Problém s Windows Vista

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Problém s Windows Vista

Příspěvekod Gagin » pát bře 13, 2009 11:40

Nenajde se tu nějaký PC odborník, který by mi pomohl s mým problémem?

Koupil sem si nový notebook HP pavilion dv5. Prvních cca 5 dní naprosto v pořádku, poté se ale začal objevovat problém, kdy po zapnutí PC mi nenajelo Windows, nýbrž pouze černý kurzor v levém horním rohu obrazovky. Takto je to třeba 20 minut a nic se neděje, disky nepracují nic. Musím naostro vypnout a znovu zapnout, když se poštěstí tak se mi to na potřetí podaří a systém se rozjede, když ne vypínám takto třeba i 6x.

Nemáte někdo podobný problém, popř. nevíte jak na něj? Reinstal windows mě napadl popř. nějaká oprava jestli to ve Visty mají nevím, reinstal přes recovery disky co jsem si vytvořil nebo nějak special se dělá?

Když je systém v rešimu spánku apod. vše se spustí jen zkrátka při úplném vypnutí to dělá tento problém.

Akorát se bojím, že jednou přijde moment kdy se mi prostě windows nespustí vůbec.

Děkuju za všechny připomínky, který by mi mohli pomoct, už jsem z toho na nervy a za chvíli ho hodím z okna.
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod Johnny72 » pát bře 13, 2009 13:37

No pokud je to nový, tak se v tom nedoporučuju hrabat a reklamovat to.... :!:
Mojí specializací je fotbal v Peru, ale rád se jihoameričanům kouknu na zoubek tak všeobecně.... :mejico
Uživatelský avatar
Johnny72
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2086
Registrován: sob bře 13, 2004 19:22
Bydliště: Beroun


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron