System magic 5 :-)))

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Devron » sob led 13, 2007 22:32

kvcr píše:No, já už jsem o tom psal na K2 - pro mne je Supermagic (tedy sázka Magic 5, doplněná o tip na remízu - tady si nejsem úplně jistý, kdyžtak mne oprav) nevýhodná, protože mi nejčastěji "uteče" výhra v jiném výsledku (např. 3:2, 4:0, 4:1). Jištění remízy mi za tak drastické snížení výsledného kursu nestojí - když bych si prošel celou historii tipů, jsem si jistý, že lepší výsledky má Magic než Supermagic. A když jsme u toho, nejlepší je (až na výjimky s kursy pod 1,25) vsadit čistou jedničku. Jediný zajímavý efekt, který tu ověřuji, je spojení Magic 5 a Martingale.


ja sem to nedoplnoval tipem na remizu, ale tipem na remizu i hosty... pak to utekalo jen pri vysledcich 3:2, 4:1 atd...

kdyz vybiras under zapasy... tak se to dalo...
martinagle je zradna vec...na to bacha :)
yres.cz
Uživatelský avatar
Devron
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 380
Registrován: pon lis 01, 2004 0:13

Příspěvekod kvcr » ned led 14, 2007 8:51

Ano, díky, nepamatoval jsem si to přesně, ale jinak to pro mne nic nemění, při mých tipech je právě nebezpečí, že domácí vyhrají "nesprávným" výsledkem.
O nebezpečnosti Martingale samozřejmě vím, proto ho hraju jen do čtyř kroků. Zkouším tady (a veřejně, myslím, že nějakou vypovídací schopnost to má), jestli (a jak často) se dají udělat v Magic 5 čtyři chyby za sebou. Určitě to po nějaké době vyhodnotím.
kvcr
Host
Host
 
Příspěvky: 286
Registrován: pát čer 02, 2006 18:21

Příspěvekod kvcr » ned led 14, 2007 9:38

Valencia - Levante 3:0, tip Magic 5 OK

stav banku: 2.96 unit
-----------------------------------------------------------------------------------

Aves - Porto 14.1. 20:45
-----------------------------------------------
Porto táhne opět jednu ze svých skvělých sezón, hřeje se na čele ligy se čtyřbodovým náskokem a zápasem k dobru před druhým Sportingem a dnes po zimní přestávce zajíždí na hřiště předposledního Aves. V následujícím období ho čekají boje na více frontách, zejména v Lize Mistrů, kde své ambice rozhodně má, a tak by určitě rádo nasbíralo nějaký ten náskok, aby "bylo z čeho brát". Venkovní bilance je velmi pěkná 5-1-1 a skóre 13-4, jediná prohra s Bragou. Aves má doma 2-0-5 a skóre 6-8 a zatím to vypadá na sestup zpět do 2.ligy. Určitě se v zimní pauze motivovalo na zlepšení domácích výsledků, dnes to ale asi bude těžko proveditelné. Naposledy spolu hráli v roce 2000 (0:1). Porto i přes náskok na čele potřebuje mít rezervu pro následující vyčerpávající období, proto věřím, že si tři body vybojuje (a nejlépe s méně než čtyřmi vstřelenými góly). GL.

Další statistiky:

http://www.liga.cz/fotbal/portugalsko/1 ... id=6116566

Aves - Porto, můj tip FC Porto Magic 5 (výsledky 0:1, 0:2, 0:3, 1:2, 1:3)

Kurs @1,78 Expekt, BWin a Sportingbet

Vklad 1 unit

Díky za připomínky a GL při vašich tipech.
kvcr
Host
Host
 
Příspěvky: 286
Registrován: pát čer 02, 2006 18:21

Příspěvekod kvcr » pát led 19, 2007 13:45

Aves - Porto 0:2, tip Magic 5 OK

stav banku: 3.74 unit
-----------------------------------------------------------------------------------

Celtic - St.Mirren 20.1. 16:00
-----------------------------------------------
Celtic rozhodně nebýval tým vhodný na použití Magic 5, letos je ale vše jinak. Podstatně se zlepšila defenzíva na úkor ofenzívy a zápasy často končí 1:0. Samozřejmě je to dáno také tím, že soupeři se už nesnaží Celtic přehrát, ale uhrát s ním bod. Celtic vede v pohodě ligu o 17 bodů před Rangers a v podstatě tedy nemá příliš o co hrát, jeho skvělí fanoušci však dokáží hráče vždy znovu namotivovat. Letošní domácí bilance je 11-1-0 a skóre 24-6. St.Mirren má podle očekávání záchranářské starosti a venku ne úplně špatnou bilanci 2-4-6 a skóre 9-18. První letošní zápas skončil 2:0, předtím spolu nehráli. Celtic má doma obrovskou podporu fanoušků a v žádném zápase je nechce zklamat, proto věřím, že si tři body vybojuje (a nejlépe s méně než čtyřmi vstřelenými góly). GL.

Další statistiky:

http://www.liga.cz/fotbal/skotsko/1-sko ... id=6099331

Celtic - St. Mirren, můj tip Celtic Magic 5 (výsledky 1:0, 2:0, 3:0, 2:1, 3:1)

Kurs @1,66 Expekt, BWin a Sportingbet

Vklad 1 unit

Díky za připomínky a GL při vašich tipech.
kvcr
Host
Host
 
Příspěvky: 286
Registrován: pát čer 02, 2006 18:21

Příspěvekod kvcr » pát led 26, 2007 11:28

Dávat Magic 5 na skotský fotbal je nesmysl, teď už to vím :roll: :

Celtic - St. Mirren 5:1, tip Magic 5 KO

stav banku: 2.74 unit
-----------------------------------------------------------------------------------

Leiria - Porto 26.1. 21:30
-----------------------------------------------
Porto táhne opět jednu ze svých skvělých sezón, hřeje se na čele ligy se sedmibodovým náskokem před druhým Sportingem a dnes se utká s Leirií. V následujícím období ho čekají boje na více frontách, zejména v Lize Mistrů, kde své ambice rozhodně má, a tak by určitě rádo nasbíralo nějaký ten náskok, aby "bylo z čeho brát". Venkovní bilance je velmi pěkná 6-1-1 a skóre 15-4, jediná prohra s Bragou. Leiria letos začala poměrně dobře, je sedmá a venku jí to jde zatím lépe nž doma. Doma má bilanci 2-4-1 a skóre 5-6, celkem v jejích 15 zápasech padlo 28 gólů, spíše tedy spoléhá na dobrou obranu (proto má zřejmě lepší výsledky doma, kde jí stačí brejky). Výsledky posledních let 1:3, 0:1, 1:3, 2:2, 1:1. Tento zápas bude pro Porto těžký, ale i přes náskok na čele potřebuje mít rezervu pro následující vyčerpávající období, proto věřím, že si tři body vybojuje (a nejlépe s méně než čtyřmi vstřelenými góly). GL.

Další statistiky:

http://www.liga.cz/fotbal/portugalsko/1 ... id=6116579

Leiria - Porto, můj tip FC Porto Magic 5 (výsledky 0:1, 0:2, 0:3, 1:2, 1:3)
+ konstanta 1,45 Liberec - Znojmo

Kurs @2,69 Expekt, BWin a Sportingbet

Vklad 1 unit

Díky za připomínky a GL při vašich tipech.
kvcr
Host
Host
 
Příspěvky: 286
Registrován: pát čer 02, 2006 18:21

Předchozí

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron