Jak na to - ibanez

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Jak na to - ibanez

Příspěvekod ibanez » pon bře 22, 2004 23:39

Koukam, ze jsou tu velmi zajimave prispevky a nazory, neda mi to prihodim i svoje, pokud bych se opakoval v nekterych bodech, prominte, nemam cas to vsechno cist.

1. Vyber zapasu

Prvni velice dulezity krok
Sleduj prubeh cele ligy a cekej na vhodne zapasy. Sbirej informace a
zajimej se o zapasy ne az den, kdy se hraji. Pokud sezenes informace uz par dni predtim, neboj se vsadit, kurz byva o par desetinek vyssi.

2. Nizke a vysoke kurzy

Tady jsem narazil v zasade na tri pristupy. Prvni hazi na tikety zapasy s kurzem 1,01 az 1,5 a davaji to za velke prachy. Vysledny kurz nic moc, ale znam lidi, kteri si tim neco vydelaji (neni jich ale moc).
Druzi to michaji dohromady s vyssimi kurzy a v 80% je odpali prave kurzy do 1,4. To je asi ta nejhorsi stredni cesta.
Treti skupina nizke kurzy ignoruje a ma postavene sve vybery od kurzu 1,5 a vyse.
Urcite muzete namitnout a mozna mate pravdu, ze spise zalezi na tom, jak kurz nastavili bookies na zaklade momentalni formy, zraneni, priorit tymu, atd.
Pro me jsou kurzy do 1,5 na domaci a 1,8 na hosty no bet.
Ted sem se prave o vikendu bavil u Esbjergu, predtim u Realu v poharu.
Me to za to zkratka nestoji, ustojim, kdyz mi nevyjde zapas s kurzem 2,5, ale kdyz drive prohral tym, ktery jsem za kurz 1,2, tak sem si trhal vlasy a rikal jestli mam tohle zapotrebi.

Hledej zapasy, kde bookies nastavili kurzy, ktere neodpovidaji soucasnym kvalitam tymu. Nikdo te nenuti sazet zapasy, kde se Ti zdaji kurzy nastaveny, jak maji byt.

3. Zarucene (dez)informace
Ignoruj informace a zarucene vyhre. Nekteri lidi se tim docela dobre bavi. Kecy tipu - videl jsem toho a toho hrace, trenera a jejich manzelky nebo znamyho, kterej striha travnik na stadionu sazet x1000, jsou kraviny. K takovym zarucenym informacim se normalni smrtelnik NIKDY nedostane. Pokud ANO, tak jsou kurzy stejne nehratelne (druha italska a remizove dychanky, ktere kazdorocne obohacuji konec tamni ligyza kurzy 1,4).

4. Poèet zapasu na tiket

Me se osvedcilo toto

Velke kurzy od 3,5 a vys -- solo
Stredni kurzy od 2,2 do 3,5 --- max 2 zapasy na tiket
Male kurzy 1,6 do 2,2 --- max 4 zapasy na tiket

Do kombiku moc nedelam
Sem tam 2z3 z kurzy od 2,2, ale spise ne

5. Vyse sazky

Ja nikdy sazenim nezbohatl, je to pro me zabava. Jsem rad, kdyz dnes vyhraju 1000,-, protoze vim, ze se budu nasledujici dva tydny dobre bavit u teletextu nebo u livescore na netu.
Maximalni sazka u mne je 100,- kè. Ja nemam portrebu si sazenim vydelavat a sobe nebo nekomu jinemu neco dokazovat.
Nesazim kazdy den, cekam na vhodny zapas, kdyz u mam tak velkou chut si vsadit, ze me to "premuze", tak si vsadim vetsi kurzik na prekvapko a dobre se bavim :-))


6. Psychika sazejiciho

Nepodlehni nikdy tomu, ze jsi vyhral hodne penez. Potom te to nuti sazet vic a vic a stejne nakonec vsetko prohrajes. Tohle plati na 99%.
Znam desitky lidi, kteri sazi a asi tri, kterym to opravdu sype.

Muzes mit sebelepsi analyzu zapasy, ale jedna cervena karticka, jedna mizerna penalta, jedno zraneni nebo snih, ktery napadne, kdyz tvuj tym vede 2:0, muze vse obratit uplne jinak, nez sis predstavoval.


7. Slusnost

Moc neopisuj tipy, pokud to delas, at nikdy nenapadne nadavat cloveku, ktery pro Vas tipy pise. Nikdo Vam nikdy nic nevnucuje, to co vsadis je jen a jen na tobe. Zbytecne potom kazis naladu cloveku, ktery tomu venoval spoustu casu.


8. Na co moc nehledim......

Mozna me nekteri z Vas poslou do sazkarskeho pekla, ale.........

vzajemne zapasy
serie vyher, proher

Vsechno jednou skonci a sezet na Kocourkov proto, z doma jeste neprohral a Horni Dolni venku jeste nevyhralo, mi pripada trosku zvlastni.


Tot vse, az budu mit nekdy vice casu, hodim jsem linky na zahranicni servery a fora, ktere vyuzivam.

Preji vsem hodne vyher a jeste vice pevnych nervu


ibanez

PS: omluvte chyby, preklepy a jine novotvary ceskeho jazyka, je hodne k pulnoci a i ja budu zitra vystrasen, kdyz to budu po sobe cist.
Per aspera ad astra
ibanez
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob bře 20, 2004 14:58

Příspěvekod smallbody » úte bře 23, 2004 8:31

to IBANEZ:

Super. Velmi pìknì si nám tu popsal strategii sázzení a já si myslím že na každém bodu je hodnì pravdy. S nìèím tøeba nesouhkasím. Obèas koukam na to jak tým vyhrává èi prohrává myslim jako serii výher. Tøeba na NHL se dá poznat hodnì že tým hraje v pohodì klidu a s rozmyslem a jde jim to. Tøeba pitsburgh... Takovej looser a když zaèal vyhrávat, tak mìl bezva formu a porážel i favority s malým kurzem.

Jinak ale bezva rady. Myslim že máš dobrou teorii na sázení.

GL!

SB"
:wink2: Dìkuji všem propagujícím PROFISAZKAR.com! :thumbup1:
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

Příspěvekod pelda » úte bře 23, 2004 8:41

Bomba. Ibanezi díky za rady. myslim že se jich budu držet.
.:GL-4-ALL:.
Uživatelský avatar
pelda
Host
Host
 
Příspěvky: 52
Registrován: úte bře 02, 2004 8:22
Bydliště: Plzen - WorldBeerTown

Příspěvekod kali » úte bře 23, 2004 11:52

Ano, ano, jak uz napsal Smallbody, Ibanez si dal praci a popsal to vyborne.

Ja jen pripisi par komentaru, tam kde jsem se malinko lisil.

1. Vyber zapasu
- ano, kursy byvaji vyssi nez tesne pred vykopem. To se ale da zneuzit, pokud sazite outsidera. Tesne pred zapasem padaji kursy na favorita lehce dolu, naopak outsider stoupa :) Pokud nemam dostatek informaci, treba u NBA dlouho neni jasno zda nekdo nastoupi, tak potom cekam, dokud to neni jasne a nevsazim v predstihu.

2. Nizke a vysoke kurzy
- predevsim u fotbalu plati - nesazet na nizke kursy. Jen si to staci spocitat: budete-li napr. pokazde sazet na Spartu doma 1.3 (protoze je to Sparta a ta "musi" :) ), musi Sparta 3x vyhrat, abyste pri solo sazce dosahli zvojnasobeni sve sazky. Naopak jedna remiza zaplati 3 sazky. Fotbal je fotbal, Sparta za 1.3 je proste nesmysl, to uz radsi ten zapas nesazejte, nebo pokud si myslite, ze by mohla byt remiza, dejte radsi X za kurs kolem 3.00. U ostatnich sportu uz jsou ty kursy 1.3 spolehlivejsi.
Vyjimku kdy sazim takhle nizke kursy jsou napr. zapasy typu Stanraer - East Stirling, tam je kurs treba jen 1.15, ale vysledek je vzdy 6:1 apod. a tyhle zapasy neulitnou. U provnich fotbalovych lig je kvalita tymu natolik vyrovnana, ze nizke kursy nwemaji moc smysl.

Rad sazim UNDER/OVER, pokud je kurs nad 1.6. Da se trefit neco kolem 8-9/10 zapasu, staci tam jen sledovat okolni faktory (pocasi, derby, herni strategie atd.) Napr. u UEFA a dalsich poharu je vyborne sazet UNDER / OVER na odvety... 1.zapas byl 0:0 ?? OK, oba tymy nebudou v odvete nikam spechat, nebudou chtit udelat chybu, vetsinou to je UNDER + more goals in 2nd half (to je taky zajimave sazeni :) )


6. Psychika sazejiciho
jeste jedno doplneni, prohrajete-li nejake penize, nestazte se je hned dostat zpet riskatnimi sazkami, typu rano to nevyslo, ted dam honem na neco dvojnasobek, uz to musi vyjit

7. Slusnost
ano rozhodne nekritizovat, to je asi to nejneslusnejsi chovani! Chcete-li kritizovat, zacnete u sebe. Tip je tip, sebelepsi analyza ani tip nemusi vyjit.

8. Na co moc nehledim......
vzajemne zapasy
serie vyher, proher

Serie vyher/proher je treba u NBA docela zajimava :) ja k ni prihlizim, i kdyz je jasne, ze vse jednou konci. Vzajemne zapasy podle mne hraji roli, i kdyz to jen jeden z faktoru ke kterym prihlizet.

Jinak nektere duely zkratka 9x z 10 skoncili remizou, neznamena to, ze to tak bude znova, ale prihlizim k tomu

GL!
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Sniper » úte bře 23, 2004 14:07

For Ibanez:
S tvoji teroii naprosto souhlasim, neznam mmoc lidi kdo na sazeni rejzuje velky prachy.
Sazim take spis ze zabavy...
Ale nekdy bych ten teletext znicil, kdyz mi nevide jeden zapas...
Sniper
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte bře 16, 2004 12:53

Příspěvekod kali » úte bře 23, 2004 15:08

Sazim taktez pro zabavu, ale vydelecne to je :lol:

Ja sazim kazdy zapas (pokud je kurs alespon 1.7) solo, rekneme treba 10 zapasu, pak je jeste zkombinuji do do aku sazek treba po 2,3,4 zapasech + 1 velkou akovku. Za velkou castku dam vsechny solo, akovky pak jen za zlomek.

Mozna si reknete ze je to "srabarna" :) ale jsem diky tomu kazdy den v plusu. Udelam takhle kazdy treba kolem 140% ze vsazene castky, nekdy samozrejme pres o hodne vic, pokud vyjdou ty vice akovky.

Nicmene tenhle styl sazeni je podle mne nejjistejsi a hlavne neprodelecny. Vsadite-li denne 1000,- Kc, mate treba 400 do plusu.

Ja nepotrebuju vyhrat ze stovky deset tisic. Takhle mi to staci, protoze denne jdu po plusu :P

No pak je tu treba Smallbody, ten nevaha napalit zapas s kursem 6.00 za hodne, to je panecku, risk. Dluzno dodat, ze je Small vyrazne v plusu.
Klobouk dolu, Smallbody :wink:

At si vyberete jakoukoliv strategie, preji vam hodne vyher a spokojenosti.
GL!
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Demolish » sob kvě 15, 2004 17:24

pravda ibanez to velmi pekne opisal. a co sa tyka mna ja si myslim ze najlepsie je typovat na tychto strankach tenis tak s kurzom 1,5. V tenise je malicko prekvapeni a tam si iba tak niekto nemoze dovolit aj prehrat a nic sa nestane. Takze iba tenis :wink:
Uživatelský avatar
Demolish
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 09, 2004 13:12

Příspěvekod jurgen » sob kvě 15, 2004 17:57

kali píše:Mozna si reknete ze je to "srabarna" :) ale jsem diky tomu kazdy den v plusu. Udelam takhle kazdy treba kolem 140% ze vsazene castky, nekdy samozrejme pres o hodne vic, pokud vyjdou ty vice akovky.


kazdi den 140%? kazdi den vsadis 100 a za rok (povecme 300dni) mas 12litrov, resp. kazdi den vsadis 100litrov a za rok mas 12milionov?

to som bud nieco zle pochopil alebo si najuspesnejsi na svete...
v kazdom pripade nech sa ti dari dalej, nic vzlom. :wink:
jurgen
Host
Host
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv kvě 06, 2004 12:47

Příspěvekod kali » sob kvě 15, 2004 19:30

Jo bohuzel ale nesazim za 100 000 denne, takze moje prijmy nejsou miliony.

V soucasne dobe vsazim denne kolem 3000 ,- (prumerna castka za mesic, nekdy jen 500,- nekdy zase 6000,-, podle toho je-li na co sazet :wink: )

Jasne ze se stane ze jednou za tyden skoncis neco v minusu, ale nekdy zase udelas vic nez 140%.

Kazdopadne za mesic udelam tak kolem 140% z celkoveho objemu vsazenych penez, ktere vsadim timto zpusobem.

V tomhle zpusobu vidim NEJJISTEJSI KONSTANTNI PRIJEM na sazeni. Kdyz ti samozrejme vyjde nejaka obrovska akovka nebo kombo, je to bomba, ale neda se na tom podle mne zalozit "Sazeci zivnost". Protoze nikdy si nemuzes byt jist, ze alespon jednou za mesic trefis takovy balik, abys pak uz dokonce mesice nemusel trefit nic a presto mel z ceho zit
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod quinton » sob kvě 15, 2004 19:47

140%, tak to je Super práce. Já si dìlám podrobnou statistiku a od zaèátku roku je to asi 106%. Nic moc ale aspoò nejsem v mínusu. Sázím v prùmìru 500 dennì. Nìkdy ale nesázím vùbec, nìkdy to taky napálím do tisícù, ale to je fakt vyjímeènì. Takže mìsiènì mám asi 1000 zisk. Nic moc ale zatím sázím spíš pro zábavu. Jako student taky nemám ani tolik penìz abych to mohl rozjet ve vìtším.

Jo a ještì jestli mùžu dát takouvou malou radu, veï te si podrobnou statistiku. I když jste v minusu.

Jinak já zastávám teorii tiketù s 2-4 zápasy s kursem od 4 do 6. Zkoušel sem i jiný zpùsoby ale statistika mi ukázala že s jinejma zpùsobama sem byl v mínusu.
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Další

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků