kde na TENIS

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

kde na TENIS

Příspěvekod andik_007 » ned led 01, 2006 20:33

chtìl bych se zeptat která je nej sazkovka na tenis zaène sezona tak a? sem pøipravený !!!!!!!!
Uživatelský avatar
andik_007
Host
Host
 
Příspěvky: 511
Registrován: pát led 21, 2005 0:36
Bydliště: HOliCE

Příspěvekod TDG » pon led 02, 2006 12:29

Na kursy urèitì PinnacleSports, ale jdou tam sázet jen sóla. Na "pøekvápka" je nejlepší Betandwin, který má výrazné podkursy na favority, jinak Centrebet, Bet365, Expekt.
Uživatelský avatar
TDG
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 910
Registrován: stř říj 05, 2005 14:55
Bydliště: Kladno

Příspěvekod ipsoft » pon led 02, 2006 12:51

najlepsie sazkovky na tenis su v poradi:
1. 5dimes.com
2. pinnaclesports.com
3. fonbet.com

5Dimes vypisuje aj debly, niekedy aj ITF aj juniorske semif.+final, moznost hrat AKOvky, vyborne kurzy
Pinnacle ma najvyssiu kurzovu hladinu, nevyhoda je len SOLO, a nevypisuju debly a mensie turnaje
Fonbet ma mensie kurzy na favoritov, ale zasa vypisuje vsetko aj debly aj mensie turnaje, velkou vyhodou je moznost tipovat presny vysledok pri kazdom vypisanom zapase...
Uživatelský avatar
ipsoft
Host
Host
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtv zář 09, 2004 13:52
Bydliště: Zvolen, SR

Příspěvekod andik_007 » pon led 02, 2006 13:26

díky moc
Uživatelský avatar
andik_007
Host
Host
 
Příspěvky: 511
Registrován: pát led 21, 2005 0:36
Bydliště: HOliCE

Příspěvekod Misho88 » pát led 20, 2006 21:01

andik_007 píše:díky moc
ja si myslim ze Pinnacle ja najlepsie... hlavne kvoli kurzom... :D
Misho88
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován: úte srp 30, 2005 12:34
Bydliště: Košice

Příspěvekod andik_007 » pon dub 10, 2006 21:35

Zajímalo by mì co øíkate na vsázení tenisu na GAMEBOOKRS kdo má zkušenosti tak sem s nimi :?:

:arrow: Líbi se mi že vypisují i CHallengery a na okruhy ATP jsou sazky s HCP, over,under apod.
:arrow: zajimalo by mì jak øeší skreè

za pøipadne zkušenosti a postøehy budu rád :!:
dìkuji
Lepší Brabec v hrsti, nežli Pelta na střeše.
Uživatelský avatar
andik_007
Host
Host
 
Příspěvky: 511
Registrován: pát led 21, 2005 0:36
Bydliště: HOliCE

Příspěvekod Johnny.Rebel » úte dub 11, 2006 2:06

andik_007 píše:Zajímalo by mì co øíkate na vsázení tenisu na GAMEBOOKRS kdo má zkušenosti tak sem s nimi :?:

:arrow: Líbi se mi že vypisují i CHallengery a na okruhy ATP jsou sazky s HCP, over,under apod.
:arrow: zajimalo by mì jak øeší skreè

za pøipadne zkušenosti a postøehy budu rád :!:
dìkuji


já si právì kvùli tenisové nabídce vybral GB, sice kurzy nìkdy jsou krapet nižší než jinde, ale ta nabídka rozšíøena o challangery, to kompenzuje, vèetnì handicapù, poètù setù atd .. navíc pøes P2P se dají najít obèas i mnohem vyšší kurzy než normál .. zatím jsem tedy spokojen a vìøím, že i budu nadále :)

skreèe øeší kurzem 1.00 a je jedno, zda je to tenista ,proti kterému se jde, nebo na kterého se tipuje .. ted ale pøesnì nevím, zda po prvním odehr.setu se to už nevyhodnocuje jako prohraný zápas .. ale to tu jistì objasní nìkdo další 8)
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod soustek » úte dub 11, 2006 6:04

Tak pro me to je asi v tomto poradi...

1) 5dimes (ako + velka nabidka)
2) Fonbet (to same)
3) GB (to same)
4) Pinnalce (kursy)

u ostatnich to uz neni ono...treba u Expektu obcas chybej zapasy na hlavni turnaj...
Uživatelský avatar
soustek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1390
Registrován: ned črc 10, 2005 15:02
Bydliště: Nymburk

Příspěvekod Gintonic » úte dub 11, 2006 8:06

Johnny.Rebel píše:
andik_007 píše:Zajímalo by mì co øíkate na vsázení tenisu na GAMEBOOKRS kdo má zkušenosti tak sem s nimi :?:

:arrow: Líbi se mi že vypisují i CHallengery a na okruhy ATP jsou sazky s HCP, over,under apod.
:arrow: zajimalo by mì jak øeší skreè

za pøipadne zkušenosti a postøehy budu rád :!:
dìkuji


já si právì kvùli tenisové nabídce vybral GB, sice kurzy nìkdy jsou krapet nižší než jinde, ale ta nabídka rozšíøena o challangery, to kompenzuje, vèetnì handicapù, poètù setù atd .. navíc pøes P2P se dají najít obèas i mnohem vyšší kurzy než normál .. zatím jsem tedy spokojen a vìøím, že i budu nadále :)

skreèe øeší kurzem 1.00 a je jedno, zda je to tenista ,proti kterému se jde, nebo na kterého se tipuje .. ted ale pøesnì nevím, zda po prvním odehr.setu se to už nevyhodnocuje jako prohraný zápas .. ale to tu jistì objasní nìkdo další 8)



Ja také upøednostòuji GAMEBOOKERS, mohu je jen a jen doporuèit !
Uživatelský avatar
Gintonic
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1945
Registrován: čtv zář 30, 2004 17:24
Bydliště: Praha


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron