Dobra strategie pro zacatecniky

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod saginek » pon dub 14, 2008 11:07

Mathieu píše:
saginek píše:no, podle mne tech 98% je trochu prehnanych, ne? :P

To si nemyslim, protoze pod slovo "sazkar" se v tomhle pocitaji i vsichni co sazi v locals, zejmena dvackari atp.


asi trochu nechapu.... ...takze kdyby nebylo marginu, tak by i ti dvackari byli v plusu? to se mi nejak nezda...
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod Devron » pon dub 14, 2008 11:29

saginek píše:
Mathieu píše:
saginek píše:no, podle mne tech 98% je trochu prehnanych, ne? :P

To si nemyslim, protoze pod slovo "sazkar" se v tomhle pocitaji i vsichni co sazi v locals, zejmena dvackari atp.


asi trochu nechapu.... ...takze kdyby nebylo marginu, tak by i ti dvackari byli v plusu? to se mi nejak nezda...


drtiva vetsina sazkaru neumi sazet z duvodu spatneho money-managmentu... a tedy i yieldove kladni sazkari bankrotuji... spravny money managment je stejne, ne-li vic dulezity nez tipy... a kombinace margin+spatne rozvrzene vklady=98% sazkaru v minusu...
yres.cz
Uživatelský avatar
Devron
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 380
Registrován: pon lis 01, 2004 0:13

Příspěvekod JayJay » pon dub 14, 2008 13:11

Devron píše:
saginek píše:
Mathieu píše:
saginek píše:no, podle mne tech 98% je trochu prehnanych, ne? :P

To si nemyslim, protoze pod slovo "sazkar" se v tomhle pocitaji i vsichni co sazi v locals, zejmena dvackari atp.


asi trochu nechapu.... ...takze kdyby nebylo marginu, tak by i ti dvackari byli v plusu? to se mi nejak nezda...


drtiva vetsina sazkaru neumi sazet z duvodu spatneho money-managmentu... a tedy i yieldove kladni sazkari bankrotuji... spravny money managment je stejne, ne-li vic dulezity nez tipy... a kombinace margin+spatne rozvrzene vklady=98% sazkaru v minusu...


spíš k tomu přidej ty plachty, co sázej, tam je jedno, jestli to je value nebo ne...
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod saginek » pon dub 14, 2008 13:55

no, ted uz je to lepe napsano.... ...ja jen ze predtim to trochu nedavalo smysl....ze jenom kvuli tomu marginu sazkovky by bylo 98% sazkaru v minusu... si myslim, ze i kdyby tam nebyl takovy margin, tak tam porad zustane tak 90-95% sazkaru v minusu...
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod saginek » pon dub 14, 2008 13:56

JayJay píše:
Devron píše:
saginek píše:
Mathieu píše:
saginek píše:no, podle mne tech 98% je trochu prehnanych, ne? :P

To si nemyslim, protoze pod slovo "sazkar" se v tomhle pocitaji i vsichni co sazi v locals, zejmena dvackari atp.


asi trochu nechapu.... ...takze kdyby nebylo marginu, tak by i ti dvackari byli v plusu? to se mi nejak nezda...


drtiva vetsina sazkaru neumi sazet z duvodu spatneho money-managmentu... a tedy i yieldove kladni sazkari bankrotuji... spravny money managment je stejne, ne-li vic dulezity nez tipy... a kombinace margin+spatne rozvrzene vklady=98% sazkaru v minusu...


spíš k tomu přidej ty plachty, co sázej, tam je jedno, jestli to je value nebo ne...


s timto souhlasim....to je podle mne vetsi duvod.... ..je stara znama pravda, ze sazkovky nejvice vydelavaji na tech dvackarich....
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod garnett » pon dub 14, 2008 14:03

plachtar neznamena dvackar...nekteri lidi vsazej treba za 20, 40, 50 Kč a vydělávají na tom...nezáleží na vkladu, oni to nedělají kvůli velkým ziskům, ale baví je to a snaží se třeba sázet podle určité strategie. Ikdyž u kamenných SK jde vlue najít dost těžko, když maj ten manipulak. Jsou lidi, který dají plachty třeba za 500 Kč, což už není málo (alespoň pro mne už to jsou docela peníze)
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Mathieu » pon dub 14, 2008 18:38

saginek píše:
Mathieu píše:
saginek píše:no, podle mne tech 98% je trochu prehnanych, ne? :P

To si nemyslim, protoze pod slovo "sazkar" se v tomhle pocitaji i vsichni co sazi v locals, zejmena dvackari atp.


asi trochu nechapu.... ...takze kdyby nebylo marginu, tak by i ti dvackari byli v plusu? to se mi nejak nezda...


To jsem vubec nerekl prece. Minil jsem tim to, ze predpokladam porad nejvetsi skupiny sazkaru tvori "dvackari" resp. "plachtari" (v mnoha pripadech kombinace techto dvou :D ), kterych predpokladam porad je nejvice v locals. O marginu sem nemluvil...
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod Peteas » pon dub 14, 2008 18:53

garnett píše:plachtar neznamena dvackar...nekteri lidi vsazej treba za 20, 40, 50 Kč a vydělávají na tom...nezáleží na vkladu, oni to nedělají kvůli velkým ziskům, ale baví je to a snaží se třeba sázet podle určité strategie. Ikdyž u kamenných SK jde vlue najít dost těžko, když maj ten manipulak. Jsou lidi, který dají plachty třeba za 500 Kč, což už není málo (alespoň pro mne už to jsou docela peníze)


Tohle vůbec není pravda, právěže v kamenkách se value hledá daleko lehčeji než na netu, a nesouhlasím ani s tím co psal JayJay ono totiž ti "plachtaři" jsou v mínusu díky tomu, že nesází value.
Osobně mám vyzkoušeno, že na "plachtách" (považuju plachtu cca 8 a víc zápasů s kurzem 50 a výš) pokud dáváš values dosáhneš překvapivě dlouhodobě nejvyšší yield, ono totiž sázíš za prd občas to chytneš a máš relativně balík.
Specializuji se hlavně na fotbal, ale rád tipuju i basket, hokej a občas i volejbal a házenou. Dělám tipéra na LIGA.CZ mé výsledky http://www.liga.cz/tipy/tiperi/?tiper=30
Uživatelský avatar
Peteas
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1075
Registrován: úte zář 26, 2006 18:54
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod garnett » pon dub 14, 2008 18:55

no, za tím se stojím já, že se hledá blbě value...za prvé nastvení hladiny u českých SK je směšné + k tomu berou manipulák :!:
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Peteas » pon dub 14, 2008 18:58

garnett píše:no, za tím se stojím já, že se hledá blbě value...za prvé nastvení hladiny u českých SK je směšné + k tomu berou manipulák :!:


margin s tím nemá ale zhola nic společného a co se týče manipuláku, tak je jasný, že nesmíš sázat sola, k tomu jsou kamenky takřka nepoužitelný (max. s použitím bankéře)
Specializuji se hlavně na fotbal, ale rád tipuju i basket, hokej a občas i volejbal a házenou. Dělám tipéra na LIGA.CZ mé výsledky http://www.liga.cz/tipy/tiperi/?tiper=30
Uživatelský avatar
Peteas
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1075
Registrován: úte zář 26, 2006 18:54
Bydliště: Olomouc

PředchozíDalší

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron