Sazeni LIVE

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Sazeni LIVE

Příspěvekod Jaguar004 » ned dub 04, 2004 20:18

tak jak do toho jdu takhle...

vyberu si zapas (jak jsem se docet value bett) kde si myslim, ze favorit ma vysi kurz nez by mel mit... 1,5-1,7. a na nej vsadim urcitou castku. Zapas se musi hrat live ... tedy musi byt moznost sazet live.

Pak si spocitam, jake kurzy musi byt na soupere a jaka moje sazka pri ruznych kurzech abych vydelal at vyhraje ten nebo ten. Skoro v kazdem zapase se stane, ze favorit odskoci na 1-2 gemy a v tu chvili leti kurz na outsidera primo raketove nahoru... spravny cas vsadit.
Uživatelský avatar
Jaguar004
Host
Host
 
Příspěvky: 288
Registrován: pát úno 20, 2004 10:21

Příspěvekod Jaguar004 » ned dub 04, 2004 20:25

Od AMZ

Ještì k livebettingu u tenisu: tam se podle vývoje gamù a setù rychle mìní kurzy. Nejlepší je pøipravit si pøed utkáním tabulku s kurzy a vklady, tak abys byl v plusu, a? vsadíš jednoho nebo druhého hráèe. Podle vývoje zápasu pak rychle reagovat (sázet). Vèera u zápasu Coria - Gonzalez se napøíklad podle vývoje utkání pohybovaly kurzy do 8,50 na Coriu a do 17,00 na Gonzaleze. Pøi správné taktice nešlo prohrát. Coria je obrovský bojovník a døíè, dokázal už to nejednou pøedtím - naposledy proti Benneteauovi.

Od: Orebit
Jen dodam, ze porvni sazka by mela byt jeste pred zahajenim (kurz na favorita hned po zacatku klesa a uz nemusi jin nahoru). Tabulka byt musi taky uz pred zapasem.


tak panove, system na fotbal jsem nedokazal vymyslet, takze se toho radeji vzdam a budu cekat vzdycky az na tenis, tam to funguje
Uživatelský avatar
Jaguar004
Host
Host
 
Příspěvky: 288
Registrován: pát úno 20, 2004 10:21

Prográmek

Příspěvekod lahvik » ned srp 29, 2010 7:44

Zdravím, tenhle pojišťovací systém je dobrý, samozřejmě má však i svá úskalí (např. favorit teče od začátku a na outsidera už po zbytek zápasu nebude výhodný kurz). Nicméně i v tom případě je lepší prohrát např. 10 procent vsazené částky než částku celou, že. :)
Ohledně té připravené tabulky před zápasem - manželka mi udělala program, který to vše počítá za mě, jen zadám původní kurz a vklad, nový kurz (ten, který v dané chvíli vidím v nabídce u protihráče) a program mi ihned řekne, kolik mám vsadit. Resp. vypočítá, jaká sázka je nejlepší pro to, aby profit v obou případech byl stejný (popř. co nejmenší ztráta v obou případech). Zároveň je ve výsledku započítána i provize sázkovky z výhry (konkrétně se jedná o betfair). Hodně to usnadňuje život. :)
lahvik
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 29, 2010 7:36


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron