Flat staking nebo 1-10 podruhé

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Flat staking nebo 1-10 podruhé

Příspěvekod Gagin » ned bře 14, 2010 10:26

Jedno téma je již zde založené, aby se to nepletlo zakládám nové. Zajímaly by mne vaše názory postupem času na flat staking nebo 1-10 staking.

Udělal jsem si zpětnou statistiku toho co jsem vsadil za poslední rok cca 3000 tipů. Vklady buď tak jak jsem sázel, nebo flat stakingem (vysoké kurzy za polovinu flat, vím že zisk by byl ještě vyšší kdybych hrál i tyto vysoké kurzy flat, ale pro statistiky jsem dal za polovinu), s navyšováním tak jak jsem navyšoval 1-10.

U 1-10 systému yield cca 7%

U flat stakingu yield cca 6,5%, ale zisk cca 1,5x vyšší, vyšší rollover

Teď trochu blouzním jestli nemám přejít na flat staking, pač přeci jen jde o zisk a ne o yield a zisk je v tomto případě vyšší u flat stakingu. Dovedla mě k tomu i situace tento víkend kdy mi vyšli snad naprosto všechny sázky za málo a naopak ty za víc byly hodně slabé. Kdybych sázel flat byl bych asi v 2x takové zisku. Po přepočitání zbývajících měsíců, únor by byl cca stejně ziskově, leden znovu flat staking ziskovější. Yield by byl o cca 4% menší ale zisk větší a to znovu téměř 1,5x.

Problém je, že se mi libí si vklady rozvrhnout a když nevyjde menší vklad aspon si můžu říkat, jo v pohodě to bylo za málo atd. problém je když ale nevycházejí ty větší vklady, což pro mě znamená jediné a to že nejspíše neumím odhadnout přesnou výši value. Libí se mi na 1-10 i to, že to mám jaksi více pod kontrolou, když tam vidím value dobré na střed, něco mi říká vsad něco pod střed apod. Naopak u flat stakingu bych to tam pral všechno jednotně a čekal více méně na dobrej run při kurzech 1,90-2,00. Ovšem zisk je zisk a v tomto případě to u mě hovoří jasně.

Vaše názory případně statistiky vašich tipů po přepočítání na flat staking?

Zajímalo by mne, co si o tom myslíte vy?
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod TomSojer » úte čer 22, 2010 15:25

možná bude moje otázka mimo mísu protože téhle terminologii úplně nerozumím, ale pokud máš yeld vyšší v jednom případě pak můžeš mít zisk vyšší v druhém případě jedině proto, že na druhé strategii prosázíš víc peněž... čili proč prostě neprosázet vyšší částku i na strategii s vyšším yeldem?
TomSojer
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 22, 2010 7:52

Příspěvekod Mathieu » úte čer 22, 2010 19:12

Gagine ty se ptas a sam si odpovis..

Neco jak rika kolega nade mnou, proste vyssi zisk u flatu mas vyssi jen proto, ze sis tam na ten flat nastavil vyssi castky :D, jinak bys dosahl vyssiho zisku u normalniho staking systemu.

Samozrejme by ses mel zamyslet nad tim PROC je flat tak podobny ciselne yieldu kdy pouzivas ten tvuj zminovany 1-10. Duvody jsou pravdepodobne dva :

1) pravdepodobne nemas moc presny odhad a neumis odhadnout vysku value, tudiz obcas vyssi value vsadis za min, nebo mensi value vsadis za vic NEBO se neridis rovnici cim vyssi value = tim vyssi vklad (coz jak sem pochopil, ze mas stale problem vsadit vysoke kursy odpovidajicim zpusobem bude asi take pravda)

2) druhym duvodem muze byt i to, ze pomerne procento tvych betu mohou tvorit bety opsane, kde jednak muzes opisovat lidi co nedodrzuji diferencovany staking na zaklade vysky value a nebo jednak muzes opisovat lidi co zkratka stejne jako treba ty nemaji tak kvalitni a presny odhad.. O tom to cele je..

Spis me zarazi, ze jsi zde prakticky nejdele, sazis skoro nejdele ze vsech a mas porad takove jednoduche dotazy, co mivaji lide, kteri jsou v naprostych zacatcich.. Pritom si na vetsinu z nich sam rovnou odpovis.
Naposledy upravil Mathieu dne úte čer 22, 2010 23:13, celkově upraveno 2
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod Mathieu » úte čer 22, 2010 19:51

Jestli na to muzes ve statistice aplikovat nejakej filtr, tak bych ti doporucil si vyfiltrovat vlastni tipy a opsany tipy a zjistit u nich dosazenej yield pri flat stakingu a dosazenej yield pri tom tvem 1-10 stakingu. To by ti mohlo dat pak nejaky odpovedi. Na zaklade toho muzes treba opsany bety sazet flat a svoje normalne nebo naopak .. a dosahnout tim lepsich cisel..
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron