AKTUALIZOVANA PRAVIDLA K 26.2.2009

Pravidla fóra

Moderátor: Moderátoři

AKTUALIZOVANA PRAVIDLA K 26.2.2009

Příspěvekod quinton » čtv úno 26, 2009 14:18

I. CHOVÁNÍ NA FÓRU

1) Na fóru nejsou přípustné žádné urážky a vulgarismy, které by útočily na jakékoliv současné či bývalé fyzické i právnické subjekty. Nejsou přípustné výrazy, obrázky, nebo texty útočící na nějakou rasu, víru, národnost či náboženství. Toto se týká textů v příspěvcích, v podpisu i v avataru. Případné porušení tohoto pravidla či případné náznaky hádek budou smazány a řešeny podmíněným trestem (délku určí admini), nepodmíněným trestem -> KICK ze skupiny members, popřípadě BANem na IP adresu.

2) Nikdy neútočte na člověka, jehož tip byl neúspěšný. Vše sázíte na vlastní riziko. Profisazkar.com nenese žádnou zodpovědnost na tipech, vložených na fórum. Vzhledem k tomu že útok na kolegu-tipéra za neúspěšný tip je obecně považován za jednu z nejneserióznějších věcí v sázkařském prostředí bude podobný prohřešek trestán podstatně razantněji.

3) Nespamujte zbytečně forum. Diskuzi, neřešící přímo téma k danému tipu nebo analýze, vyřeště pomocí soukromých zpráv. Zbytečné příspěvky budou mazány.

4) Přidávajte pouze vlastní analýzy a info. Pokud se rozhodnete vložit cizí práci, uveďte autora a stránky ze kterých je analýza či info přejato. Přejímání cizího infa za své je v sázkařských kruzích nemorální a nevrhá dobré světlo na tyto stránky - takový přestupek bude trestán podmínkou, popř. vyřazením z members. V případě že některý z Memberů vynese z tohoto fóra něčí práci bez svolení autora a v případě že toto vynesení mu bude prokázáno, pak bude okamžitě ze skupiny Members vyřazen. Individuálně mohou moderátoři tento prohřešek řešit také banem pro tyto stránky.


5) Je zakázána propagace jiných webů a serverů bez vědomí a souhlasu adminů. Vyjímku tvoří bod 4), kdy se autor odkazuje na info jiné osoby.
Povolena je adresa webu v signature.

II. PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ TIPŮ NA FÓRUM

1) Prosím, zakládejte téma ve stejném tvaru: LIGA - Datum
Nezakládejte téma pro jednotlivé zápasy.
SPRÁVNĚ: NHL - 16.11. , 1. Itálie - 17.-19.11., atd ...
NESPRÁVNĚ: Sparta - Slavie , Dohrávka Španělské ligy, atd ...
Zdublovaná témata budou moderátorem sjednocena a příspěvky přesunuty do téma, které bylo vytvořeno jako první.

2) Každý tip uveřejněný na stránkách profisazkar.com musí obsahovat : jména soupeřů, datum a přesný čas začátku zápasu, kurs z dostupné sázkové kanceláře, aktuální v době psaní příspěvku a minimálně několika větami zdůvodnění doporučovaného tipu. Nebude-li uváděný tip obsahovat některou z povinných položek, bude member moderatorem upozornen a bude-li member povinne polozky pomijet opakovaně pak bude tip smazán z fóra a bude vymazán i ze skriptu.

3) Každý člen je povinen své tipy vyhodnotit a uvést konečný výsledek! Vyhodnocení svého tipu se bere jako samozřejmost a to v co nejkratší možné době (max. 1 týden).
Opakované nevyhodnocení vlastního tipu se považuje za porušení pravidel a jako takový bude potrestán.

4) Vklad/důvěru hodnotíme stupnicí 0,5-10/10, přičemž 0,5/10 značí vklad/důvěru nejmenší, 10/10 vklad/důvěru největší. Každý člen je povinen mít v podpisu napsaný svůj staking systém.

5) Je zakázáno přidávat tipy na veškerá volně přístupná místa na internetu předtím, než budou umístěna na PS. Takový tip bude okamžitě mazán a member potrestán.

6) Na jednu analyzovanou příležitost mohou být oficiálně postovány pouze dva tipy. Primární cílem pravidla osmi tipů je, aby bylo vsazeno pokud možno na 8 zápasů, nikoliv, aby toto měsíční penzum bylo splněno osmi podobnými tipy na jeden zápas.

7) Součet units věnovaných jednomu zápasu nesmí přesahovat 10/10


III. MEMBERS

1) Do části Members jsou zájemci přijímáni na základě své činnosti v tématu Žádosti o přijetí (popr. jinde viz bod 1e)
1a) Žadatel bude psát do Žádostí o přijetí v jakémkoliv časovém úseku celkem 10 tipů. Každý tip napsaný v této části musí obsahovat : jména obou soupeřů, označení soutěže, datum a čas zápasu, kurs ve kterém žadatel tip sází aktuální v danou dobu, uvedení sázkové kanceláře, uvedení důvěry/vkladu ve formátu 0,5-10/10, textové zdůvodnění tipu.
1b) Žadatel je povinen si své tipy sám číslovat a po odehrání vyhodnocovat ........... Pořadové číslo tipu bude vždy na prvním místě příspěvku. Žadatel je také povinen vést si statistiku svých předešlých tipů v Žádostech o přijetí, v signture ve stylu: "ŽÁDOSTI O PŘIJETÍ Vyhry: X , Prohry: X , Vráceno: X , profit: +/-X". Do skriptu je povoleno přidávat pouze single nebo double sázky. V případě double sázky, musi byt u každého tipu přidán přimý odkaz na druhý zápas, přičemž toto pravidlo o odkazu neplatí za situace, kdy se jedná o double složený ze zápasu jedné a téže soutěže.
Tip musí být umístěn nejpozději 30 minut před začátkem utkání.

1c) Nesplnění jakékoliv z poviností znamená anulování tipu (tipů) žadatele. Po dopsání všech deseti požadovaných tipů bude nejpozději do dvou týdnů rozhodnuto o přijetí či nepřijetí žadatele do sekce Members.
1d) O přijetí žadatelů do Members bude rozhodovat pět moderátorů fóra hlasováním, kde každý moderátor hodnotí žadatele na stupnici 0-100%, přičemž pro přijetí žadatele je potřeba minimálně 300%. Hlasování moderátorů je zahájeno až po veřejné diskuzi všech členů members na konkrétního žadatele.

1e) Zadatel ma pravo zazadat o moznost pridavat tipy rovnou do uzavrene sekce v pripade, ze nechce, aby jeho tipy videli ostatni zadatele ci anonymni navstevnici serveru. Tato moznost je dana vsem zadatelum, avsak dany zadatel musi v zadosti uvest, ktery member ci moderator souhlasi s tim, ze za neho bude tipy do uzavrene zony pridavat. (zadatel samozrejme nema pristup do uzavrene sekce umoznen)

2) Každy člen Members je povinen aktivně se účastnit na fóru. Pod pojmem aktivně se rozumí následující: celkově je member povinen během kalendářního roku prezentovat nejméně 70 tipů. Pocet aktivnych mesiacov pre ucely statistiky je 10 (okrem jul,august). Vyhodnocovat budeme kazde dva mesiace kedy je potrebne mat splneny pocet tipov 14 alebo mat priemer za poslednych 12 mesiacov 7,0 tipu mesacne. Ak nie, nasleduje podmienka na dalsie dva mesiace kedy treba doplnit tipy aby znova vznikol priemer 7,0..

V případě dočasného vyřazeni z members na vlastní žádost se v závislosti na délce přerušení uživateli odečte poměrná část tipů z celkového počtu 70. Totéž platí i pro nováčky, kteří se dostávají do members v průběhu roku, i u nich je celkový roční počet povinných tipu stanoven na základě toho, v jakém měsíci přicházi na forum.

Při nesplnění pravidla o aktivní účasti následuje podmínečné vyloučení a při opakovaném nesplnění KICK z uzavřené skupiny. Při nesplnění minimálního ročního počtu tipů, tj. 70 (případně poměrná část), je member od 1.1. následujícího roku přeřazen do exmembers. Návrat zpět do members mu bude umožněn, bude-li chybějící počet tipů doplněn a bude-li jeho yield minimálně 5%. Po návratu do members mu bude vypočítán minimální počet tipů.

2a) Pokud někdo nebude moci z určitých důvodů daný limit splnit, je možnost řešit situaci s některým z adminů či moderátorů např. dočasným přeřušením členství apod.

3) Každý Member je povinen vést si osobní statistiku. Každý tip u kterého je uveden vklad (důvěra), by měl být započítán do statistiky. V případě, že member z nějakého důvudu nechce tip zařadit do skriptu, pak danou skutečnost musí uvést u tipu (pokud tak neučiní bude moderatory vyzvan k vlozeni do skriptu). Member může psát na fórum i další a další analýzy a tipy - ovšem pokud nebude uveden vklad (důvěra), pak tento tip nebude započítán do statistiky. Pokud Member uvede na fórum třeba i 20 tipů měsíčně - ovšem bez uvedení vkladu (důvěry), jedná se opět o porušení pravidla o aktivní účasti na fóru. Znovu zdůrazňujeme, že aktivita Members se odvozuje od tipů ve skriptu - tedy od tipů s uvedeným vkladem (důvěrou).
Statistika se vede ve skriptu, do kterého se přihlásíte na MAIN site http://www.profisazkar.com
Každý soutěžní tip musí být nejpozdeji do 7 dnů po odehrani ve skriptu vyhodnocen.
Neuvedeni soutěžniho tipu do skriptu, nevyhodnocení v stanovené době a falšování statistiky se považují za porušení pravidel a budou trestány podmíněným, případně nepodmíněným vyloučením.


Analýza s tipem se musí nejdřivě objevit na fóru, potom až může být vložena do skriptu. Forum je stále prioritou. Do skriptu se tipy přidávají ihned poté, co jsou přidány na forum. Jsme jen lidi a co neuděláme hned, na to občas zapomínáme. Také to ulehčí práci moderátorům. Do skriptu není povinnost vkládat celou analýzu. Stačí pouze vyplněná hlavička tipu, textové zdůvodnění je na fóru postačující (ale nezakazujeme jí ani ve skriptu). Tip ve skriptu musí mít od autora textové zdůvodnění na fóru.

Pokud se member pokusí splnit měsíční limit spekulativním tipem, bude upozorněn moderátory fóra, tip mu nebude započítáván a po opakovaném používání spekulativních tipů bude vyloučen. O tom zda se jedná o tzv. spekulativní tip rozhodne hlasováním tým moderátorů.

4) Každý člen Members je zodpovědný za své výsledky. Chceme na sázení vydělávat, tudíž členové Members se zápornou bilancí budou vyloučeni.
Pro vyřazování bude platit následující systém:
Každému členovi Members, který skončí 1. den v měsíci se ziskovostí (yieldem) méně než 5%, se bude automaticky ve skriptu počítat zvlášť statistika pro následující měsíc. V tomto měsíci musí skončit v zelených číslech. Pokud se tak nestane, je vyřazen z Members. Pokud skončí daný měsíc v plusu, ale celkově je stále pod hranicí 5%, platí pro něj stále stejná podmínka jako v měsíci minulém až dokud se nedostane v celkovém yieldu minimálně na 5%.

Memberovi kterí za poslední tři měsíce nevytvořil plus je udělená podmínka, v délce trvání 3 měsíců. Pokud i v tomto čtvrtletí skončí v mínusu, bude přeřazen do exmembers. V případě, že member skončí v tomto kvartálu v plusu, ale nepodaří se mu smazat celou ztrátu, podmínká se přesouvá na další čtvrt roku, až dokud nebude celková ztráta vymazána. Member nebude vyřazen za dva po sobě jdoucí minusové kvartály, pokud v součtu posledních čtyř kvartálů (tedy kalendářního roku) vykazuje úspěšnost vyšší než 5%.
Zpět do uzavřené části fóra se member může vrátit ve chvíli, kdy smaže svou ztrátu ze dvou čtvrtletí, za která byl vyloučen.


5) Každý tip který bude napsán v sekci Members musí obsahovat stejné údaje, jako jsou vyžadovány v Žádostech o přijetí, tedy : jména obou soupeřů, označení soutěže, datum a čas zápasu, aktuální kurs ze sázkové kanceláře, která je uvedena ve skriptu, uvedení sázkové kanceláře, uvedení důvěry/vkladu ve formátu 1-10/10, textové zdůvodnění tipu. Délka textového zdůvodnění nemá minimální ani maximální ohraničení a pouze se doporučuje uvádět absence, vzájemnou bilanci soupeřů, aktuální formu i motivaci - prostě věci které mohou použít i ostatní pro tvorbu vlastního úsudku. Nebude-li uváděný tip obsahovat některou z povinných položek, bude member moderatorem upozornen a v pripade opakovaneho opomijeni povinnych polozek budou tip mazan ze skriptu i fora a nebude tak započítáván ani do minimálního počtu povinných měsíčních tipů.

6) Tip, který je na fórum přidán v předstihu menším než je 30 minut nelze být započítán do osobních statistik - tedy do skriptu. Bude-li tento tip přesto do skriptu přidán, bude moderátory vymazán.

Moderátoři fóra profisazkar.com si vyhrazují právo tato Pravidla upravit ve prospěch fóra, vyžádá-li si to aktuální situace.
Naposledy upravil quinton dne sob bře 03, 2012 10:09, celkově upraveno 4
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod quinton » pon kvě 18, 2009 12:47

Aktualizace, 18.5.2009

Souběžně s akcí "pročištění skriptu" vstupuje v platnost i pravidlo o minimálním vkladu. Do skriptu nesmí být přidán tip, který u dané sázkové kanceláře není možné vsadit minimálně za 100 euro / 3000 kč.
Pokud bude na takový tip vznesena stížnost ohledně maximální možné výše vkladu a autor neprokáže, že tip jde za tuto částku vsadit, bude okamžitě ze skriptu vymazán.
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod quinton » sob bře 03, 2012 10:10

aktualizace pravidel

II. PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ TIPŮ NA FÓRUM

.
.
.

6) Na jednu analyzovanou příležitost mohou být oficiálně postovány pouze dva tipy. Primární cílem pravidla osmi tipů je, aby bylo vsazeno pokud možno na 8 zápasů, nikoliv, aby toto měsíční penzum bylo splněno osmi podobnými tipy na jeden zápas.

7) Součet units věnovaných jednomu zápasu nesmí přesahovat 10/10
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod suptip » stř lis 07, 2012 7:15

AKTUALIZÁCIA 7.11.2012

Každý člen je povinen mít v podpisu napsaný svůj staking systém.
0,5/10 - normal
1/10 - big
Uživatelský avatar
suptip
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1903
Registrován: pát bře 09, 2007 12:44

Příspěvekod Rogino » pát lis 16, 2012 19:37

AKTUALIZACIA 16.11.2012

Oficialny tip musi byt do skriptu uvedeny vo "vseobecne vsaditelnom" kurze s minimalnym celkovym limitom 1000 Eur (25000 Kc) a platnym v case postu. Mods si vyhradzuju pravo kontrolovat vsaditelnost kurzu a navrhnut autorovi jeho vsaditelnu uroven, tak aby to bolo prospesne pre clenov fora.


PS: Kazda liga, sutaz, sport ma vlastne limity v jednotlivych stavkovkach, ale je predpoklad, ze svoju sutaz kazdy velmi dobre pozna ako sa da vsadit a casto bookies uvadzaju max limity priamo pri tipoch napr Azia, Bet365, Ladbrokes, ostatne sa da odhadnut po skusenostiach.

Pravidlo predpoklada gentlemansky pristup a ochotu pracovat pre prospech Profisazkare.
0,5/10 maly
1/10 normalny
2/10 vyssi
Uživatelský avatar
Rogino
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1115
Registrován: pát srp 26, 2005 14:11

Příspěvekod Rogino » pát úno 01, 2013 12:07

AKTUALIZACIA 1.1.2013

Limit na rok je 70 tipov.

Pocet aktivnych mesiacov pre ucely statistiky je 10 (okrem jul,august)

Vyhodnocovat budeme kazde dva mesiace kedy je potrebne mat splneny pocet tipov 14 alebo mat priemer za poslednych 12 mesiacov 7,0 tipu mesacne. Ak nie, nasleduje podmienka na dalsie dva mesiace kedy treba doplnit tipy aby znova vznikol priemer 7,0..
0,5/10 maly
1/10 normalny
2/10 vyssi
Uživatelský avatar
Rogino
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1115
Registrován: pát srp 26, 2005 14:11

Re: AKTUALIZOVANA PRAVIDLA K 26.2.2009

Příspěvekod Rogino » sob dub 06, 2013 11:00

AKTUALIZACIA 6.4.2013

zavadza sa 3 mesacna skusobna doba pre novacikov v member zone Profisazkare pocas ktorej maju admini pravo hlasovanim rozhodnut o vyluceni novacika pred uplynutim ochrannych lehot, ktore mame v pravidlach (podmienky). Je zrejme, ze z 10 tipov a analyz (hoci mame pravo pozadovat dalsich 10) nedokazeme spoznat dlhodobu kvalitu a uroven tipera. Preto ak by ako member nedosahoval pozadujuce vysledky, nesplnal pravidla o aktivite ci spraval sa v rozpore s pravidlami, vyhradzujeme si pravo zrusenia clenstva a to bezodkladne, aby sme tak zabezpecili funkcnost a uroven Profisazkare.

Dakujem za pochopenie.

Admin
0,5/10 maly
1/10 normalny
2/10 vyssi
Uživatelský avatar
Rogino
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1115
Registrován: pát srp 26, 2005 14:11

Re: AKTUALIZOVANA PRAVIDLA K 26.2.2009

Příspěvekod Rogino » pon úno 17, 2014 5:07

Súčasné pravidlo o aktivite a min. yielde sa ruší a nahrádza sa nasledovným pravidlom:

Súčin ročného počtu tipov a yieldu musí byť >= 700

a zároveň:
:arrow: min. počet tipov za rok je 50
:arrow: min. yield musí byť 5%

V praxi to znamená, že ak niekto pridá za rok 70 tipov a jeho yield bude 10%, tak súčín bude: 70 x 10 = 700.

Kvartálne sledovanie úspešnosti sa ruší a bude sa sledovať len na polročnej báze. Každý member musí mať po pol roku t.j. 30.6.2014 súčin počtu tipov a yieldu >= 250 a zároveň min. počet tipov 25. Ak member po pol roku nemá súčin >=250, tak bude preradený do exmembers (výnimka mu bude udelená len v prípade, že za posledných 12 mesiacov je súčin jeho počtu tipov a yieldu >= 700). Ak teda member nemá k 30.6. daného roka súčin tipov a yieldu >=250 je preradený do exmembers min. na jeden mesiac. Po preradený do exmembers musí pre návrat dosiahnuť nasledovný súčin:
:arrow: 325 (k poslednému dňu 7. mesiaca v roku)
:arrow: 400 (k poslednému dňu 8. mesiaca v roku)
:arrow: 475 (k poslednému dňu 9. mesiaca v roku)
:arrow: 550 (k poslednému dňu 10. mesiaca v roku)
:arrow: 625 (k poslednému dňu 11. mesiaca v roku)
:arrow: 700 (k poslednému dňu 12. mesiaca v roku)
Príklad, ak bude mať 31.7. súčin 330, tak je späť preradený do members, ak má ale napr. len 300, tak ďalej pokračuje v exmembers a musí sa snažiť dosiahnuť hranicu 400 k 31.8.

Kvartálne sledovanie aktivity sa mení. Súčasné pravidlo o sledovaní na dvojmesačne báze sa ruší a nahrádza sa kvartálnym sledovaním aktivity a to nasledovne:
:arrow: na konci 1. kvartálu musí mať každý min. 12 tipov
:arrow: na konci 2. kvartálu musí mať každý min. 25 tipov
:arrow: na konci 3. kvartálu musí mať každý min. 37 tipov
:arrow: na konci 4. kvartálu musí mať každý min. 50 tipov

V prípade, že member nebude mať na konci daného kvartálu dostatočný počet tipov je preradený do exmembers po dobu, kým nedoplní chýbajúci počet tipov
0,5/10 maly
1/10 normalny
2/10 vyssi
Uživatelský avatar
Rogino
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1115
Registrován: pát srp 26, 2005 14:11


Zpět na PRAVIDLA

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron