Jak na to - ibanez

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Mathieu » pát říj 03, 2008 16:21

JayJay píše:
Mathieu píše:Ze zacatku jsem sazel za obrovsky vysoke % (10% z budgetu klidne), jelikoz sem nemel zadny money management a kdyz si tu historii projizdim, vidim tam takove chyby, ze bankrot se asi nestal jen zazrakem, no ale to krusne obdobi jsem prezil.


Jenom pro srandu, já se tomu musím furt smát, když si na to vzpomenu - já si na net poslal 50e na baw, tam jsem začal; asi rok se plácal na ničem, dokonce si pamatuju moment, kdy jsem vsadil posledních 14e na nějakej tenis (na údajný fixed, no vyšlo to :) Toliko k mému money managementu na začátcích sázení na netu :D


jj, ja si pamatuju ze jsem mel kolem 2000 CZK a vsadil jsem treba 10 euro na neco od kaliho v kursu 4,5 tenkrat a jednou sazkou jsem o 50% navysil cely budget :D.
Zpetne dekuji :-)
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod longevyl » pát říj 03, 2008 16:27

Mathieu píše:2) rovnez jsem zacal s vysokym % sazky z budgetu, ktere po kazdem mesici snizuju s umyslem minimalizovat rizikovost, ale zaroven navysuju vklady (ale jen do te vyse, aby bylo splneno planovane snizovani % sazky z budgetu). Ted porad sazim za docela dost a jsem kolem 1,5-3%, finalne bych se chtel dostat nekam k 0,2-0,5%, ale to je samozrejme dost vzdalena budoucnost.


Nad tímhle jsem dost přemýšlel. Zvolil jsem podobnou taktiku jako ty a dokud nebyl kapitál bylo jasné, že musím v podstatě víc riskovat. Teď jsem na těch 2% = maximální stake, cca 0,7% = běžný vklad a mám pocit, že jít procentuálně níž už je nerentabilní, že by mi vlastně jen zbytečně ležela kupa peněz, protože pokud bych řekněme prohrál byť jen 20 % budgetu tak to bude něco mimořádného a bude třeba dělat zvláštní opatření. Jinými slovy, že vlastně tak velký polštář netřeba. Jak to vidíte vy?
Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání. Mark Twain

1/10 základ

2/10 střed

3/10 vyšší důvěra

4+/10 výjimečná situace
longevyl
Member
Member
 
Příspěvky: 3280
Registrován: stř pro 29, 2004 1:11

Příspěvekod kali » pát říj 03, 2008 18:33

Mathieu píše:jj, ja si pamatuju ze jsem mel kolem 2000 CZK a vsadil jsem treba 10 euro na neco od kaliho v kursu 4,5 tenkrat a jednou sazkou jsem o 50% navysil cely budget :D.
Zpetne dekuji :-)



:lolek:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod kali » pát říj 03, 2008 18:37

longevyl píše:Nad tímhle jsem dost přemýšlel. Zvolil jsem podobnou taktiku jako ty a dokud nebyl kapitál bylo jasné, že musím v podstatě víc riskovat. Teď jsem na těch 2% = maximální stake, cca 0,7% = běžný vklad a mám pocit, že jít procentuálně níž už je nerentabilní, že by mi vlastně jen zbytečně ležela kupa peněz, protože pokud bych řekněme prohrál byť jen 20 % budgetu tak to bude něco mimořádného a bude třeba dělat zvláštní opatření. Jinými slovy, že vlastně tak velký polštář netřeba. Jak to vidíte vy?


no urcite kdyz mas pak vetsi kapital, tak se da hrat s mensim polstarem, protoze v pripade velke prohry lze stahnout vklady cimz se i pres ztratu kapitalu vratis na vychozi pozici co se tyce vkladu v pomeru k banku a porad jeste sazis za hodne na to, abys vydelaval rozumne penize.

U nizkeho kapitalu to moc nejde, protoze takove snizeni vkladu by te pak vratilo do stavu kdy sazis za drobky a musis se dlouho splhat zpet.

Uplne optimalni stav je dosahnout hranice, kdy uz sazis za tolik a vydelavas tolik, ze je ti vicemene jedno, ze mas velky polstar, ktery leze necinne :D
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Předchozí

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron