Dvojitá registrace

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Dvojitá registrace

Příspěvekod JaraP » pon kvě 29, 2006 9:28

Povedlo se mi dvakrát se zaregistrovat u Pinnaclu.

Registroval jsem se tam loni, ale ani jsem tam nevkládal peníze - z dùvodu tìch jejich velkých limitù na výbìr (500 Eur).
Poslední dobou jsem rozmnožil svùj bank a øíkal jsem si, že by se tam dalo sázet i pøes ten vysoký limit. Jenže jsem zapomnìl, že už tam jsem jednou registrovaný a zaregistroval se znovu. Došel jsem na to v sobotu a poslal jim tam mail, kde jsem svou chatrnou angliètinou popsal svou chybu a požádal je o øešení. Zatím mi nikdo neodepsal.

Myslím, že by to snad nemusel být nìjak velký problém, protože ani pøi jedné registraci jsem nedostal žádný bonus, tak by to snad mohli vyøešit zrušením jednoho konta. Doufám, že když pošlu na jedno z tìch mých kont nìjaké peníze, tak mi nìjak nepropadnou nebo nezùstanou na delší dobu nìjak blokované.

Nemáte s podobným pøípadem zkušenosti?
sportu zdar a sázení zvlášť :)
Uživatelský avatar
JaraP
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1487
Registrován: úte zář 07, 2004 11:11
Bydliště: Ivančice

Příspěvekod soustek » pon kvě 29, 2006 9:31

Mam, taky jsem jim pak napsal ze mam dva ucty a oni se me zeptali, kterej chci zrusit...Tak jsem jim odepsal, ze ten starej chci zrusit a oni mi to zrusili...

izi :wink:
Uživatelský avatar
soustek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1390
Registrován: ned črc 10, 2005 15:02
Bydliště: Nymburk

Příspěvekod AMZ » pon kvě 29, 2006 10:44

-------------------------------------------------------------

Také jsem øešil podobný problém, ikdyž chyba nebyla na mé stranì.

Mìl jsem úèty u Unibetu a MrBookmakera. Na konci roku 2005 koupil Unibet sázkovku MrBookmaker.

Domníval jsem se, že úèet od MrBookmakera mi automaticky zruší a peníze pøevedou na pùvodní úèet u Unibetu. Nestalo se a tak jsem mì dva úèty. Pìt mìsícù jsem používal oba dva a na nic nepøišli. Celkem se daøilo a peníze pøibývaly. Rozhodl jsem se dále neriskovat. V kvìtnu jsem jim napsal, že mám u nich dva úèty a protože neumím anglicky, nemohl jsem jim to døíve sdìlit, až nyní - kdy už mají e-mail pro èeské zákazníky. Odpovìdìli mi, jeden úèet zrušili a peníze pøevedli na ten pùvodní u Unibetu.

Takže spokojenost.

-------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron