Dobra strategie pro zacatecniky

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Dobra strategie pro zacatecniky

Příspěvekod Muhahah » sob dub 12, 2008 16:39

Asi pred rokem jsem zacal sazet a asi jako kazdy jsem jen prohraval. Pak jsem ale cetl zajimavy clanek se statistikama. Dozvedel jsem se ze pouhych 2% sazkaru nejsou v minusu. V tu chvili me napadla tato skvela myslenka. Vzdy udelam tipy a pak vsadim pravy opak co si myslim. Nejdriv jsem tomu moc neveril, ale pak kdyz jsem si pocital yieldy tak jsem vedel ze tahle strategie ma budoucnost. Dulezite je vybirat tipy stejnym stylem jako ze startu. Pro ty co zacinaji se sazenim je to nejlepsi strategie, opravdu doporucuji!

Tento topic prosim nemazte. Ukazu vam par zapasu abyste taky videli tyhle mocne yieldy! Sami si to zkuste, uvidite ze to je nejlepsi strategie :D
Muhahah
Host
Host
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob dub 12, 2008 15:19

Příspěvekod garnett » sob dub 12, 2008 16:42

no tak to je založeno na tom, že tomu nerozumíš a tudíž máš špatné odhady...nejde to ale dodržovat, protože nemáš možnost se kontrolovat, zda to vybíráš pořád stejně :roll: ...podle mne blbost
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Muhahah » sob dub 12, 2008 17:12

garnett píše:no tak to je založeno na tom, že tomu nerozumíš a tudíž máš špatné odhady...nejde to ale dodržovat, protože nemáš možnost se kontrolovat, zda to vybíráš pořád stejně :roll: ...podle mne blbost

tak snad vis jakym stylem delas tipy, tento styl neni tezke dodrzet.
Muhahah
Host
Host
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob dub 12, 2008 15:19

Příspěvekod garnett » sob dub 12, 2008 17:41

tak sjem to nemyslel...je těžké nemyslet na to, že chceš něco dát, aby se ti to pak prostě nepromíchalo...jinak ale myslím, že lepší je spéhat se na sběr informací než vsázet opačné tipy :roll:
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Re: Dobra strategie pro zacatecniky

Příspěvekod Mathieu » sob dub 12, 2008 17:42

Muhahah píše:Asi pred rokem jsem zacal sazet a asi jako kazdy jsem jen prohraval. Pak jsem ale cetl zajimavy clanek se statistikama. Dozvedel jsem se ze pouhych 2% sazkaru nejsou v minusu. V tu chvili me napadla tato skvela myslenka. Vzdy udelam tipy a pak vsadim pravy opak co si myslim. Nejdriv jsem tomu moc neveril, ale pak kdyz jsem si pocital yieldy tak jsem vedel ze tahle strategie ma budoucnost. Dulezite je vybirat tipy stejnym stylem jako ze startu. Pro ty co zacinaji se sazenim je to nejlepsi strategie, opravdu doporucuji!

Tento topic prosim nemazte. Ukazu vam par zapasu abyste taky videli tyhle mocne yieldy! Sami si to zkuste, uvidite ze to je nejlepsi strategie :D


Tak samozrejme tohle je dany tvym hodne spatnym odhadem fair kursu, nebo jestli ani nevis o valuebettingu tak proste sazis zapasy, ktere nemaji value. Ale i kdyz budes sazet proti "svym" tipum ve kterych mas spatne predpoklady, tak casem se treba tvoje predpoklady mohou rozvijet, ze se temi minusovymi naopak muzou stat ty, ktere ted sazis.
Rozhodne cesta do pekel :-) .. ale preju hodne stesti :-).

Jak dlouho tohle vubec praktikujes? Jsi tak ziskovy v radu dnu, tydnu, mesicu ci nekolika let?
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod Devron » sob dub 12, 2008 22:19

problem je v tom, ze 98% sazkaru neni v plusu z duvodu marginu sazkovek a nikola spatneho vyberu tipu... pokud budes sazet proti sobe, lze tohle povazovat za nahodny vyber a ten musi skoncit na marginu sazkovek... pokud jsi v plusu, tak toho nech, dokud jsi v plusu... ;)
yres.cz
Uživatelský avatar
Devron
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 380
Registrován: pon lis 01, 2004 0:13

Příspěvekod kali » ned dub 13, 2008 20:53

Devron píše:problem je v tom, ze 98% sazkaru neni v plusu z duvodu marginu sazkovek a nikola spatneho vyberu tipu... pokud budes sazet proti sobe, lze tohle povazovat za nahodny vyber a ten musi skoncit na marginu sazkovek...


:yes:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod saginek » ned dub 13, 2008 21:17

no, podle mne tech 98% je trochu prehnanych, ne? :P
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod Mathieu » ned dub 13, 2008 21:30

saginek píše:no, podle mne tech 98% je trochu prehnanych, ne? :P

To si nemyslim, protoze pod slovo "sazkar" se v tomhle pocitaji i vsichni co sazi v locals, zejmena dvackari atp.
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod alex5775 » pon dub 14, 2008 8:04

Já myslím,že si děláš legraci a celé je to spíš recese, než vážně míněný systém.

Ovšem nějaký reálný základ se tan přece jen vystopovat dá.Nemyslím tím ovšem sázet proti sobě,ale spíš proti "zaručeným" a hromadným tipům.
Skoro každý víkend se takové překvapení najde.

Uplynulý víkend se hodně psalo o utkání italské Serie B Mantova - Treviso.
Argumentovalo se tím,že kluby mají stejného majitele (netuším,jestli je to pravda,italský fotbal nesázím) a že Treviso bpotřebuje body k záchraně,zatímco Mantově o nic nejde.
Podporou tipu mělo být,že to hodně SK stáhlo z nabídky.

Někdy mi to připadá jako davové šílenství.Všichni začnou dávat zápas o kterém neví skoro nic.Nevím,jestli to byla past nalíčená od sázkovek,každopádně Mantova vyhrála 2:1 s kurzem kolem 3,2.

Možná spíše v těchto případech by se dal aplikovat tvůj systém sázení proti,než si vymyslet tip a pak vsadit opak.
alex5775
Host
Host
 
Příspěvky: 128
Registrován: úte dub 08, 2008 8:33

Další

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků