PC nenajede po instalaci W XP .... SPYWARE problemy, atd.

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod bobos » stř bře 08, 2006 17:05

Vladan Hynek píše:Za 15 let si zálohu na CD nebo DVD už nebudeš mít na èem pøeèíst :lol:
Já taky používám jen FIREWALL a bohatì to staèí. Všechno je jen otázka vhodného výbìru navštìvovaných stránek.


Jde mi proste o to, ze neznam zadne medium, kteremu bych veril natolik, ze bych tam byl ochoten dat ta "top" data, proste nic nefunguje vecne. :roll:

Obcas se strankam s cracky ci serialy nevyhnu, neda se nic delat... :oops:
Uživatelský avatar
bobos
Host
Host
 
Příspěvky: 391
Registrován: úte led 11, 2005 0:21

Příspěvekod -=Ondra=- » stř bře 08, 2006 17:12

bobos píše:
Vladan Hynek píše:Za 15 let si zálohu na CD nebo DVD už nebudeš mít na èem pøeèíst :lol:
Já taky používám jen FIREWALL a bohatì to staèí. Všechno je jen otázka vhodného výbìru navštìvovaných stránek.


Jde mi proste o to, ze neznam zadne medium, kteremu bych veril natolik, ze bych tam byl ochoten dat ta "top" data, proste nic nefunguje vecne. :roll:

Obcas se strankam s cracky ci serialy nevyhnu, neda se nic delat... :oops:


No jde se jim vyhnout... cracky muzes vyhledavat na DC++ bez problemu... Kazdopadne pokud to otviras pres FireFox tak to snad zas tak neva...

Co se tyce dlouholetosti, tak ti DVD staci... vzdyt neni prece problem si to jednou za 5-8-10 let prepalit na novy DVD nebo pripadne na novy druh media, co v tu danou dobu bude, ne?
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod Vladan Hynek » stř bře 08, 2006 17:20

bobos píše:
Vladan Hynek píše:Za 15 let si zálohu na CD nebo DVD už nebudeš mít na èem pøeèíst :lol:
Já taky používám jen FIREWALL a bohatì to staèí. Všechno je jen otázka vhodného výbìru navštìvovaných stránek.


Jde mi proste o to, ze neznam zadne medium, kteremu bych veril natolik, ze bych tam byl ochoten dat ta "top" data, proste nic nefunguje vecne. :roll:

Obcas se strankam s cracky ci serialy nevyhnu, neda se nic delat... :oops:


To ani popsaný papír nefunguje vìènì. :)
Životnost medíí (CD, DVD) je vpodstatì neomezená. Samozøejmì pøi ideálních podmínkách skladování.
Takže pokud provedeš zálohu tìch dat 2 krát, tak šance že budou po 15ti letech obì špatná je jako vyhrát ve sportce :lol:
Nedìlám si srandu, je to mùj obor :wink:
Vladan Hynek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 449
Registrován: stř čer 22, 2005 7:31
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod -=Ondra=- » stř bře 08, 2006 18:03

Vladan Hynek píše:To ani popsaný papír nefunguje vìènì. :)
Životnost medíí (CD, DVD) je vpodstatì neomezená. Samozøejmì pøi ideálních podmínkách skladování.
Takže pokud provedeš zálohu tìch dat 2 krát, tak šance že budou po 15ti letech obì špatná je jako vyhrát ve sportce :lol:
Nedìlám si srandu, je to mùj obor :wink:


Pod toto bych se podepsal... duplikatni zaloha na kvalitni medium od Japonskych mistru TY ti vydrzi 20let pri dobrem skladovani uplne v klidku a i s prstem v zadecku.... :lol:
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod zirkonxx » stř bře 08, 2006 19:54

-=Ondra=- píše:No jde se jim vyhnout... cracky muzes vyhledavat na DC++ bez problemu... Kazdopadne pokud to otviras pres FireFox tak to snad zas tak neva...

Co se tyce dlouholetosti, tak ti DVD staci... vzdyt neni prece problem si to jednou za 5-8-10 let prepalit na novy DVD nebo pripadne na novy druh media, co v tu danou dobu bude, ne?


a tam nebuze byt v cracku trojan kdyz nepouzivas antivirus... a hw wall ti nezabrani komunikaci na 80 portu nemas nahodou linux :wink:
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Příspěvekod zirkonxx » stř bře 08, 2006 19:57

urcite doporucuji pro mensi mnozstvi dat CD-R
to uz je zivotnost na dlouho..
a kdyz uz tak jednou za pet let muzete media zkopirovat..
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Příspěvekod zirkonxx » stř bře 08, 2006 19:59

-=Ondra=- píše:No jde se jim vyhnout... cracky muzes vyhledavat na DC++ bez problemu... Kazdopadne pokud to otviras pres FireFox tak to snad zas tak neva...

Co se tyce dlouholetosti, tak ti DVD staci... vzdyt neni prece problem si to jednou za 5-8-10 let prepalit na novy DVD nebo pripadne na novy druh media, co v tu danou dobu bude, ne?


a tam nebuze byt v cracku trojan kdyz nepouzivas antivirus... (v souborech z DC++) a hw wall ti nezabrani komunikaci na 80 portu nemas nahodou linux :wink:
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Příspěvekod -=Ondra=- » stř bře 08, 2006 20:30

Trochu jsem mene chapavy a nepochopil otazku... Kazdopdne cracky a tyhle podobny veci ted nestahuji... a kdyz uz tak se snazim v praci.. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Předchozí

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron