MLS LIVE na satu/netu?

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

MLS LIVE na satu/netu?

Příspěvekod kvakrbil » stř dub 29, 2009 22:41

Zdravím,

nevěděl by někdo poradit kde sledovat na satelitu LIVE MLS-USA SOCCER?

Vím jen že dávala něco italská SKY ITALIA....ví někdo kdo by ještě mohl?

V evropě samozřejmě :)

Další věc je na netu kde toho bude asi víc ale nějak se mi nic nepovedlo najít.... nejlépe kdyby šlo shlednout jakýkoliv zápas..at už free nebo placený.....

děkuji za jakoukoliv pomoc / radu.
Uživatelský avatar
kvakrbil
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 399
Registrován: úte pro 30, 2008 10:33

Re: MLS LIVE na satu/netu?

Příspěvekod Mathieu » čtv dub 30, 2009 9:48

kvakrbil píše:Zdravím,

nevěděl by někdo poradit kde sledovat na satelitu LIVE MLS-USA SOCCER?

Vím jen že dávala něco italská SKY ITALIA....ví někdo kdo by ještě mohl?

V evropě samozřejmě :)

Další věc je na netu kde toho bude asi víc ale nějak se mi nic nepovedlo najít.... nejlépe kdyby šlo shlednout jakýkoliv zápas..at už free nebo placený.....

děkuji za jakoukoliv pomoc / radu.


Spoustu zapasu live vysila 12bet nebo bet365, zbytek se da vyhledat pres www.rojadirecta.com napriklad. Potom existuji i za par supu placeny vsechny zapasy + archiv zapasu primo od MLS.
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Re: MLS LIVE na satu/netu?

Příspěvekod kvakrbil » čtv dub 30, 2009 10:06

Mathieu píše:
kvakrbil píše:Zdravím,

nevěděl by někdo poradit kde sledovat na satelitu LIVE MLS-USA SOCCER?

Vím jen že dávala něco italská SKY ITALIA....ví někdo kdo by ještě mohl?

V evropě samozřejmě :)

Další věc je na netu kde toho bude asi víc ale nějak se mi nic nepovedlo najít.... nejlépe kdyby šlo shlednout jakýkoliv zápas..at už free nebo placený.....

děkuji za jakoukoliv pomoc / radu.


Spoustu zapasu live vysila 12bet nebo bet365, zbytek se da vyhledat pres www.rojadirecta.com napriklad. Potom existuji i za par supu placeny vsechny zapasy + archiv zapasu primo od MLS.



na MLSNET.COM jsem se tedka díval...ale platbu je možné provést jen přes kartu MB ani nic podobného asi nevedou to je škoda....to by mě vyhovovalo takhle všechno pohromadě.....pokud by někdo věděl nebo dokázal pomoc s placením...jak říkáš Maty jde o pár šupů :) problém s penězma nemám a jak to zaplatit jo :(
Uživatelský avatar
kvakrbil
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 399
Registrován: úte pro 30, 2008 10:33

Příspěvekod kali » pát kvě 01, 2009 12:23

ja mam zaplaceno sledovani pres mlsnet.com, cca 85% zapasu maji live, zbylych 15% sleduji pres ibc, popr. streamy na rojadirecta.com

mslnet nabizi vsechny zapasy ze zazamu, at uz jen zkracene highlights, tak i cele zapasy.

Na rok to stoji tusim nejakych 300 Kc

Platba je jen kreditkou jak pises... nesel tusim ani paypal
:?
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod kali » pát kvě 01, 2009 12:25

jestli nemas kreditku, tak bych to mohl teoreticky zaplatit za tebe svoji cc, je ovsem otazka jestli muzu z jedne kretitky zadotovat 2 ucty, pokud by to neslo, neni problem abych to calnul z jine svoji karty, ale trosku se obavam, ze by mozna nepomohlo ani to, protoze casto jsou restrikce, ze u accountu musi byt shodne jmeno s jmenem na kreditce a ja uz na sve jmeno u nich jeden ucet mam.... tak by sis toto musel nejdrive zjistit
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod kvakrbil » pát kvě 01, 2009 14:01

děkuju moc za pomoc. Kreditky mám 2 ale nemám povolení s tím platit na netu. V pondělí zajdu do banky at s tím něco rychle udělaj :-) Pokud by v tom byl problém nebo by to z jejich strany trvalo eventuelně dlouho tak bych požádel tebe pokud by to šlo s tím že bych zjistil detaily...počkám co mi řeknou abych tě "otravoval" co nejméně...zatím díky oběma za rady. dík moc
Uživatelský avatar
kvakrbil
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 399
Registrován: úte pro 30, 2008 10:33

Příspěvekod kali » pát kvě 01, 2009 23:04

jasne, dej pak vedet... jestli ale nejsou embosovane, tak ti v bance asi nepomuzou
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron