DOBRÁ STRATEGIE NA TENIS - snad

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

DOBRÁ STRATEGIE NA TENIS - snad

Příspěvekod NedKoll » sob dub 04, 2009 0:15

Zdravím všechny příznivce zdravého hazardu a tenisu zvlášť. Sleduju teď často LIVE sázky na sportingbetu, především tenis. Občas se tam objeví LIVE sázky i na tenis ženský a já se občas nestačím divit, jaké kurzy zle nalézt na to, že si hráče uhraje game nebo že bude breaknutá. Při pohledu na kurzy mě napadl systém, který určitě znáte a já bych rád znal váš názor na tento systém.

Sázení by probíhalo takto:
Zápas v tenise (většinou ženy, přeci jen podání není u nich taková výhoda jako u mužů), kde hrají proti sobě hráči s vyrovnanou formou a bilancí na daném povrchu s méně kvalitním prvním servisem (ten první servis je relativní, dá se to vypozorovat i během zápasu). Sázlo by se na každý game a to proti podávajícímu. Kurzy se někdy pohybují až kolem hranice 3,5 , obvykle však okolo 2,5. Pokud by hráč breaknut nebyl sázelo by se za dvojnásobek prvotního vkladu, pokud by však hráč breaknut byl sázelo by se opět za první vklad.

Při hrubém propočtu a dostatečně velkém kapitálu bychom měli být v plusu, ovšem jak mít velký základní kapitál? Jakou zvolit míru důvěry?? Vrhám se do propočtů a teoretického zkoušení ...

Četl jsem již o sázení na jednu příležitost (remízy na jeden tým v NHL), ale to je dle mého hodně ztrátove a tým při troše "štěstí" nemusí třeba 5 zápasů v řadě remizovat, zatímco v tenise jsou breaky minimálně dva v každém zápase (tedy pokud nepřijde timebreak-tiebreak) ...

Budu velmi rád, za každý váš ohlas (klidně i kritický) ...
NedKoll
Host
Host
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř úno 13, 2008 12:58

Re: DOBRÁ STRATEGIE NA TENIS - snad

Příspěvekod Drobek » sob dub 04, 2009 1:32

NedKoll píše:Zdravím všechny příznivce zdravého hazardu a tenisu zvlášť. Sleduju teď často LIVE sázky na sportingbetu, především tenis. Občas se tam objeví LIVE sázky i na tenis ženský a já se občas nestačím divit, jaké kurzy zle nalézt na to, že si hráče uhraje game nebo že bude breaknutá. Při pohledu na kurzy mě napadl systém, který určitě znáte a já bych rád znal váš názor na tento systém.

Sázení by probíhalo takto:
Zápas v tenise (většinou ženy, přeci jen podání není u nich taková výhoda jako u mužů), kde hrají proti sobě hráči s vyrovnanou formou a bilancí na daném povrchu s méně kvalitním prvním servisem (ten první servis je relativní, dá se to vypozorovat i během zápasu). Sázlo by se na každý game a to proti podávajícímu. Kurzy se někdy pohybují až kolem hranice 3,5 , obvykle však okolo 2,5. Pokud by hráč breaknut nebyl sázelo by se za dvojnásobek prvotního vkladu, pokud by však hráč breaknut byl sázelo by se opět za první vklad.

Při hrubém propočtu a dostatečně velkém kapitálu bychom měli být v plusu, ovšem jak mít velký základní kapitál? Jakou zvolit míru důvěry?? Vrhám se do propočtů a teoretického zkoušení ...

Četl jsem již o sázení na jednu příležitost (remízy na jeden tým v NHL), ale to je dle mého hodně ztrátove a tým při troše "štěstí" nemusí třeba 5 zápasů v řadě remizovat, zatímco v tenise jsou breaky minimálně dva v každém zápase (tedy pokud nepřijde timebreak-tiebreak) ...

Budu velmi rád, za každý váš ohlas (klidně i kritický) ...


Nechci Ti brát entuziasmus hned zkraje, ale obávám se, že tudy cesta nepovede. Problém tu není v tom, že by zmiňovaná požadovaná událost nenastala (myslím, že série bez remízy v NHL byly i mnohem delší než 19 zápasů, což by samo o sobě při použitém systému Martingale stačilo spolehlivě k bankrotu), problém tkví v tom, že potřebuješ sázet na něco, co má větší pravděpodobnost, že nastane, než jakou ukazuje kurz. A to se Ti, při vší úctě, nemůže naslepo dlouhodobě dařit.
Tím Tě nechci odradit od zkoušení, jenom doporučuji maximální opatrnost při manipulaci se skutečnými vklady.
GL!
MOLON LAVE !
Uživatelský avatar
Drobek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 754
Registrován: sob úno 05, 2005 9:15

Příspěvekod NedKoll » sob dub 04, 2009 7:53

Včera večer jsem tento systém částečně odzkoušel na utkání Murray - Del Potro. Po prvním setu jsem byl v mínusu cca 73 kč, ale bylo to dáno tím, že jsem nestihl vsadit 2.game ve kterém padl break. Pokud bych to stihl, nacházel bych se přibližně na nule. Druhý set byl o poznání lepší a po třetím gamu jsem byl v plusu cca 97 kč. Po třetím gamu jsem šel však spát, unava mě přemohla. Dneska však zkusím sehnat statistiky a doplním zde jak bych pravděbodobně skončil na konci zápasu. Druhý set vyhrál Del Potro 5:7, takže tam musel být minimálně ještě jeden break s kurzem 5, třetí set vyhrál Murray 6:2, hrubý odhadem cca 3-4 breaky.
NedKoll
Host
Host
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř úno 13, 2008 12:58

Re: DOBRÁ STRATEGIE NA TENIS - snad

Příspěvekod NedKoll » sob dub 04, 2009 9:27

Drobek píše:Nechci Ti brát entuziasmus hned zkraje, ale obávám se, že tudy cesta nepovede. Problém tu není v tom, že by zmiňovaná požadovaná událost nenastala (myslím, že série bez remízy v NHL byly i mnohem delší než 19 zápasů, což by samo o sobě při použitém systému Martingale stačilo spolehlivě k bankrotu), problém tkví v tom, že potřebuješ sázet na něco, co má větší pravděpodobnost, že nastane, než jakou ukazuje kurz. A to se Ti, při vší úctě, nemůže naslepo dlouhodobě dařit.
Tím Tě nechci odradit od zkoušení, jenom doporučuji maximální opatrnost při manipulaci se skutečnými vklady.
GL!


Jaká je šance, že v daném gamu bude break? Dle mého téměř 50 na 50 a za ty kurzy se to vyplatí hrát. Samozřejmě se to musí dopilovat a zvolit správnou výšši vkladů ...
NedKoll
Host
Host
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř úno 13, 2008 12:58

Příspěvekod el magico » sob dub 04, 2009 10:54

no znie to na prvy pohlad sice fajn, ale ak by si to chcel hrat za slusne peniaze, tak velmi rychlo narazis na problem ze napr. sportingbet ti da v livke maly limit a tak sa ti moze stat ze ak do tretieho gemu nebudes mat brejk, jednoducho si svoj vklad nedvihnes....

okrem toho mozu nastat zapasy, najma pri muzoch ze ten brejk jednoducho nepride za cely set...
it´s no gambling.....it´s business

ATP, WTA, Bundesliga 1, Bundesliga 2, Mexico, Chile, Litva, Portugal Zon Sagres, Ligue 1, Rakusko

2013 betting: 3/10 small, 5/10 medium /vacsina/ 7/10 big
Uživatelský avatar
el magico
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2286
Registrován: úte lis 07, 2006 20:19
Bydliště: Bardejov

Příspěvekod NedKoll » sob dub 04, 2009 11:25

el magico píše:no znie to na prvy pohlad sice fajn, ale ak by si to chcel hrat za slusne peniaze, tak velmi rychlo narazis na problem ze napr. sportingbet ti da v livke maly limit a tak sa ti moze stat ze ak do tretieho gemu nebudes mat brejk, jednoducho si svoj vklad nedvihnes....

okrem toho mozu nastat zapasy, najma pri muzoch ze ten brejk jednoducho nepride za cely set...


S tím limitem to máš pravdu, bude to problém no ... ale neříkám, že se musí sázet úplně každý game a hlavně chci tuto strategii vyzkoušet na sázkách u žen, které mají přeci jen slabší podání ... dle mého strategie bude účinná, jen to chce vychytat detaily ... díky za názor :)
NedKoll
Host
Host
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř úno 13, 2008 12:58

Příspěvekod bukajista » sob dub 04, 2009 12:42

NedKoll píše:
el magico píše:no znie to na prvy pohlad sice fajn, ale ak by si to chcel hrat za slusne peniaze, tak velmi rychlo narazis na problem ze napr. sportingbet ti da v livke maly limit a tak sa ti moze stat ze ak do tretieho gemu nebudes mat brejk, jednoducho si svoj vklad nedvihnes....

okrem toho mozu nastat zapasy, najma pri muzoch ze ten brejk jednoducho nepride za cely set...


S tím limitem to máš pravdu, bude to problém no ... ale neříkám, že se musí sázet úplně každý game a hlavně chci tuto strategii vyzkoušet na sázkách u žen, které mají přeci jen slabší podání ... dle mého strategie bude účinná, jen to chce vychytat detaily ... díky za názor :)


nebudes sazet kazdy game, ale zrovna ten co nevsadis ti tam padne break a v dalsim prubehu uz treba nic...nehlede nato, co jsem sledoval tak kdyz jsou breaky caste, tak uz jsem videl, ze se davaly kurzy i nekde kolem 1,85 na obe moznosti. čili kurzy kolem @3 mi prijdou mimo a u zen jsem se s tim nesetkal, u sportingbet jsem to ale nesledoval, to je pravda
bukajista
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 417
Registrován: pon bře 03, 2008 17:42

Příspěvekod NedKoll » sob dub 04, 2009 13:51

bukajista píše:nebudes sazet kazdy game, ale zrovna ten co nevsadis ti tam padne break a v dalsim prubehu uz treba nic...nehlede nato, co jsem sledoval tak kdyz jsou breaky caste, tak uz jsem videl, ze se davaly kurzy i nekde kolem 1,85 na obe moznosti. čili kurzy kolem @3 mi prijdou mimo a u zen jsem se s tim nesetkal, u sportingbet jsem to ale nesledoval, to je pravda


Já to občas sleduju a vidím, že kurzy téměř nikdy nejdou pod 2 ... s těma gemama jsem to myslel tak, že nebudu sázet proti tenistovy který má 1.servis, plácnu, přes 80 % a daří se mu prostě tak nepůjdu do něj bezhlavě. Hlavně je to podle mě lepší než dávat na to, že si hráč udrží servis při kurzu třeba 1,2 , max 1,4. To bych toho musel vsadit hafo a doufat, že to všechno klapne, abych byl ziskovej ....
NedKoll
Host
Host
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř úno 13, 2008 12:58


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron