HELP-Začátečník!!

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

HELP-Začátečník!!

Příspěvekod ouki » stř kvě 28, 2008 16:28

Ahoj. Rád bych se začal věnovat sázení. Doteď jsem jen navštěvoval tipáč a sem tam něco vsadil. Sázel jsem kurzy, u kterých jsem si velmi věřil (ovšem bez jakéhokoli sbírání informací) nebo abych si zpestřil a užil například sledování Ligy mistrů. Nyní bych se již však chtěl věnovat sázení se vší vůlí a klidně tomu obětovat spoustu času. Mám pár dotazů:

1)Kde sázíte? U jakých sázkových kanceláří?
2)Jak si shánite a hledáte value? Co všechno si zjišťujete popřípadě jaké navštěvujete stránky?

Já se právě bojím, že nebudu schopen nacházet dobré value.

Zpočátku se chci specializovat jen na pár lig a sázet za pár korun a jen SOLO sázky. Myslím si, že to špatná strategie nemůže být, i když třeba mohou být akovky výhodnější. Chci sázet vše za stejný vklad. Chci se zkrátka vyhnout chybám. Až se budu dostávat do plusu, tak bych nejspíš, začal sázky pomalu navyšovat, abych i něco vydělal( :) ) a třeba své znalosti rozšířil o další ligy.

Prosím, poraďte mi v začátcích.

Díky
ouki
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 176
Registrován: stř kvě 28, 2008 16:20

Příspěvekod suptip » stř kvě 28, 2008 16:45

ahoj,

Doležité je, že ako začiatočník už vieš aspoň niečo o value a to je dobrý základ.

K tvojím otázkam...

Výber stávkovej kancelárie je veľmi doležitý. Odporúčam určite internetové SK, lebo kamenky ak chceš vsádzať sólo sú fakt veľmi zlé vzhladom k nižším kurzom a hlavne MP. Výber SK záleží od tvojho kapitálu, lebo všetky SK majú limity na minimálnu aj maximálnu stávku a podla toho sa riadiť. A záleží to aj od športov. Niektoré majú lepšie kurzy na basket, iné na futbal atď. Odporúčam založiť internetovú peňaženku http://moneybookers.com/app/ odkial si možeš peniaze preposielať do roznych SK.

Neviem ako presne sa vyznáš vo value bettingu, ale na tejto stránke o tom dosť nájdeš. To zisťovanie záleží od športov a to kde sa info hladá tiež. Určite si treba nájsť nejaké fóra o tej lige, miestne noviny, oficiálne stránky klubov atď.
Uživatelský avatar
suptip
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1903
Registrován: pát bře 09, 2007 12:44

Re: HELP-Začátečník!!

Příspěvekod DrPabloRamirez » stř kvě 28, 2008 17:38

ouki píše: Chci sázet vše za stejný vklad.

Tu by som asi zvolil rôznu výšku vkladu, podľa toho, ako ktorému zápasu dôveruješ, resp. podľa výšky value.
DrPabloRamirez
Host
Host
 
Příspěvky: 360
Registrován: pon říj 08, 2007 17:20

Re: HELP-Začátečník!!

Příspěvekod ouki » stř kvě 28, 2008 17:54

měnit vklad bych chtěl až později, chci dělat co nejméně chyb a pokud Především je lépe vidět úspěšnost...
ouki
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 176
Registrován: stř kvě 28, 2008 16:20


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron