Strategie sázení - redukce sázených sportů

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod kali » pon pro 01, 2008 12:36

to je ruzne, zalezi na konkretni. Nektere ligy se daji sledovat v TV. U nekterych se daji najit previews, reporty v online lokalnich novinach atd. Nektere se sazi jen ciste statisticky.

Limit znamena to, ze maximalni vyse vkladu na jeden konkretni zapas napr. bahrajnske ligy je x-krat mensi nez na zapas anglicke premier league. At uz v evroposkych sk, nebo v asijskych.

Limity se daji ruzne "obejit" a zvysit je, ale v principu plati, ze vklady v radu desitek tisic uz zacinaji byt problemem a v radu statisic nemozne (pominu-li sazeni live v Asii)
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Andis » úte pro 02, 2008 13:37

Tak sem koukal teda na ligu KSA a příde mi to snad nemožný, abych se to pokoušel sledovat když mám vůbec problém přelouskat název týmu natož si to nějak zapamanovat. :lol: tak nevim jestli to ma cenu. U me je totiž problém, že já třeba udělám vysoký yield za den ze 2-3 zápasu, ale neudržim to dlouhodobě a pak se hned dostanu do mínusu, pak se nějak hrabu kolem nuly občas se dostanu do lehkého plusu no a pak příde nějaká černá série a sem hlubokej mínus, ze kterého se už těžko dostávám a i když se nažím sázet value tak to moc nejde, tak si spíš řikám, že to asi bude náhoda, když udělám ten vysokej yield nebo nevim čim by to mohlo bejt asi mám špatný odhady??. Víte něco poradit prosím?? :?
Uživatelský avatar
Andis
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 474
Registrován: čtv úno 07, 2008 20:42

Příspěvekod kali » úte pro 02, 2008 17:19

tak samozrejme udelat vysoky yield nebo naopak -100% ze 2-3 zapasu... to je jen otazka nahody. Podstatny je pouze yield dlouhodobejsi, ten ma teprve vypovidajici hodnotu.

Pricinou dlouhodobeho neuspechu je samozrejme spatny odhad, na druhou stranu neznam nikoho kdo zacal sazet a hned byl uspesny. To proste nejde, stejne jako nejde zacit se ucit cizi jazyk a po mesici odjet do ciziny s myslenkou, ze si plynule pokecam s kazdym na jakekoliv tema vcetne o teorii relativity.

Nejde tady jen o spatny odhad, ale predevsim o to, ze prekonat margin sazkove kancelare samozrejme neni vubec snadne, protoze jejich matematicka vyhoda neni zanedbatelna.

KSA liga je tezka, spolecne s Katarem dle meho nazoru nejtezsi z oblasti Perskeho zalivu, alespon co se mych zkusenosti tyce.

Navic se to samozrejme stezuje rok od roku, protoze se tyhle ligy hodne vyrovnavaji. Pred lety byvaly ligy jako treba Kuvajt zlaty dul, dnes uz je to jine, navic i bookmakeri se ty ligy trochu lepe naucili.

Mozna je dnes nejvetsi prostor v okrajovych sportech a jejich neznamych ligach... ale nevim, tezko rict, nemam zkusenost, sazim jen fotbal.

Nevim, jakou ligu bych si dnes vybral, urcite ne zkorumpovanou indoneskou, malajskou. Asi bych nesel do tuniske, marocke a alzirske... KSA a Katar tezka bez TV sledovani...
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod kali » stř pro 03, 2008 1:37

koukal jsem trosku na to, osobne bych zkusil treba Indii, kdyby pro mne byla prijatelna z pohledu limitu... mala neznama liga, da se dohledat info, zpetne jsem to trosku projizdel od oka, na early trhu jsou tam obcas pekne kursy ciste z pohledu stats.

Kazdopadne je tam pulka sezony pryc, ted je prestavka... ale takovych lig pujde najit vic, jde jen o to zkoumat trh a nabidku
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Předchozí

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron