Kontrola fair kurzu

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Kontrola fair kurzu

Příspěvekod saginek » sob úno 28, 2009 23:04

tak jsem jenom tak premyslel a napadla me jedna vec, ktera bude mozna pro vetsinu samozrejma, ale radsi to sem napisu, abych zjistil, jestli je moje uvaha spravna.

Kdyz jsi udelam dlouhodobou statistiku tipu a fair kurzu a potom si udelam statistiku takovym spusobem, ze bych si virtualne vsadil vsechny tipy stejne, i za stejnou sumu v mem fair kurzu, tak by mi melo vyjit, ze jsem na nule. Kdyz vyjde, ze jsem v plusu, tak urcuju fair moc vysoko a kdyz budu v minusu, tak urcuju dlouhodobe fair vysoko. Je to tak? :)
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod Yardus » ned bře 01, 2009 11:48

spravne :idea:
Uživatelský avatar
Yardus
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 269
Registrován: sob zář 30, 2006 10:28

Re: Kontrola fair kurzu

Příspěvekod JayJay » ned bře 01, 2009 12:14

saginek píše:tak jsem jenom tak premyslel a napadla me jedna vec, ktera bude mozna pro vetsinu samozrejma, ale radsi to sem napisu, abych zjistil, jestli je moje uvaha spravna.

Kdyz jsi udelam dlouhodobou statistiku tipu a fair kurzu a potom si udelam statistiku takovym spusobem, ze bych si virtualne vsadil vsechny tipy stejne, i za stejnou sumu v mem fair kurzu, tak by mi melo vyjit, ze jsem na nule. Kdyz vyjde, ze jsem v plusu, tak urcuju fair moc vysoko a kdyz budu v minusu, tak urcuju dlouhodobe fair vysoko. Je to tak? :)


Nejsem si jistý, jestli to myslíš tak nebo tak, ale měl bys mít všechny tipy na tvůj fair kurz vsazeny za stejnou sumu (flat). Z toho tvoje příspěvku nevím, jestli myslíš za stejnou sumu flat nebo za původní stejnou sumu u původního tipu.
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod saginek » ned bře 01, 2009 12:29

samozrejme jsem myslel flat :)
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod el magico » ned bře 01, 2009 12:48

saginek píše:samozrejme jsem myslel flat :)


podla mna by si mal vysku vkladu upresnovat podla vysky value a neviem ci tam je flat najlepsie,
it´s no gambling.....it´s business

ATP, WTA, Bundesliga 1, Bundesliga 2, Mexico, Chile, Litva, Portugal Zon Sagres, Ligue 1, Rakusko

2013 betting: 3/10 small, 5/10 medium /vacsina/ 7/10 big
Uživatelský avatar
el magico
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2286
Registrován: úte lis 07, 2006 20:19
Bydliště: Bardejov

Příspěvekod JayJay » ned bře 01, 2009 13:06

el magico píše:
saginek píše:samozrejme jsem myslel flat :)


podla mna by si mal vysku vkladu upresnovat podla vysky value a neviem ci tam je flat najlepsie,


jedná se o kontrolu jak vypisuje fair kurzy a chce si udělat stats jako kdyby sázel ty fair kurzy... teoreticky by tedy neměl vsadit nic, ale to by mu toho moc pokus neřekl :) takže jakoukoliv částku, akorát musí být vždy stejná, bo "value" je v tom vsazeném kurzu furt stejné.
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod saginek » ned bře 01, 2009 13:55

JayJay píše:
el magico píše:
saginek píše:samozrejme jsem myslel flat :)


podla mna by si mal vysku vkladu upresnovat podla vysky value a neviem ci tam je flat najlepsie,


jedná se o kontrolu jak vypisuje fair kurzy a chce si udělat stats jako kdyby sázel ty fair kurzy... teoreticky by tedy neměl vsadit nic, ale to by mu toho moc pokus neřekl :) takže jakoukoliv částku, akorát musí být vždy stejná, bo "value" je v tom vsazeném kurzu furt stejné.


jj, presne tak jsem to myslel JayJayi :wink: ...tak kdyz se k tomu dokopu, tak si dodelam jeste statistiku takovymto spusobem a po nejakem casu sem kdyz tak hodim vysledky. podle me by to mohlo byt celkem dobry spusob, jak zlepsit odhad fair kurzu..
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod Djorcaeff » úte srp 25, 2009 15:26

haloa, nechtel jsem zakladat nove tema, tak hodim sem

zajimal bych se o kvalitni stranku, kde byvaji na sportovni zapasy (hlavne fotbal) procentualni sance na jejich skonceni...
nemyslim ted stranky typu vitisport, ale treba takove, kde se do procent promitnou napr. aktualni zraneni, prip. ty ktere jdou vice "do hloubky"...
kdysi jsem mel neco takoveho v zalozkach, byval mensi vyber ale odhady byly dobre, s cim jsem byl spokojenejsi nez s ruznymi jinymi stranky nebo softwary, ale za boha nemuzu vzpomenout na jeji adresu....
mohl by treba nekdo neco opravdu sikovneho doporucit? :wink:
Zadost o prijeti - po 17 tipech - 9/0/8 - -2.55u
Djorcaeff
Host
Host
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř črc 29, 2009 11:00


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron