Jak na to - ibanez

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod kali » sob kvě 15, 2004 19:56

Quintone, cokoliv nad 100% uz je bomba, zvlast jedna-li se o dlouhodobou zalezitost. A to co pises o psani statistik, s tim NAPROSTO SOUHLASIM. Vedu ji ale jen pro tenhle zpusob sazeni, t.j. neeviduji kombiky a vice akovky za vsazene za malo.

Vsadim zhruba kolem 50-60 zapasu mesicne za vic. 1 az 2 (max.3, pokud kombinace 2 je kursove pod 2.00) akovky. Z nich pak vedu statistiku, protoze jsou za hodne a rozhoduji o tom kolik za mesic vydelam.

Zbyle sazky jsou predevsim pro radost a zabavu a vsazim je za malo (t.j. max. 10% z VELKE sazky)
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod jurgen » sob kvě 15, 2004 20:02

no tak to ti gratulujem... sice 140% denne a mesacne je rozdiel ale aj tak je to "slusne"..

co som cital volakde tak profici maju 55-60% uspesnost, kurzy okolo 2.0+. takisto asi malo znich pouzva inu strategiu ako single bety, flat stake (~2%) a value bety..

ono staci sa kuknut na nete a tych ludi v pluse neni az tak moc.. aj borci co vedia jakej farby ma snurky na topankach hrac z 5. ligy v bangladesi a mota sa okolo nuly.. (netvrdim ze vsetci)

a ktym pravidlam co tu pisal ibanez, tak snad..
nizke-vysoke kurzy - je uplne jedno jak vysoky je kurz, poctatna je jeho hodnota
pocet zapasu na tiket - 1
vyse sazky - flat, napr. 2%

napr. ne celkom chapem naco podavat za rozne vklady..
ked mam zapas z istotou napr. 5/10 a poviem si ze racej vsadim menej, tak z dlhodobeho hladiska je to uplne jedno, pretoze bud na takych zapasoch budem prerabat - teda ich vsadzat nemam, alebo na nich budem vpluse - tak preco "v mensom" pluse..
jurgen
Host
Host
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv kvě 06, 2004 12:47

Příspěvekod quinton » sob kvě 15, 2004 20:11

No hlavnì aby nám to vydrželo. To je asi nejdùležitìjší.
Jinak jak si napsal, nejdùležitìjší je udržet si úspìšnost dlouhodobì. Udìlat jeden mìsíc 120% díky pár vyhranejm tiketùm a další skonèit hluboko v minusu, je strašnì ošidný. Pukud ale nìkdo udrží nìjakejch 110% po dobu tøeba jednoho roku, mùže zaèít uvažovat o zvýšení sázek a má pìknej vedlejšák.
To co máš ty Kali, to už je prùmìrnej poslaneckej plat. Obrázek
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod kali » sob kvě 15, 2004 20:30

quinton píše:To co máš ty Kali, to už je prùmìrnej poslaneckej plat.


To je vsechno super, pritelkzne je ye mne na mrtvici, noc co noc do peti do rana na netu, pak spim do 12-pul jedny. Zivot uplne prevracenej a do toho jeste prace na webech, starani se o weby, marketing a kraviny...

Timhle stylem dlouho nevydrzim, proto taky koncim se vsim a chci jen sazet.

Jurgen píše:no tak to ti gratulujem... sice 140% denne a mesacne je rozdiel ale aj tak je to "slusne"..


kazdy den vsadis napr. za litr, vyhrajes 400,-
nebo mesicni statistika 30000,- vyhra 12000,-
----------------------------------------------------
oboji je totez, ten denni zisk byl pocitan jako vsazene penize za mesic/30 dni a vyhrane penize za mesic / pocet dni. T.j. obe statistiky musi byt zakonite stejne, asi jsem to predtim spatne vysvetloval

Jurgen píše:napr. ne celkom chapem naco podavat za rozne vklady..
ked mam zapas z istotou napr. 5/10 a poviem si ze racej vsadim menej, tak z dlhodobeho hladiska je to uplne jedno, pretoze bud na takych zapasoch budem prerabat - teda ich vsadzat nemam, alebo na nich budem vpluse - tak preco "v mensom" pluse..


Co se zapasu s nizkym hodnocenim tyce, sazim je jen pro radost a za opravdu hodne malo, z nich pak vytvarim kombicka pro radost.

Vzhledem k tomu ze denne se mi treba HODNE libi jen 1 nebo 2 zapasy, tak nemuzu stavet komba z tipu 9/10 apod.

Nekdy tedy vydelas, nekdy prodelas,ale ja tohle neresim, protoze ta sazka je tak smesna, ze ji nema cenu brat v potaz. T.j. vsadim treba za 0.5 eura a kdybych cely mesic jenom prohraval... tak prodelam treba 1000 ,-, ktera se rovna jedne vetsi sazce, tudiz to proste beru jako drobny hazard pro radost a ne pro vyhru.

Za posledni 2 mesice jsem jeste trochu dopiloval system, ted uz sazim opravdu malo zapasu za hodne penez, jak jsem psal pred chvili pocet se nevysplha pres 60 na mesic
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod saginek » čtv srp 21, 2008 23:44

kali píše:
quinton píše:To co máš ty Kali, to už je prùmìrnej poslaneckej plat.


To je vsechno super, pritelkzne je ye mne na mrtvici, noc co noc do peti do rana na netu, pak spim do 12-pul jedny. Zivot uplne prevracenej a do toho jeste prace na webech, starani se o weby, marketing a kraviny...

Timhle stylem dlouho nevydrzim, proto taky koncim se vsim a chci jen sazet.

Jurgen píše:no tak to ti gratulujem... sice 140% denne a mesacne je rozdiel ale aj tak je to "slusne"..


kazdy den vsadis napr. za litr, vyhrajes 400,-
nebo mesicni statistika 30000,- vyhra 12000,-
----------------------------------------------------
oboji je totez, ten denni zisk byl pocitan jako vsazene penize za mesic/30 dni a vyhrane penize za mesic / pocet dni. T.j. obe statistiky musi byt zakonite stejne, asi jsem to predtim spatne vysvetloval

Jurgen píše:napr. ne celkom chapem naco podavat za rozne vklady..
ked mam zapas z istotou napr. 5/10 a poviem si ze racej vsadim menej, tak z dlhodobeho hladiska je to uplne jedno, pretoze bud na takych zapasoch budem prerabat - teda ich vsadzat nemam, alebo na nich budem vpluse - tak preco "v mensom" pluse..


Co se zapasu s nizkym hodnocenim tyce, sazim je jen pro radost a za opravdu hodne malo, z nich pak vytvarim kombicka pro radost.

Vzhledem k tomu ze denne se mi treba HODNE libi jen 1 nebo 2 zapasy, tak nemuzu stavet komba z tipu 9/10 apod.

Nekdy tedy vydelas, nekdy prodelas,ale ja tohle neresim, protoze ta sazka je tak smesna, ze ji nema cenu brat v potaz. T.j. vsadim treba za 0.5 eura a kdybych cely mesic jenom prohraval... tak prodelam treba 1000 ,-, ktera se rovna jedne vetsi sazce, tudiz to proste beru jako drobny hazard pro radost a ne pro vyhru.

Za posledni 2 mesice jsem jeste trochu dopiloval system, ted uz sazim opravdu malo zapasu za hodne penez, jak jsem psal pred chvili pocet se nevysplha pres 60 na mesic


ahoj. tak jsem se trochu nudil a zacal procitat forum... ...mozna to bude jeste dale, ale ja v podstate se sazenim zacinam(resp. konecne jsem se do toho pustil trochu vazne) a tak by mne zajimalo, ze jak se ten system vyvinul za dalsi ctyri roky, od doby co si tohle psal.... ...kazdy ma sice jiny system a ja sazim v podstate jenom tenis a malo hokej, ale jsem zvedavy a zajimalo by mne to...jako inspirace ...resp. jak vypada den/mesic profesionalniho tipera? :)

pokud se ti samozrejme bude chtit a nevadi ti to napsat... ....ja mam jenom rad lidske osudy a tak.....diky :wink:
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod kali » pát srp 22, 2008 10:58

no ja jsem si to ted precetl a pobavil jsem se sam sebou samym :bang :lolek:

Tohle uz je skutecne hodne hodne davno, vice nez 4 roky zpet. Tehdy jsem se tim nezivil, mel jsem dost casu diky me tehdejsi praci, tak jsem se tim spise bavil a tehdy mi to hodne vydelavalo a mel jsem vazne neskutecnou navratnost... ovsem neuvedomoval jsem si, ze je to spise jen dilo nahody :) + to, ze tehdy slo vsechno mnohem snaze.

V tu dobu jsem nemel zrovna 2x velke potuchy o valubettingu a sazeni vseobecne. Jen jsem byl zaslepen tehdejsimi zisky respektive navratnosti ... Pred temi lety to bylo mnohem mnohem snazsi nez dnes. SK delaly mnohonasobne vetsi chyby nez dnes, clovek nemusel byt dobry sazkar a mohl vydelavat hodne, stejne jako jsem mel tehdy uzasnou navratnost i ja. Zel bohu jen kratkodobe. Pak jsem se tak dva roky motal z nuly do plusu a zpet do minusu a naopak. A sbiral teprve zkusenosti.

Vetsina z toho tam napsaneho je hloupost, naivita, popr. uz to neplati na zaklade toho jak se sazkovy prumysl vyvinul.

sem zvedavy a zajimalo by mne to...jako inspirace ...resp. jak vypada den/mesic profesionalniho tipera?


Ok... Profesionalnim sazkarem jsem 3 roky, z pohledu toho, ze se zivim jen a jen tim a ze se tomu venuji full-time. Z pohledu zisku 2 roky, protoze rok pred tim byla krize vinou mnoha ruznych faktoru, ktere nebudu rozebirat - vysledkem byl sileny prvni rok, ktery mne sice uzivil, ale zestarl jsem tak o 30 let a vydelaval sotva prumerny plat obcana CR.
Pokud bych to mel brat na zaklade urcite zazemi, pristupu a dalsich veci, tak vrcholovy profesionalni betting je prvni rok. Tento rok prechazime z pohledu zazemi na vyssi level a vyse uz to asi ani moc nejde.

Ehm no a jak vypada den profesionalniho sazkare? Kupodivu vcelku normalne :) Az se probudim, tak vstanu. Prectu si podklady, ktere vytvoril zamestnanec, ktery to ma na starost. Udelam si estimations, podle value nasazim, mrknu na satelitu na par zapasu z lig, ktere se mi hraji, cely den zvatlame o vsem moznem i nemoznem s kolegou. Zanadavame si, kdyz prohrajeme, spokojene si zachrochtame, kdyz vyhrajeme. Spradame plany do budoucna a jinak zijeme tak nejak normalne. :)

Kdybych to mel shrnout a vypichnout plusy a zapory:

pozitiva
:arrow: pruzna pracovni doba
:arrow: ziveni se koncikem
:arrow: prace z domova respektive treba z plaze na Kube, zkratka odkudkoliv, staci wifi a notebook.
:arrow: astronomicke zisky ve srovnani s jakoukoliv moznou praci

negativa
:arrow: prvni roky velky napor na psychiku, v dobach, kdy se clovek bal, ze muze zkrachovat a kdy nevydelaval. Dnes uz tato nevyhoda neplati
:arrow: takova polonevyhoda je to, ze to cloveka dost pohlti a obetovava tomu veskery cas, ale to je v principu opodstatnene, protoze to cloveka zkratka hodne bavi, tak se tomu venuje.

Ten napor na psychiku byl velky predevsim proto, ze jsem si dlouho nebyl jist, jestli se tim skutecne zivit da, respektive jestli se tim muzu zivit ja coby prumerny sazkar.

Presvedcil jsem se o tom, ze skutecne plati, ze clovek muze delat to,o cem sni, pokud pro to udela maximum. A ze lze dosahnout nepredstavitelnych zisku. Ale ja osobne za to vdecim memu spolupracovnikovi, bez ktereho bych nebyl tam kde jsem

Timto ti dekuji :ave: (vim, ze to budes cist :) )
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod saginek » pát srp 22, 2008 19:51

no, tak prvne dekuji za odpoved, ktera byla celkem vycerpavajici a velmi mne potesila, ale presto si dovolim se zeptat jeste na par veci :)


no ja jsem si to ted precetl a pobavil jsem se sam sebou samym :bang :lolek:


ja jsem cetl to forum vlastne skoro cele a bavil jsem se opravdu nekdy az kralovsky... ....od lidi, kteri prosazuji tvrdohlave martingale, az po reakci Michala Hanaka :lol:


Vetsina z toho tam napsaneho je hloupost, naivita, popr. uz to neplati na zaklade toho jak se sazkovy prumysl vyvinul.


a co teda plati ted? jak sazis, uz jenom sola? za kolik? jaky objem a jaky je ten prumerny astronomicky zisk, ktery je v kladech? :) nezlob se, ze jsem tak zvedavy. Pokud nechces, samozrejme neodpovidej :)


Tento rok prechazime z pohledu zazemi na vyssi level a vyse uz to asi ani moc nejde.


Az se probudim, tak vstanu. Prectu si podklady, ktere vytvoril zamestnanec, ktery to ma na starost.


Kdybych to mel shrnout a vypichnout plusy a zapory:

pozitiva
:arrow: astronomicke zisky ve srovnani s jakoukoliv moznou praci


Tak tato pasaz mne celkem zaujala a dost by mne zajimali trosku vetsi podrobnosti, pokud to neni tajemstvi sefkuchare :) ....takze prvne k tomu zazemi...co se tim konkretne mysli, resp. jaky byli mezikroky az po soucasnost.

Zamestnanec mne celkem zarazil :) ...to mas vlastne sazkovou firmu? :)


Ten napor na psychiku byl velky predevsim proto, ze jsem si dlouho nebyl jist, jestli se tim skutecne zivit da, respektive jestli se tim muzu zivit ja coby prumerny sazkar.



Tak abych to tak nejak shrnul proc otravuji. Ja jsem vlastne ve fazi, ze mne taky hodne zajima jak se da uzivit jako profesionalni tiper. Jsem jeste student, takze zatim to neni tak zhave, ale mam to jako privydelek. Ale v budoucnosti mne to hodne zajima (klidne i v blizke budoucnosti :) )
Tak mne taky zajima, ze jak si zacinal: jaky byl kapital, jak se to vyvijelo... ...jak se vyvijelo to zazemi (to si vubec nevim predstavit, co si pod tim predstavovat), zamestnanec... ...a jak je to v soucasnosti: objem, zisk, pocet zapasu...jako motivaci, kam se az da dopracovat :)

Vim, ze je to asi dost troufale se takhle ptat, klidne neodpovidej, neurazim se, je to jenom z pohledu toho, ze bych v podstate mnel zajem se dostat na takovou uroven, na ktere jsi ty... ...ted jsem ve fazi, kdy nad tim premyslim, ale pochybuji, tak shanim informace a motivaci a zkusenosti a tak podobne :roll:

jeste mne napadlo....kolik ti je let? :)

p.s.: pokud bys neco z toho nechtel psat verejne, ale nedelalo by ti problem na to odpovedet, tak klidne napis soukromou zpravu...

tak snad moc neotravuju
:roll:
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod saginek » pát srp 22, 2008 19:52

pozitiva

:arrow: prace z domova respektive treba z plaze na Kube, zkratka odkudkoliv, staci wifi a notebook.



hele, byls na Kube? 8) :)
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod kali » pon srp 25, 2008 17:36

a co teda plati ted? jak sazis, uz jenom sola? za kolik? jaky objem a jaky je ten prumerny astronomicky zisk, ktery je v kladech? Smile nezlob se, ze jsem tak zvedavy. Pokud nechces, samozrejme neodpovidej


99% sola, akovky jen kvuli navyseni limitu u evropskych SK, protoze jako solo vetsinou (jak u ktere sk) nemam sanci nasazet za tolik, za kolik bych rad.

Prijem je zavisly predevsim na rolloveru, ten se mnohonasobne zvysil oproti predchazejicim letum a diky tomu astronomicky narostl zisk. Aktualne mam rollover v radu 1,5 milionu tydne.

Tak tato pasaz mne celkem zaujala a dost by mne zajimali trosku vetsi podrobnosti, pokud to neni tajemstvi sefkuchare Smile ....takze prvne k tomu zazemi...co se tim konkretne mysli, resp. jaky byli mezikroky az po soucasnost.


Mezikroky... to je na delsi vypraveni. Clovek se porad ucil, ziskaval know-how... a porad se uci. Tam je rada aspektu v tom vyvoji, od poznavani trhu, pres odhadovani ruky trhu, po kontrolu sebe sama, striktniho dodrzovani urcitych pravidel. Nevim, takhle kde zacit... asi by ses musel zeptat vice konkretne.

Tak abych to tak nejak shrnul proc otravuji. Ja jsem vlastne ve fazi, ze mne taky hodne zajima jak se da uzivit jako profesionalni tiper. Jsem jeste student, takze zatim to neni tak zhave, ale mam to jako privydelek. Ale v budoucnosti mne to hodne zajima (klidne i v blizke budoucnosti Smile )
Tak mne taky zajima, ze jak si zacinal: jaky byl kapital, jak se to vyvijelo... ...jak se vyvijelo to zazemi (to si vubec nevim predstavit, co si pod tim predstavovat), zamestnanec... ...a jak je to v soucasnosti: objem, zisk, pocet zapasu...jako motivaci, kam se az da dopracovat Smile

Vim, ze je to asi dost troufale se takhle ptat, klidne neodpovidej, neurazim se, je to jenom z pohledu toho, ze bych v podstate mnel zajem se dostat na takovou uroven, na ktere jsi ty... ...ted jsem ve fazi, kdy nad tim premyslim, ale pochybuji, tak shanim informace a motivaci a zkusenosti a tak podobne Rolling Eyes

jeste mne napadlo....kolik ti je let? Smile


Ad motivace a zda to lze: ano, sazenim se da zivit, stejne jako se muzes zivit jakoukoliv jinou formu investmentu. V klasickych financnich trzich se nevyznam, ale osobne jsem presvedceny o tom, ze obchodovanim s akciema atd. penize nelze zurocit lepe nez v sazeni (ale mozna se pletu). Nenapada mne ted nic, kde by se dal kapital zurocit lepe nez v sazeni. Vzhledem k tomu, ze v sazeni je to toceni kapitalu velmi dynamicke a otocis ho nekolikrat za mesic, tak je ten mesicni narust v % dle meho nazoru nesrovnatelny s konkurecnimi zpusoby investmentu (ale jak rikam, nejsem expert na ostatni veci, tak je to pouze ma fixni idea, ktera je mozna mylna).

Ad otazka objemu, poctu zapasu atd.: zapasu odhadem vsadime tydne treba 100 (skutecne jen odhad), rollover jsem jiz zminoval a konkretni zisky bych nerozebiral, protoze to neni az tak podstatne.

Ad zazemi: tam je to vcelku logicke, protoze cas je treba efektivne vyuzit a radu veci muze udelat za nas nekdo jiny, zatimco my ten cas pak venujeme uz jen vyhodnoceni informaci, ktere obdrzime a na zaklade nich delame vlastni estimations. Takze zazemi, ktere budujeme pocita se siti ruznych spolupracovniku, webovy projekt usity na miru nasim pozadavkum atd. atd. Zkratka profinastroje k zefektivneni nasi prace.

Ad "troufalost, ze se takto ptas": nemam s tim problem, byl jsem stejne "zvedavy" drive, myslim, ze je zcela prirozene, kdyz si clovek chce udelat obrazek o tom, jak vse funguje, pokud k tomu upira pozornost a rad by se tim treba jednou zivil.

================================================

V sazeni je to podobne jako u podnikani, muze te to katapultovat do zavratnych vysin co se prijmu tyce, muze te to zivit v ramci urciteho standardu, muzes zivorit ... muzes zkrachovat.

Je to otazka kapitalu (predevsim). Kdybychom dneska zacali a meli kapital treba 2 miliony, tak bychom se tim zrejme uzivili v ramci urciteho standardu. My jsme ale zacali jen s malinkym zlomkem te castky a tak jsme si prosli delsi a spletitejsi cestou od malych zisku az k tem soucasnym. Zpetne to vnimam jako velke pozitivum, protoze nas to hodne naucilo, ziskali jsme know-how na malych trzich (rozumej - tam, kde berou malicke vklady, protoze nam to stacilo - tam se samozrejme snaze vydelava, diky cemuz to ziskavani zkusenosti, chyby atd. nezpusobi prusvih, ale pouze snizi zisk)

Zacit s malem a ucit se a jit to spletitejsi cestou je lepsi, pokud se ti podari prekonat ty prvotni uskali a dokazes ten kapital nafukovat (i pres to, ze z nej potrebujes ubirat na sve zivotni naklady). To je zasadni problem drtive vetsiny lidi, ktere znam a kteri se tim chteli/zacali zivit. Sice vydelavali penize, ktere jim stacily na zivot, jenze zisky logicky utratili za slozenky atd. a kapital meli stale stejny a tudiz neustale preslapovali na miste. Rada z nich to pak vzdala, popr. prozila spatny sazkarsky mesic a musela na slozenky utratit cast kapitalu, protoze nic nevyhrali, coz vedlo k naslednemu snizeni vkladu a snizeni zisku atd.

Je to vsechno jen otazka toho, zda clovek chce, zda ma vuli a vydrz a zda je schopen se na zacatku obetovat svemu snu. V neposledni rade pak otazka stesti a samozrejme i vlastnich schopnosti (to je ovsem z podstatne casti otazka zkusenosti).

Z meho pohledu (ale to je individualni, rada lidi to ma jinak) je to predevsim otazka dobreho partaka, protoze samotneho by mne to nebavilo. No a jelikoz muj kolega je nejen supr partak, ale predevsim ten nejlepsi sazkar jakeho znam ... tak mam vyhrano :sss Za to katapultovani do soucasnych vysin vdecim kolegovi - :pekne :pekne

Tobe preju, aby se ti sen naplnil, pokud se rozhodnes do toho jit, ale zaroven ber jako varovani to, ze vetsina lidi, kteri se do toho pustili (z tech co znam), tak to vzdali s tim, ze to nelze.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod saginek » úte srp 26, 2008 0:43

Prijem je zavisly predevsim na rolloveru, ten se mnohonasobne zvysil oproti predchazejicim letum a diky tomu astronomicky narostl zisk. Aktualne mam rollover v radu 1,5 milionu tydne.


to uz je ovsem slusne :wink:

Mezikroky... to je na delsi vypraveni. Clovek se porad ucil, ziskaval know-how... a porad se uci. Tam je rada aspektu v tom vyvoji, od poznavani trhu, pres odhadovani ruky trhu, po kontrolu sebe sama, striktniho dodrzovani urcitych pravidel. Nevim, takhle kde zacit... asi by ses musel zeptat vice konkretne.


Je to otazka kapitalu (predevsim). Kdybychom dneska zacali a meli kapital treba 2 miliony, tak bychom se tim zrejme uzivili v ramci urciteho standardu. My jsme ale zacali jen s malinkym zlomkem te castky a tak jsme si prosli delsi a spletitejsi cestou od malych zisku az k tem soucasnym. Zpetne to vnimam jako velke pozitivum, protoze nas to hodne naucilo, ziskali jsme know-how na malych trzich (rozumej - tam, kde berou malicke vklady, protoze nam to stacilo - tam se samozrejme snaze vydelava, diky cemuz to ziskavani zkusenosti, chyby atd. nezpusobi prusvih, ale pouze snizi zisk)

Zacit s malem a ucit se a jit to spletitejsi cestou je lepsi, pokud se ti podari prekonat ty prvotni uskali a dokazes ten kapital nafukovat (i pres to, ze z nej potrebujes ubirat na sve zivotni naklady). To je zasadni problem drtive vetsiny lidi, ktere znam a kteri se tim chteli/zacali zivit. Sice vydelavali penize, ktere jim stacily na zivot, jenze zisky logicky utratili za slozenky atd. a kapital meli stale stejny a tudiz neustale preslapovali na miste. Rada z nich to pak vzdala, popr. prozila spatny sazkarsky mesic a musela na slozenky utratit cast kapitalu, protoze nic nevyhrali, coz vedlo k naslednemu snizeni vkladu a snizeni zisku atd.



no, tak ja se zeptam tedy trochu konkretneji.... ...rekneme, ze jsem v podstate na zacatku. Mam urcitou, rekneme ze snad slusnou predstavu o valuebettingu a o systemu jak se da vydelavat(tu pokud by byla nejaka literatura, tak se urcite nebudu branit, protoze bych to rad pochopil jeste lepe. A pokud by ta literatura nebyla prilis obsahla, tak by to bylo jeste lepsi :) "Strucnost je dcerou talentu" A.P.Cechov :) ). Co by jsi mi doporucil na zacatek? S jakou castkou jsi zacinal ty? S jakou minimalni castkou se to da rozbehnout, tak aby to mnelo smysl? A jake jsou ti pravidla, ktera striktne dodrzovat? Proste co by si mi poradil na zacatek? Par rad, pravidel-takovy navod :)
Jak rikam...mam predstavu, ale nevim jestli je spravna a jak do hloubky to zvladam...




Ad "troufalost, ze se takto ptas": nemam s tim problem, byl jsem stejne "zvedavy" drive, myslim, ze je zcela prirozene, kdyz si clovek chce udelat obrazek o tom, jak vse funguje, pokud k tomu upira pozornost a rad by se tim treba jednou zivil.


dekuji ti moc. Jsem rad, ze mi takhle odpisujes. Opravdu bych se tim jednou rad zivil a myslim, ze jsi ten pravy, od koho bych se mohl ucit....



Z meho pohledu (ale to je individualni, rada lidi to ma jinak) je to predevsim otazka dobreho partaka, protoze samotneho by mne to nebavilo. No a jelikoz muj kolega je nejen supr partak, ale predevsim ten nejlepsi sazkar jakeho znam ... tak mam vyhrano :sss Za to katapultovani do soucasnych vysin vdecim kolegovi - :pekne :pekne


toto je bohuzel problem...ja neznam nikoho takoveho a pokud ma nekdo zajem sazet, tak stejne nechape a nechce pochopit system jak se musi sazet... ....ale tak nemyslim si, ze to bude zase az tak velky problem, alespon na zacatek....

Tobe preju, aby se ti sen naplnil, pokud se rozhodnes do toho jit, ale zaroven ber jako varovani to, ze vetsina lidi, kteri se do toho pustili (z tech co znam), tak to vzdali s tim, ze to nelze. :wink:


Ja ti jeste jednou dekuju za odpovedi. Ja jsem se rozhodl do toho jit uz davno a v podstate zacatkem byl vstup na toto forum a myslim to celkem vazne... ...a momentalne mam vyhodu, ze jedno minus, ktere si popsal jeko velky problem vetsiny lidi momentalne neni muj problem...kapital nebudu snizovat a uz jsem ho oddelil od penez na zivobyti. Takze toto problemem nebude, uz jsem si to zkusil a opravdu to nejde, protoze muj kapital spis klesal, nez stoupal. Treba si to striktne rozdelit... ...touto fazy jsem uz prosel (i kdyz to nebyla faze profi sazkare), ale uz jsem pochopil, ze tohle je chyba...

Ja jsem na 100% presvedcen, ze to jde a na 85% presvedcen, ze na to mam...

A proto jsem rad, ze mi pomahas.... ...jsem rad za kazdou radu, protoze kazdy postreh a kazda rada mi usetri cas i penize a nemusim se tolik ucit na vlastnich chybach(i kdyz ich urcite bude dost i tak :) )

:ave:
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

PředchozíDalší

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron