Evidence sázek

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Evidence sázek

Příspěvekod GeorgK » stř led 12, 2005 10:59

Evidence sázek

Øeším s kolegou problém evidence sázek, jsme oba pøesvìdèeni o nutnosti ale neschodneme se co vše evidovat co tak nejèastìji evidujete mimo základních dat(kurzu, výhry, úspìšnosti)?

Dik
GeorgK
Host
Host
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob zář 18, 2004 15:02
Bydliště: Velim

Příspěvekod sis » stř led 12, 2005 12:09

To by mì taky zajímalo. Ja si vedu pouze vsadil/vyhrál a mìsièní úspìšnost
Kdo nehraje, nevyhraje! Ja hraju, ale nevyhraju :-)
Uživatelský avatar
sis
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát dub 09, 2004 10:05
Bydliště: prajzsko

Příspěvekod kali » stř led 12, 2005 17:39

Snazim se evidovat vsechno. Dlouhodoba evidence tiketu vcetne vsech patricnych atributu je podle meho nazoru jediny zpusob jak se sam poucit z vlastnich chyb

Samozrejme cim vic toho evidence obsahuje, tim vice casu to sporada a logicky to vede k tomu, ze za chvili zacnete premyslet nad tim jestli to ma vlastne smysl... odpoved je ANO

Cilem je dopracovat se k co nejefektivnejsimu systemu sazeni.

:arrow: pocet zapasu na tiketu (vcetne jednotlivych kursu) + vysledny kursu
:arrow: typy sazek: dvojtipy, ostre tipy, under/over atd.
:arrow: mate-li hodne casu, pak zvlastni evidence jednotlivych sportu, popr. lig
:arrow: pro nadsene sazkare (jako ja) doporucuji evidovat i "sazky pro radost" ... t.j. sazim, abych mel co sledovat, sice za mene penez, ale yield a tedy vysledny rocni zisk to stejne snizuje (bohuzel, i kdyz tuhle chybu ve statistikach vidim, stejne gambluju dal :oops: )
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Gintonic » stř led 12, 2005 17:49

Chtìl bych se zeptat,neznáte na evidenci sázek nìjakej prográmek ?

Díky !
Uživatelský avatar
Gintonic
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1945
Registrován: čtv zář 30, 2004 17:24
Bydliště: Praha

Příspěvekod GeorgK » stř led 12, 2005 18:00

Ja používám tabulku v OpenOffice ked jedno listì sleduju rok a na dalším mám grafy s vývojem. Chci si naprogramovat aplikaci spou s kamošem, ale právì se neschodujem co vše archivovat.
GeorgK
Host
Host
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob zář 18, 2004 15:02
Bydliště: Velim

Příspěvekod Gintonic » stř led 12, 2005 18:23

A nechtìl by jsi mi tu tabulku co používaš ty,poslat tøeba na mail,prosím tì ? Díky moc !
Uživatelský avatar
Gintonic
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1945
Registrován: čtv zář 30, 2004 17:24
Bydliště: Praha

Příspěvekod housenka » stř led 12, 2005 19:07

Ahoj
Evidoval jsem si úplnì všechno.Kolikátýho jsem vsadil,co jsem vsadil/aku,kombi,maxikombi/,jaký kurzy,kterou ligu,poèty úspìšných a neuspìšných tipù,ty jsem pøevádìl na procenta,každou ligu jsem mìl zvláš? no prostì magorie.Vydržel jsem to asi 3 mìsíce,ale protože to dennì sebralo spoustu èasu tak jsem to zavrhnul.Teï si myslím,že úplnì staèí co vsadíš /aku rozdìlit podle kurzu,kombi podle poètu skupin/ a hlavnì za kolik,abys vìdìl v èem jseš úspìšnìjší.A po èase a úspìšnosti se soustøedit na to v èem se ti daøí.Je fakt,že pøi podrobnìjší evidenci jsem jistil,že tøeba v tenise mám úspìšnost pøez 80%.Ale chce to hlavnì èas.
Pracuji abych mohl sázet
Uživatelský avatar
housenka
Host
Host
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon črc 05, 2004 19:44
Bydliště: Praha-vychod

Příspěvekod noucamp » stř led 12, 2005 19:22

velmi zajimavy clanek je o evidenci sazek na www.esazeni.cz (jiste vetsina z Vas zna ... )
vzhledem k tomu, ze jsou dny, kdy otocim relativne dost sazkovych prilezitosti, tak jsem po case s evidenci prestal, ale uznavam, ze to je vyborna vec, hlavne (jak psal kali) pro tu moznost podivat se s odstupem a chladnou hlavou na svou minulost a hledat souvislosti, ucit se z vlastnich chyb i uspechu ...
v mem pojeti je evidence o case ... GL2ALL
Uživatelský avatar
noucamp
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 957
Registrován: stř říj 06, 2004 10:55
Bydliště: Havirov

Příspěvekod GeorgK » čtv led 13, 2005 19:20

Nejsem ted u sveho PC, tak dam k dispozici svuj souèasný soubor nekdy o víkendu. Døíve to bohužel nejde.
GeorgK
Host
Host
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob zář 18, 2004 15:02
Bydliště: Velim

Příspěvekod sis » pát led 14, 2005 7:13

GeorgK píše:Nejsem ted u sveho PC, tak dam k dispozici svuj souèasný soubor nekdy o víkendu. Døíve to bohužel nejde.


Mohl bych poprosit také o tabulku? Mockrát dìkuji!
Kdo nehraje, nevyhraje! Ja hraju, ale nevyhraju :-)
Uživatelský avatar
sis
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát dub 09, 2004 10:05
Bydliště: prajzsko

Další

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron