Flat stakes vs 1-10 system

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Flat stakes vs 1-10 system

Příspěvekod barchen » pon pro 22, 2008 16:45

dnes sem nasel na BA docela zajimavej topic

http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=82789

ve zkratce resi to, jestli je vyhodny pouzivat X/10 system.

Co si o tom myslite vy? diky za vase nazory :wink:
Uživatelský avatar
barchen
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 523
Registrován: úte pro 18, 2007 23:31

Příspěvekod kali » pon pro 22, 2008 17:15

predem upozornuji na to, ze ten topic jsem necetl a nemam cas ho ted cist... takze vyjadrim jen svuj vseobecny nazor.

Podle mne je flat stake vyhodny predevsim pro ty, kteri maji neprilis presne estimations. Protoze paklize x/10 system vychazi (tedy alespon by mel) z toho, ze cim vetsi ma kurs hodnotu (cim vyhodnejsi investice), tim vyssi je vklad, pak pri nepresnych estimations se muze x/10 system stat pasti i pro toho kdo by byl schopen pri flat system byti v plusu...

Ja jsem zastancem difersifikoavnych vkladu, protoze nevidim jediny rozumny duvod proc vsadit Muharraq v kursu 1,90, tam kde je fair kurs 1,10 za stejne jako zapas v kursu 1,90 s fair kursem 1,80...

Samozrejme jsem mel obcas take chut prejit na flat, kdyz mi padaly bigy, ale to bylo vzdy jen v navalu znechuceni :)
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Gagin » pon dub 20, 2009 16:53

Chtěl bych trochu oživit toto téma... Zkoušel jsem si dělat nějaké zpětné statistiky apod. a furt se tak trochu motám okolo vkladů nevím jestli stačí 3 výšky vkladu, nebo jestli jich mám mít více a chtěl bych si udělat jasno, popřípadě si vzít inspiraci.

Koukal jsem na kaliho, ten má na foru 2 důvěry. V reálu jak sem tenkrát dával jeho tipy za posledních 10 dní tam jsem viděl nějaký cca 3 důvěry někdy se to měnilo, někdy si přisadil atd.. Mě by celkem zajímalo jak to kdo má nastavené.


Vím že asi většina má zkrátka nastaveno takto:

1/10 - 4-6% value
2/10 - 6-8% value

... atd.

ale mohl by sem někdo dát inspiraci na jeho staking?? kolik vkladů používá atd.

Předem děkuji
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod longevyl » pon dub 20, 2009 17:11

já mám vklady tak,že minimum seriozního vkladu (tedy ne přesné výsledky a další small for fun pičovinky) je 0,66% banku a maximum vkladu je 2% banku. Abych ti řekl v praxi máš třeba 100-300 auro a jednotlivý konkrétní vklad tak nějak uplacíruju do této hranice podle důvěry, ale taky podle citu a situace.
Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání. Mark Twain

1/10 základ

2/10 střed

3/10 vyšší důvěra

4+/10 výjimečná situace
longevyl
Member
Member
 
Příspěvky: 3280
Registrován: stř pro 29, 2004 1:11

Příspěvekod quinton » pon dub 20, 2009 18:16

Já tedy hraji minimálně 10% value. Mezi min. vkladem a max. vkladem je u mě rozdíl cca desetinásobek.
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron