prosba

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

prosba

Příspěvekod garnett » čtv čer 19, 2008 16:57

Měl bych prosbu, jestli někdo nemáte nějakou šikovnou tabulku v excelu, která by po zadání zápasu a estimations vurčila fair kurs, po zadání kurzu value. Nebo něco, kde bych si mohl vést svou statistiku, jako poměr výher/proher, profit, yield. Jsem asi moc náročnej, ale zkouším to, třeba mi někdo pomůže. Jelikož jsem antitalent, tak jsem si anšel nějakého průvodce, zkoušel něco vyrobit, ale stejně je to k ničemu. Kdyby ste mi někdo pomohl, byl bych moc rád. Nechci nikomu krást jeho výtvor, chápu, že bych si měl něco takového vytvořit sám, jako ste to asi dělali ostatní, ale chtěl jsem vás poprosit, zda by někdo nepomohl v mém sákzařském růstu.
P.S.: dosud jsem si vedl jen papírovou podobu, myslím, ale že je čas přejít na tohle, pokud někdo pomůže budu mu moc vděčný :idea:
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Re: prosba

Příspěvekod Mathieu » čtv čer 19, 2008 17:37

garnett píše:Měl bych prosbu, jestli někdo nemáte nějakou šikovnou tabulku v excelu, která by po zadání zápasu a estimations vurčila fair kurs, po zadání kurzu value. Nebo něco, kde bych si mohl vést svou statistiku, jako poměr výher/proher, profit, yield. Jsem asi moc náročnej, ale zkouším to, třeba mi někdo pomůže. Jelikož jsem antitalent, tak jsem si anšel nějakého průvodce, zkoušel něco vyrobit, ale stejně je to k ničemu. Kdyby ste mi někdo pomohl, byl bych moc rád. Nechci nikomu krást jeho výtvor, chápu, že bych si měl něco takového vytvořit sám, jako ste to asi dělali ostatní, ale chtěl jsem vás poprosit, zda by někdo nepomohl v mém sákzařském růstu.
P.S.: dosud jsem si vedl jen papírovou podobu, myslím, ale že je čas přejít na tohle, pokud někdo pomůže budu mu moc vděčný :idea:

Posli mi do SZ tvuj email, zitra ti neco takoveho poslu. Ted se ucim na zkousku tak neni cas, ale zitra uz si cas najdu a poslu ti to, co mam ja. Nevim, jestli je to idealni, ale samo to po zadani tipu pocita rollover, zisk, yield, coz mi staci..
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod garnett » čtv čer 19, 2008 17:47

dekuju moc, mas to u me :wink: mail poslu hned
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron