...ctyhra davis cup USA-Francie.... ...na francii kurz 3-4...i 4,5 co byl zjevny nesmysl... ...i kdyz zrovna tu se dal najit lepsi kurz na netu....kamenne meli nejvic cca 3,5...

spis sledovat zapasy, ktere by mohli byt takove a potom najit nejlepsi kurz...

sem se trochu zamotal....dobrou noc preju
:oops: :lol:
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Předchozí

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron