Problém s Moneybookers

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Problém s Moneybookers

Příspěvekod Unibetus » úte pro 08, 2009 9:51

Asi před rokem, možná dvěma (už si to nepamatuju) mi psali, ať vysvětlím za jakým účelem používám MB. Něco jsem tak okrajově napsal a vše OK. Nyní to chcou po mě znova. Mám vysvětlit, zda používám MB za účelem obchodního či osobního a vysvětlit detaily. Na tom by nebylo nic špatného až na to, že se v poslední době u MB změnili pravidla a postoje k určitým věcem. MB používám výhradně k převodu pěnez do/z netových sázkovek a několikrát do měsíce (někdy častěji) mi chodí platby od kámošů ze zahraničí. Mám z toho obavy, jelikož zhruba před měsícem blokli MB kámošovi, který ho užívá stejným způsobem jako já. No a včera došel mail s dotazníkem i mě. Předpokládám, že na PS většina memberů používá taktéž MB. Mohl by mi někdo poradit, kdo má s tímto už zkušenost? Klidně i do PM. Děkuji
Unibetus
Host
Host
 
Příspěvky: 363
Registrován: pát čer 13, 2008 18:32

Re: Problém s Moneybookers

Příspěvekod soustek » čtv pro 10, 2009 0:58

Unibetus píše:Asi před rokem, možná dvěma (už si to nepamatuju) mi psali, ať vysvětlím za jakým účelem používám MB. Něco jsem tak okrajově napsal a vše OK. Nyní to chcou po mě znova. Mám vysvětlit, zda používám MB za účelem obchodního či osobního a vysvětlit detaily. Na tom by nebylo nic špatného až na to, že se v poslední době u MB změnili pravidla a postoje k určitým věcem. MB používám výhradně k převodu pěnez do/z netových sázkovek a několikrát do měsíce (někdy častěji) mi chodí platby od kámošů ze zahraničí. Mám z toho obavy, jelikož zhruba před měsícem blokli MB kámošovi, který ho užívá stejným způsobem jako já. No a včera došel mail s dotazníkem i mě. Předpokládám, že na PS většina memberů používá taktéž MB. Mohl by mi někdo poradit, kdo má s tímto už zkušenost? Klidně i do PM. Děkuji


Rekni pravdu! :-) Proste gambling a je to...me problemy potom vubec nedelaj...
Uživatelský avatar
soustek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1390
Registrován: ned črc 10, 2005 15:02
Bydliště: Nymburk


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron