Strategie - sledování zápasů

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Strategie - sledování zápasů

Příspěvekod kvakrbil » ned kvě 03, 2009 12:38

Ještě tu otevřu jedno vlákno a už dám pokoj :-)

Měl bych dotaz každý se tu na profisazkaři specializuje na něco.

Můžete vyjádřit řekněmě v % kolik zápasů / soutěží máte "nakoukaných" at už z tv / satu / netu a kolik jich tipujete řekněme ze statistik/informací atd.

Zajímá mě jestli je možné být dlouhodobě profitabilní aniž byste ten tým viděli na vlastní oči hrát. Mám na mysli jestli vám stačí vidět 2 z 5 posledních zápasů nebo to prostě sledujete zápas od zápasu.

Pokud to vemu ze svého hlediska tak NHL jsem tipoval samozřejmě z výsledků , formy, zranění atd . ale hlavně jsem musel ty mančafty vidět hrát a nakoukat tak neskutečné množství zápasů....
Uživatelský avatar
kvakrbil
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 399
Registrován: úte pro 30, 2008 10:33

Příspěvekod el magico » ned kvě 03, 2009 13:56

sam za seba, tak zhruba 60per tipov mam predtym z vacsej casti uz odpozerane, ale tam viac menej porovnavam preferovany styl daneho hraca k comu nepotrebujes vidiet tych tenistov kazdy tyzden, a potom zohladnujem aktualnu formu na turnaji, pretoze kazdy tyzden je iny..


ako to je vo futbale to si neviem predstavit
it´s no gambling.....it´s business

ATP, WTA, Bundesliga 1, Bundesliga 2, Mexico, Chile, Litva, Portugal Zon Sagres, Ligue 1, Rakusko

2013 betting: 3/10 small, 5/10 medium /vacsina/ 7/10 big
Uživatelský avatar
el magico
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2286
Registrován: úte lis 07, 2006 20:19
Bydliště: Bardejov

Příspěvekod DEDE » pon kvě 04, 2009 8:54

Skusim za seba..Pred 2,5 rokom ked som prisiel na PS som sa venoval iba seversky futbalovym ligam,respektive danskemu hokeju,v tej dobre som ziadny zapas nazivo nevidel,nebolo kde,respektive som nemal moznosti predplatit si nejaku tv kartu a pozerat platene kanaly..Talze som analyzoval iba na zaklade preview,reportov a informacii,nazivo nic.Udrzal som sa dlhodobo na cca 10%,vypadol za tu dobu z PS iba raz aj to za neaktivitu..aj ked je pravda,ze uz nejaky cas sa venujem vsetkemu moznemu(kde samozrejme postupujem rovnako,plus kde je dostupne,pozriem si zapasy,respektive highlity,zo zapasov ktore potrebujem)Ono ale pokym mas kvalitny report,tak ten nazivo zapas ani moc nemusis kukat,v reporte sa docitas vsetko podstatne a vies si utvorit obraz ako to vyzeralo na travniku,respekive na ladovej ploche alebo palubovke..Co sa tyka tenisu,tomu sa uz nevenujem,ale uplne suhlasim z Magicovym prispevkom,ze netreba vidiet kazdy zapas,staci vediet,co aky tenista hrava akym stylom,plus aktualna forma..
Teraz trochu odbocim,pre tip su u mna dolezite absencie,nasledne forma(predvedene vykony cca posledne 3 zapasy)vzajomny zapas./-y v aktualnej sezone(predvedene vykony) a pocasie...Aj motivacia ale to tak v zavere sezony,ked sa bojuje o nejaky konkretny ciel uz(majster,poharove umiestenie,baraz,zachrana),tieto aspekty zohladnujem na svoj fair kurz,ktory porovnam z ponukou na trhu a zistim ci sa mi oplati podat zapas(pre mna value,a za kolko)
Obrázek
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod kali » pon kvě 04, 2009 11:12

u me je to ruzne:

:arrow: nektere ligy mam nakoukane (rekneme 95% zapasu rocne vidim)
:arrow: u nekterych lig vidim kazdy tym rekneme 4x za rok
:arrow: u nekterych lig jsem nevidel nikdy nic

Lepsich vysledku dosahuji tam, kde to mam nakoukane, ale mam ziskove i ligy z kategorie C. Souhlas s DEDEm - kvalitni podklady (reporty, preview info atd.) jsou hodne prinosne a mohou slusne nahradit sledovani zapasu.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron