Sazkarske chyby. Uspesnost

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Sazkarske chyby. Uspesnost

Příspěvekod mekule » stř bře 18, 2009 23:07

Zacal jsem si delat poradek ve svem sazkarskem bordelu a rozhodl jsem se zacit svoji uspesnosti. Nejprve jsem hazel vsechny kurzy na jednu hromadu a pak z toho tvoril uspesnost, ale pak jsem si uvedomil jednu vec. Pokud budu sázet na remizy, kde jsou kurzy 3 a vice, tak mi staci uspesnot vyssi jak +- 30%, kdezto pokud bych sazel kurzy na neprohry (okolo 1.4), abych dosahl stejneho kurzu jako u remizy, tak bych potreboval uspesnost okolo 67% a vsadit minimalne 3 zapasy na tiket. Z toho jsem usoudil, ze je pro me lepsi vsadit 9 remiz nez 27 neproher. Pri 3 trefach se mi jiz vraci vklad. Mam vetsi uspesnost na vetsich kurzech. No a co tim chci rict.... ze poradek musi byt ve vsem, jednoduchou statistikou jsem odboural chybu, kterou jsem neustale opakoval. Mate i vy nejaké zlozvyky ktere neustale opakujete?


Kurz min.uspesnost


1.5 66%
2 50%
2.5 40%
3 33.3%
3.5 28%
mekule
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 24, 2005 7:27

Příspěvekod bukajista » stř bře 18, 2009 23:16

Nemám zadny problem, jsem bezchybny... :D :D


ne delam si srandu, mam problem presne dodrzovat vysku vkladu podle value, tam se nekdy neodhodlam, tam zase jo...snazim se to omezit a opravdu to dodrzovat, ale zatim si neverim tak, ze urcuji spravne fair kurzy a tak ikdyz podle mne by mel byt kurz o dost nize, vyssi value, proste nedam ten spravny vklad, protoze si rikam, zas az takova chyba to byt nemuze, ale snazim se to omezovat a myslim, ze se mi to v posledni dobe i celkem dari...

snad to je srozumitelne
bukajista
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 417
Registrován: pon bře 03, 2008 17:42

Vklad

Příspěvekod mekule » čtv bře 19, 2009 11:05

Ahoj, chtel jsem se te zeptat, jak si urcujes vysdku vkladu podle kurzu? Mas nejakou hranici podle kurzu, nebo vypoctem? Ja davam porad za stejnou sumu ruzne kurzy. Chyba nebo ne?
mekule
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 24, 2005 7:27

Příspěvekod quinton » čtv bře 19, 2009 11:23

Výšku vkladu musíš určovat podle výšky value. Nemá to s velikostí kurzu nic společného. Doporučil bych ti nastudovat něco o valuebettingu a správném moneymanagementu při sázení :wink:
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron