Angliètina

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Angliètina

Příspěvekod JaraP » pon kvě 15, 2006 20:16

Nìjak se mi rozmnožily eura na interwettenu, tak jsem si je chtìl stáhnout na MB. Je to první výbìr, tak chtìli, abych jim poslal kopii pasu. Poslali mi níže uvedený kratièký mail. Jestli tomu dobøe rozumím, tak mi øíkají, že první výplata musí být na bankovní úèet. nejsem si jistý svou angliètinou, tak prosím o potvrzení mé domnìnky. V tom pøípadì nechápu, proè jim nevadilo, že veškeré peníze jsem tam vkládal z MB. Taky nechápu, proè mì na to neupozornili hnedv prvním mailu, když po mì chtìli ten pas.

Dík za pomoc.


Tady je ten mail:

Dear Sir,

thank you for the copy of your passport. You can order a payout now. Please note that the first payout has to be done via bank transfer.

kind regards,


INTERWETTEN-TEAM
sportu zdar a sázení zvlášť :)
Uživatelský avatar
JaraP
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1487
Registrován: úte zář 07, 2004 11:11
Bydliště: Ivančice

Příspěvekod qwertyy » pon kvě 15, 2006 20:35

jj, první výbìr na úèet :wink:
"Práce je poslední zpùsob jak si vydìlat peníze"


MOD: fotbal - Itálie
Uživatelský avatar
qwertyy
Host
Host
 
Příspěvky: 1251
Registrován: úte bře 09, 2004 9:19
Bydliště: Jemnice

Příspěvekod JaraP » úte kvě 16, 2006 17:49

dík :wink:
sportu zdar a sázení zvlášť :)
Uživatelský avatar
JaraP
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1487
Registrován: úte zář 07, 2004 11:11
Bydliště: Ivančice

Příspěvekod AMZ » čtv čer 01, 2006 11:16

----------------------------------------------------------------

Mùžete mi, prosím, pøesnì pøeložit do èeštiny vìtu:

In addition, you will receive a matching bonus of $ 50.00 when you reach your wager qualifications.

Dìkuji.

Je to nìco ve smyslu /hodnì volnì pøeloženo/, že dostanu bonus 50 USD, když mé sázky splní kvalifikaèní limit?

----------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod widush » čtv čer 01, 2006 12:04

AMZ píše:----------------------------------------------------------------

Mùžete mi, prosím, pøesnì pøeložit do èeštiny vìtu:

In addition, you will receive a matching bonus of $ 50.00 when you reach your wager qualifications.

Dìkuji.

Je to nìco ve smyslu /hodnì volnì pøeloženo/, že dostanu bonus 50 USD, když mé sázky splní kvalifikaèní limit?

----------------------------------------------------------------


Áno,presne tak!
Uživatelský avatar
widush
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1542
Registrován: sob dub 23, 2005 8:47
Bydliště: pri počítači

Příspěvekod AMZ » čtv čer 01, 2006 12:15

----------------------------------------------------------------

to widush: dìkuji :wink:

----------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod kali » čtv čer 01, 2006 15:43

Ad Interwetten a prvni withdrawal na bank account - to jsem nevedel a nepotesilo mne to ani za mak :?
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod AMZ » pon čer 12, 2006 12:51

-------------------------------------------------------------

Od sázkovky bet365 jsem dostal nabídku na bonus 15% ke vkladu. Problém je v tom, že první vklad jsem pøed léty provádìl bankovním pøevodem, což mì stálo nemalé peníze za bankovní poplatky. Nyní už využívám služeb Moneybookers, což je pochopitelnì mnohem výhodnìjší a rychlejší.

Potíž u bet365 je v tom, že abych mohl použít vklad pøes Moneybbokers, musím mít u nich na úètu nulu - tedy žádná Eura. Až poté mùžu zmìnit "detaily vkladu", v mém pøípadì místo banky nastavit Moneybookers. Znamená to vybrat úèet a peníze pøevést pøes banku domù. Ale to budu platit bankovní poplatky. Pak budu mít na úètu koneènì nulu a budu si moci zmìnil deposit z banky na Moneybookers.

Kdyby se proto nìkdo z vás nudil, potøeboval bych pøeložit z èeštiny do angliètiny tyto vìty. Asi bych ho nìjakým zpùsobem sám sesmolil, ale nechci to psát "jako prase". Zde je text:

Dìkuji za nabídnutý bonus ve výši 15 procent k Mistrovství svìta v kopané. Bonus bohužel nemùžu využít.

Váš systém mi neumožòuje zmìnit nastavení vkladu. Døíve jsem používal vklad pøes banku. Nyní už využívám vklady a výbìry pouze prostøednictvím internetové penìženky Moneybookers.

Pro Vaši pøedstavu: Pøi vkladu 150 Eur je mezinárodní bankovní poplatek v Èeské republice 23 EUR!!! Což znamená, že za bankovní poplatky bych dal témìø stejnou èástku, jakou vy nabízíte za bonus. Proè bych takový bonus využíval?

Pokud nemohu sám a svobodnì rozhodovat o tom, jakým zpùsobem k vám vložím a vyberu své peníze, nemám o žádný podobný bonus zájem. U naprosté vìtšiny ostatních sázkových kanceláøí si mohu kdykoli zmìnit zpùsob vkladu penìz. U bet365 taková možnost není. Je tøeba si složitì dopisovat pøes e-maily, na což nemám èas. A proè bych tak èinil, když u jiných internetových sázkových kanceláøí takové problémy s vklady a výbìry nejsou? Až se váš pøístup ke klientùm zlepší, opìt budu vašich služeb využívat.


-------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod Rafael » pon čer 12, 2006 13:16

No pokud se ti to nechce psát tak mùžeš zkusit službu livechat kterou nabízí...
Uživatelský avatar
Rafael
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3381
Registrován: stř úno 11, 2004 10:04
Bydliště: Umag

Příspěvekod AMZ » pon čer 12, 2006 14:03

----------------------------------------------------------------

Problém s bet365 je už vyøešen.

----------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron